Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TO TREZZOR:

trezzor: Pravdepodobne mas fw. 1.6. Tieto hry si patchoval na wave3? Alebo pouzivas aktivacne dvd?

Na Kinect hry musis mat pripojeny KINECT!!! Mas ho pripojeny a tak si skusal kinect hry?

karrei: Hry jsem nemusel nijak patchovat, normalne jsem je stahnul a vypalil pres IMGBurn, dal do Xboxu a hral. To samy jsem udelal s hrama pro Kinect a chova se to jako kdyz tam dam nejake dvd. Vubec to nenacita.

Tak poraďte, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz chci to objednat k vÁnocům ale u některých obchodů vidim popis CZ/HU atd tak mám obavy zda mi Kinect pujde na UK účtu když vemu ty s označením CZ nějak jsem to nesledoval tak nevím zda to neni nějaký omezení a nebo je jedno jaký Kinect vemu. Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz chci to objednat k vÁnocům ale u některých obchodů vidim popis CZ/HU atd tak mám obavy zda mi Kinect pujde na UK účtu když vemu ty s označením CZ nějak jsem to nesledoval tak nevím zda to neni nějaký omezení a nebo je jedno jaký Kinect vemu. Díky za pomoc.

Podla teba ma samotny kinect aj nejaky software/firmware? Podla mna nie :D Tak potom je to jedno, na aku konzolu ho pripojis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karrei: Hry jsem nemusel nijak patchovat, normalne jsem je stahnul a vypalil pres IMGBurn, dal do Xboxu a hral. To samy jsem udelal s hrama pro Kinect a chova se to jako kdyz tam dam nejake dvd. Vubec to nenacita.

Tak poraďte, díky.

Uz viem, ze hry nepatchujes, takze mas fw.LT.

Tak este raz sa spytam. Ked das kinect hru do konzoly, tak mas pripojeny Kinect???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Měl bych dotaz. Pročítal jsem si tohle téma a vypadá to, že tady jsou dvě různý odpovědi. Chci si na Vánoce pořídit Kinect. Pokud si na něj stáhnu hru (která nemá AP 2,5), patchnu si ji normálně jako všechny hry na wave 3, tak mi pojede, nebo ne? Díky za odpověď, nechtěl bych vyhazovat peníze za Kinect a pak zjistit, že můžu hrát jen origoš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Atlantis: To je jak kdyby jsi se ptal zda ti pujdou hry na volant, bubny,kytaru. Kinect je prostě jen ovladač nemá vubec nic společného s ochranamy.

Ted jsou na "trhu" hry bud s AP2.5 které zatím nezapneš, nebo bez AP, což jsou ty co hraješ celou dobu :D

Takže ano pujdou ti hry na kinect :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem chci poděkovat Trezzorovi, že má trpělivost s mojí osobou. Takže, když jsem k Xboxu prvně připojil Kinect, vyzvalo mě to k aktualizaci DB. Původní DB 8955 jsem přehrál na DB u originál hry pro Kinect Adventures a pak jsem tam nahrál DB 12611. Všechny staré hry běhají bez problémů, originál Adventures také. Mám připojený Kinect, vložím vypálenou hru, třeba Motionssport( zkoušel jsem cca 3 vypálený pro Kinect) a napíše to Play DVD a objeví se velký nápis XBOX přes celou obrazovku. Když máčknu zelený A(tlačítko), objevý se lišta pro přehrávání DVD. A nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

no ono dost zalezi na tom jak si vysoky pokud 190 a vice tak pocitej tak s odstupem od kinect neco kolem 2,5 metru a to jeste kdyz hrajes sam pokud vas hraje vice pokud je to dite a tata tak to nevadi ale pokud sou to dva dospeli tak tam je potreba za se o neco bejt dal od kinect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak kamoši přišel kinect a je to krutý ten kdo má money a láme si hlavu nad tím jestli ano či ne tak určitě ano je to boží!!!!! :-D

Ak ho mienis hravat sam, tak za par mesiacov daj vediet ako sa ti este paci :D Prve nadsenie je super, ale....Tie kinect hry nestoja zavela pre jedneho hraca a v buducnosti to nebude inak...moj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat : Kinect vyžaduje 190 MB volné paměti. Má základní verze Arcade vůbec tolik paměti nebo je potřeba dokoupit nějaký HDD? Já tam mám volných asi 60 MB a dalších 90 mi zabírají savy ,takže ani kdybych to všechno smazal ,tak těch 190 MB nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat : Kinect vyžaduje 190 MB volné paměti. Má základní verze Arcade vůbec tolik paměti nebo je potřeba dokoupit nějaký HDD? Já tam mám volných asi 60 MB a dalších 90 mi zabírají savy ,takže ani kdybych to všechno smazal ,tak těch 190 MB nedám.

Vždy je lepší mít HDD nebo alespoň flešku . Už kvůli možnosti instalace her .

A můžeš vysvětlit , proč píšeš otázku do dvou topiců ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu