Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo Reach


Salazar

Recommended Posts

chci se zeptat, hraju hru OFFLINE, mam tam normalni kampan a nejakou volnou hru vsechno nastavim a nacte se mi mapa, ok ae problem je ze tam jsem sam, jdou tam pridat boti jako napr v counterstrike na pc, ze bych hral treba 4vs4????

http://www.co-optimus.com/game/1435/xbox-360/halo-reach.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím proč, ale stále hru nemůžu rozjet, patchuju to pro FW 1.5 programem ppf-o-matic3. Zkoušel jsem verze: Halo.Reach.PROPER.RF.READNFO.XBOX360-Ungodly a Halo.Reach.XBOX360-SWAG, ale po patchnutí se nechytla ani jedna, přitom třeba Mafie 2 mi šla v pohodě. Neví někdo kde může být problém??? Stálo mě to už 4 DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatchoval jsem už několik her s wawe 6 programem ppf-o-matic3 a všechny jely, jen ten Halo Reach mi nejde, tak se mi moc nezdá, že by to bylo tím patcherem....ale zkusím to.

EDIT: tak už to jede! zřejmě ppf-o-matic3 už na Halo nestačil, takže díky za radu, budu už používat jen 360WavesPatcher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám L. edici doma a docela mě to dostalo, BUNGIE si dalo záležet a musím říct, že sem se ještě nikdy s nečím podobným nesetkal...

a ke hře není co dodat, super a ve chvíli kdy jsem spustil na x-live multiplayer tak tak jsem zíral ještě víc...good game

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,m ozna ze sebe udelam ted trosicku blba, ale rad bych se na neco zeptal. HR jsem hral s kamaradem pres system link. Poprve na obtiznost normal, hru jsem hostoval ja a podruhe na obtiznost legendary a hru hostoval on. Za obe dve kampane jsem 900 bodu (padeasat za kazdou misy), pricemz on dostaval na urovni legendary i po 2000. Nepodarilo sem nam zjistit proc on dostava kredity a povysuje a ja ne....tak se jen ptam kdyby nahodou nekdo vedel:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím přesně, jak to mysliš. Ale... <SPOILER>na konci v podstatě zjistíš, že celou hru šlo "jen" o to, pozdržet invazi, aby stihla Hasley nahrát do AI všechna data a nakonec jsi ji (Cortanu) doručil na pilíř podzimu.</SPOILER> alespoň tusším, že to takhle nějak je. Mám přečtenou trilogii, hrál jsem všechny a hry a myslím, že je to pěkné doplnění přííběhu (spolu s deníkem dr. Hasley)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přiznávám, jsem fanoušek Halo serie, ale stejně se pokusím popsat své dojmy z hraní objektivně.

Kampaň

Celkově je procházení příběhem dost linearní, ostatně jak je to v Halo už celkem zvykem. Ale stejně mi připadá, že v tomto ohledu se v Halo Reach aspoň o něco pokusili a do map přidali sem tam nějáké to rozcestí. Design levelu je podle mě vydařený, ale oproti předchozím dílům nijak extrémně nevybočuje. Ale opět bych tu viděl snahu o zlepšení především atmosféry s vyobrazením bitev odehrávajícíh se na pozadí a pár dalších překvapení způsobující pro halo typický "epic feel". Grafika oproti předchozím dílům určitě pokročila, ale stále se jedná spíš jen o mírný nadprůměr. Příběh jako takový není nic extra, ale i tak Vás určitě lecos překvapí a úplně bez emocí to také není. V souvislosti s příběhem se mi obzvláš líbila část hry po závěrečných titulkách. Celkově bych příběh Halo: Reach opět označil jen za mírně nadprůměrný. Ale čím je Kampaň a vůbec hra jedinečná, je především gameplay. Nepřátelé nejen hezky vypadají, ale hlavně jsou opravdu chytří a využívají všech prostředků, které můžete využívat vy jako hráč a tak občas dá práci je přemoct, především na legendary obtížnost. Máte k tomu množství taktických možností, které Vám k přemožení nepřátel hra nabízí. Ať už jde o ukradení nějákého vozidla, taktické využití zbraní, granátů, nebo novinku - armor abilitu a to vše s propracovanou fyzikou. Ale ještě lepší je, že si kampaň můžete projít s kamarády v kooperaci.

Multiplayer

Tady není moc o čem vyprávět. Multiplayer v Halo Reach je stejně dobrý jako ve všech jiných dílech halo. Nově byly přidány tzv. armor ability, které hře rozhodně prospěly a přinášejí ješte víc variant jak přemoct nepřítele a další taktické prvky pro týmovou spolupráci. Co se mi na těchto abilitách líbí je, že snad každá má, ač se to na první pohled nezdá, více využití. Například sprint Vám umožní o poznání delší skok, armor lock (dočasná nesmrtelnost) může zničit vozidlo snažící se Vás přejet, a při vypnutí vytvoří kolem Vás v bezprostřední blízkosti enrgetický pulse, kterým můžete při dobrém načasování odrazit raketu, vyřadit nepřítelův štít nebo dočasně vyřadit vozdilo. Neviditelnost zase způsobuje rušení radaru (i všem ve vašem okolí), což se dá použít jak pro identifikování neviditelného hráče v okolí, stejně tak pro skrytí týmu na radaru. A další...

Byl upraven účinek pažby, která hráče dokáže usmrtit až když hráč přijde o štít a díky tomu už se boxování tolik nevyplací, někdy je výhodnější ustopit a trefit hlavu. Byl odstraněn low gravity effect (na špatně dostupná místa se dá dostat pomocí jet packu) a tak hra vypadá věrohodněji. Střílení zbraní bylo doplněno zvyšováním nepřesnosti v závislosti na kadenci (už není tak jednoduché, resp. tak rychlé zabít snipou do těla, jako v předešlém díle, kdy stačilo udělat prd prd do těla v 1 sekundě a bylo po nepříteli). Celkově mi hra přijde lépe vybalancovaná. Přibylo spousta nových módů. Kromě mediálně vychvalovaného firefightu (přílétají vlny nepřátel a vy máte za úkol spolu se spoluhráči všechny nepřátele pobít), který mi přišel zábavný, ale přes online naprosto o ničem vzhledem k tomu, že v něm snad ani nejde neuspět. Přibyl populární mód Team swat (headshot team deathmatch). A ještě zmíním big team slayer (team deathmatch ve 24 hráčích, odehrávající se na velkých mapách většinou s vozidly). Multiplayerových módů přibylo opravdu hodně a všechny mají něco do sebe. Díky tomu je Halo Reach zárukou zábavy na opravdu dlouho. Multiplayer je stručně řečeno o všech těch herních zážitcích a radostech, jakým nezvyklým způsobem se Vám podařilo soupeře přemoct. Když potom začnete hrát třeba třeba big team slayer a vidíte jak váš tým vyráží do boje ve vznášedlech, tancích, v bungie(letadylko), jeepech nebo pěšky a jdou s nepřítelem do sebe, a vidíte třeba jak někdo v bungie zabije nepřítele plasmovou raketou, následně ho někdo sestřelí paralyzující výstřelem z pulsní pistole, vyhodí řidiče, tak bungie ukradne a uletí a násladně původního řidiče vyhozeného z bungie snipne týpek z týmu, co si se snipou vylezl na kopec. Hráč z týmu co uletěl s ukradenou bungie ze vzduchu zahlédne nepřítele blížícího se do zad sniperovi, efektním uhýbným manévrem uhne naváděné raketě a nepřítele ve snaze zabít zezadu Vašeho snipera usmrtí plasmovou raketou. O tom je prostě Halo Reach a je to paráda. A sakra, vypadá to, že sjem se nechal unést a o hře píšu jaksi zaujatě :P

Ok, tak zase trochu kritiky.. oproti předchozím dílům chybí možnost používat léhké zbraně duálně (já je nikdy nepoužíval, vždy mi přišlo efektivnější hodit granát pod nohy a ustřílet jednoruční zbraní, než rychleji ustřílet duálkama) o jejiž absenci mám rozporuplné pocity, ale asi bych byl raději kdyby tam byla ta možnost. Na obhajobu autorů bych řekl, že si myslím, že tam duály nedali ze 2 důvodů - kvůli nové funkci (použití armor ability) ubyl ovládací prvek, kterým by se zbraň dala vzít do druhé ruky a kvůli vyváženosti v souvislosti s headshotovací pistolí, která by v dualu s pulsní pistolí (extrémně účinná zbraň na štít) byla příliš silnou kombinací. Jinak lze upravovat vzhled vašeho spartana a postupně se Vám odemykají nové části brnění, ale nemění statusy hráče, což je podle mě v pořádku, jelikož by to rozhodilo herní balanc.

Hru doporučuju všem příznivcům akčních stříleček. Pro fanoušky akčních sci-fi stříleček je to povinnost. Tak a teď už konečně mlčim :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hele mám menší problém. Kde v Halo Reach najdu multiplayer přes xbox live? Možná sem blbej, nevím, ale opravdu to tam nikde nemůžu najít - prolez sem manuál a google horem i spodem a nikde nic.

Když vyberu Y (select network), tak tam mám 4 možnosti a tu poslední nevím proč vyšedlou (xbox live party) - mám dojem že je to právě ono co potřebuju, ale proč to může být vyšedlý? Xbox mám připojenej k sítí, gold mám - tudíž nechápu proč by to nemělo fungovat, navíc to vůbec nic nepíše za důvod proč je to vyšedlý.

Nechápu.

edit: Nic, už to mám. Je to trochu zahrabaný, chtělo by to v tý hře víc popisků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barrack: Taky mi to menu v Halo prijde celkem neprehledne, ale jde jen o zvyk..

Jsem do multiplayeru Halo reach celkem zapaleny a hra me neskutecne bavi, ale uz me obcas stve, ze v tymu hraju s lidma, kterym tymova kooperace absolutne nic nerika :/

Bud to jsou slepice, co nabihaj na popravu do souperem zakampene oblasti a rozdavaj jim fragy zadara. Nebo to jsou lovci fragu, kteri si team deathmatch pletou s deathmatchem a neni pro ne problem betray-ovat spoluhrace aby slozili soupere, nebo CTF hrajou hrajou pro fragy, ne pro vlajku :( Dalsi epizodou jsou hamtaci, co musi mit tu svoji vec nebo vozitko prvni a kdyz to nedostanou, klidne spoluhrace betray-lnou a seberou si to. Vrcholem demence mi prijde cekani na respawn bungie, zatimco se zbytek tymu snazi zmocnit vlajky.

Zkratka, jedine co mi hru kazi jsou tyhle hovada. Mezi kamarady mam 2 dobre spoluhrace s kteryma kecam pres mike, ale ti nemaji cas porad. Znate nejaky cesky klan Halo reach?

Premyslim i o jeho zalozeni, ale to chce nejakej cas ..pripravit stranky a tak..

Diky za kazdej tip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych klidne nekdy Reach dal, bohuzel ted nemuzu hrat z headsetem, ale az si do pokoje poridim velkou televizi (poo vanocich) nebude to problem. BTW neprijde vam Reach trochu "tezky"? Kolikrat mi prijde ze jsou hraci nesmrtelni. Pritom jsem si poridil i ODST kde je kompletni Halo 3 multak a tam jsem si jel jak kral.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

single player mi neprisel zrovna nejlepsi,prislo mi to zastarale.Brzo me to prestalo bavit,ale na druhou stranu hra to spatna neni,par mist,par efektu potesi.

Ja osobne jsem se halo serii dlouho vyhybal a nechapal jsem co na tom vsichni maji. Pak jsem byl ale premluven at zkusim reach a rovnou jsem si poridil (mimochodem velmi krasnou) limitovanou edici. A musim rict ze jsem si Halo zamiloval. Vim ze Halo, to je predevsim multak, ale me chytnul uz i singlac, sice jsem ho jeste nedohral, ale vyzne me to chytlo. Je to skvele oldschoolove a prijdem mi ze to vyzaduje dobrou kordinaci obou palcu (na analogove packy), mnohem vic u dnesnich strilecek. Doma uz mam i odst a brzo dorazii legandarni edice Halo 3 :) Ale priznam se ze me multak obcas dost frustruje protoze mi kolikrat fakt vsichni prijdou nesmrtelni :)

Jinak graficky to neni spicka ani nahodou, ale zas tak strasne to neni a oproti predchozim dilum je tam vyrazny posun. Krom toho vypada nekdy hra fakt nadhrne, jako napriklad prelet nad tema vzdusnejma elktrarnama ci co to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu