Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo Reach


Salazar

Recommended Posts

  • Odpovědi 90
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tohle je největší omyl xBoxu, jak můžou tohle nazývat áčkovým titulem, to vážně nechápu. A nejen tento díl je odpad.

to co rikas je blbost, Halo je nejvyraznejsi a nejlepsi exkluzivni hra na Xbox, sam ji hraju a nemuzu si to vynachvalit(je to moje prvni zkusenost s Halo)

mel sem na vyber pri koupi Xboxu bud CoD: BO nebo Halo Reach, vzal sem si halo a nelituju te koupi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš špatný vkus.:blejt:

JJ a se mnou další miliony hraču kteří to hrahjou a desitky recenzetu po celem svete, jejichz prumerne hodnoceni je 91 (metacritic). Chapu ze se ti to nemusi libit, ale ten kdo tu ma spatny vkus jsi ty :) Jen tak pro zajimavost, hrala si multiplayer? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nee nehrála po hrání singlu mě to odradilo, já jsem spíš na řezničiny typu Killzone 2, tohle je pro mě akční hra číslo 1, pokud máš krom xBoxu i PS3 tak doporučuji. :thumbup:

No jo a jsme doma. On je totiz halo hlavne o multaku :) Takovou reznicinu si jeste nezazila, doporucuju vyzkouset, ale i singl je paradni. Je to pravda uz trochu "oldschoolova" hratelnelnost, ale me to sedi, neni to jak killzone kde si drepnes a odstreuljs, tady je nutne se neustale hybat, coz je skvela pruprava pro multak, kde to neni jak v BBC 2 ci MW 2 kde trikrat strelis do nepritele a je mrtvej, rekl bych ze tady nejvic zalezi na tzv. strafingu (uhybani). Jinak ps3 mam, killzone jsem hral a po pul hodiny jseem to vypl, nerikam ze je to spatny, ale cekal jsem od toho vic, po vsem tom mluveni o valecny atmosfere, ale po necele odehrane hodine tezko soudit, to je jasne, jen rikam ze prvni dojem nic moc a ted mi bude chvilku trvat nez se k tomu vratim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš každému sedí něco jiného mě Halo neříká vůbec nic.

Tomu věřím, já jsem mel ten problem ze nez jsem ho zacal hrat, nechapal jsem co je na nem tak uzasneho a dlouhou dobu jsem se mu oklikou vyhybal, ted jsemrad ze jsem se k nemu konecne dostal. Kazdopadne o jinem v kuse jsem mluvil hned, neni ale duvod rikat neco o spatnem kusu, protoze ty jsi naopak vyjimka :) Jinak si pamatuju uzivatele tak mozna tyden zpatky, ktereho killzone tak znechutil, ze mel chut ho vyhodit do popelnice (nevim jestli to nakonec udelal) samozrejme dal vzninkout peknemu flamu :) Kazdopadne pokud hrajes originalky a mas gold ucet a vlastnis halo tak je povinost alespon na chvili zaparit multak, to je totiz prave halo a troufnu si rict ze je to vyrazne jiny zazitek nez singl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš a proč lezeš do vlákna o halo reach a kydáš tu špínu když ti ta hra nic neřiká? Já když se měl pučenou PS3 tak mě taky uncharted 2 vůbec nebavil a lezu snad do vlákna o uncharted a vylejvam se tam jaká je to blbost?

Tak pozor, uncharted 2 je vyborny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zkousel jste nekdo tydeni challenge? Tedy dat misi winter contingency na legendary se vsema lebkama? Ja to zkusil a je to docela husty, dostal jsem se az k mistu kde musite branit post k evakuaci a pak se to nedalo. Nevim jestli je horsi mene naboju, nebo to ze nemate zobrazen zadny HUD ani zbran takze musite strilet PLNE NASLEPO. Tak daleko jsem se dostal jen kvuli tomu ze vetsinu pozabijale mi spolubojovnici, ja tam jen zoufale behal beze zbrani. Je to fakt narez.... Smekam pred tim kdo to da...nevim jestli budu mit silu to davat cele bez zacatku kdyz se nehraje na checkpointy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu