Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 nejde zapnout


Tunings

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo tak to je v čudu,v záruce už není.Kouknu na to youtube.Nechci to svádět na SONY,ale od té doby co vydali ten nový frimware,tak mi PS často zamrzávalo i během hraní her a co mám kámoše co má taky toho FAT 40Gb verzi tak mi zrovna včera říkal,že se mu po tom frimwaru taky furt zamrzá,takže sme se shodli,že ty starý verze asi zřejmě nedokázali unést ten nový frimware,to je teda síla.De vidět,že se PS3 dost serou.Já sem za něj dal 14000Kč a je mi ůplně k ničemu.Myslím si že takhle drahá věc by snad už měla něco vydržet ne? SONY sem si vždycky vychvaloval,protože sem s touhle značko neměl nikdy problém,ale ty PS3 se totálně sypou a to už sem si psal s hodně lidma co se jim vysipali bezdůvodně i ty nový SLIM.To je fakt v čudu tohle.Budu si muset vzít na splátky,protože vánoce mě totál vycucli a asi tak 3-4 měsíce před koncem záruky ho raději prodám a koupím si novýho a budu mít klid,raději přijdu o část peněz než o všechno! A takhle to budu dělat pořád.A můžete mi někdo poradit za kolik bych toho mýho prodal na náhradní díly? Asi zřejmě tam bude v čudu procesor,tak by se z toho někomu aspon hodila mechanika a harddisk,větrák atd... Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak naprosto souhlasím. Já jsem nahrál nový firmware a konzole se po.... za 5 dní. Pak jsem čekal tři týdny než dostanu novou. Přivezl jsem ji domů nahrál nový firmware a posrala se za 2 dny.

Naštěstí teď z 3.15 to zatím šlapě dva týdny v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem teda pomocí návodu na youtube rozebral PS3,pak sem musel ještě sundat 2 kryty na Blu-Ray mechanice a disk sem teda nakonec vyndal :-) Pak sem to zase vše smontoval,dal sem inzerát na net a za půl hodky sem měl už 2 zájemce,tak sem ho včera posla obchodním balíkem a v pátek mi přijdou 2000Kč tak aspon tak :-) No a dneska už mi přijde nový PS3 SLIM 250GB tak snad něco vydrží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu