Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

C.O.R.E - (ne)povedeny klon hry MOON?


penthaler

Recommended Posts

Vcera v pozdnich hodinach se mi podarilo dokoncit posledni uroven hry C.O.R.E, na kterou v roce 2009 cekal nejeden parmen. Nemohl jsem si nevsimnout nekolika dost zasadnich podobnosti se hrou MOON, a spousty nedostatku, ktere me od zacatku odrazovali tuhle hru hrat...

Nedostatky:

- slaby pribeh (temer zadny, zadna zapletka)

- kruty ovladani (sipky pohyb, stylus mireni + skok atd, ABXY ukroky+krceni)

- inteligence nepratel (trefili se pokazde, sli rovnou po vas)

- absence mapy

- graficke zpracovani nepratel proste hruza

- primocarost (temer zadna volnost v pobihani po arealu - proste x dveri zavrenych a jedny ven/dovnitr se dali otevrit)

- nepratele sli i na jednu ranu (dle zbrane)

Hra samozrejme mela i sve klady, ac jich nebylo moc

- graficke zpracovani prostredi (velmi na urovni + propracovanost detailu)

- hezky animovane mezifilmecky (tri, ctyri? :D)

Jak jsem se jiz zminil o podobnosti se hrou MOON, tak je to hlavne z duvodu dejoveho...

Zakladna, na ni nejaky bordel a vedci, zmutovani bojovnici, "prohlidka" jeskyne zakoncena teleportem na "cizackou" vesmirnou lod, boj s hlavnim bosem nasledujici navratem do arealu, kde jste jiz byli a pak uz jen rychly uprk ze zakladny na povrch... A konec --- AND SO THE WAR BEGUN... ("a tak zacala valka")

Prislo hodne velky zklamani, kdyz jsem nevidel ani zadne zaverecne titulky...

Musim ale pochvalit zpracovani vetrelecke vesmirne lodi - ta se jim opravdu povedla... Rozhodne bych se ale radsi za par mesicu vratil prave ke hre MOON nez k tomuto :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu