Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problémy s Grand Theft Auto


rendysz

Otázka

Hrajete,nebo hrál jste někdo Grand Theft Auto Chinatown Wars?

Mám NDSi kartu Acekard 2i a hra mi neběží,teda rozeběhne se,proběhne demo vylezu z auta a do první mise je vše v pořádku.Když ale dostanu první úkol,vlezu do označeného auta,naskočí černobílá mapa města a tím to končí,nemůžu dělat nic jen se po mapě rozhlížet.Nevíte někdo co s tím.Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Byt tebou, tak zkusim jinou verzi hry. Taky by bylo dost dobre znat jaky system pouzivas, jelikoz i na tom zalezi.

Pokud chces hrat na Acekard systemu, tak je lepsi mit "patchnutou" ROMku, mam ale pocit, ze u posledni verze 4.21 by to nemela byt treba.

Pokud hrajes na AKAIO, tak tam je jasna volba mit aktualni verzi (1.5 nebo posledni 1.5.1) a k tomu posledni LOADERS...

Ja tu hru hraju uz pomerne dlouho a zadny problem u toho neni.

Pak jeste muzes otestovat ruzna nastaveni v systemu na karte (povol ci zakaz cheaty/softreset/ds download play)

NECO Z TOHO URCITE ZABERE

EDIT: Patchnute GTA najdes v sekci DL :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak plati to same, co jsem psal uz drive...

Napis co pouzivas za system a za verzi hry...

Takhle se spatne radi

EDIT:

Zde je link na ciste romky bez patche... Funkcni na AKAIO 1.5 a vyse / Acekard 4.21 (snad taky)

http://www.romulation.net/downloads/search/NDS/grand+theft/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu