Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

REAKCE: kovaraf85: ale můžeš si tu mega akční střílečku užít na natalu xD

Akcnu strielacku na Natalu? A nevies ako by si ju ovladal, ked su k tomu teraz potrebne vsetky tlacidla na ovladaci? S Wii ovladacom je to vo velkej miere zalozene na tlacidlach, co Natal nie je, cize ziadne akcne hry, loptove hry atd. ako ich pozname teraz sa Natalom ovladat nebudu .

Nebud az tak nateseny, pretoze na Natale budu iba velmi jednoduche hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

o tom co bude nebude ovládané natalem bych se zbytečně nezmiňoval, když ms všechno info tají...počkejte do E3 a zbytečně nespekulujte....

Logika mi hovori, ze ovladanie zlozitejsich hier ako je FPS, sportove hry atd. nebude mozne ovladat iba pohybom tela. To by museli byt dane striktne pohyby na ovladanie a to si neviem v ziadnom pripade predstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trezzor Přesně, ale zatím nikdo neví, jak to bude fungovat, tak nás třeba čeká zajímavý překvapení ;) Ale závodní hry a FPS... asi těžko... závodní si člověk vždycky nejlíp užije přímos volantem.

Jinak nové video toho, jak Natal detekuje postavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo ale pak uz to nebude natal ale move ala sony:-DD

to by move musel mít i ovladače na nohy :)

osobně bych přivítal třerba nějakou zbraň bezdrátovou na fpska, jsem nad tím přemýšlel ... a přišel jsme na to že by se ty fps celkem dali hrát ... ale radši bych je hrál na ovladači xD ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu nějaký ovladač, když máte xbox ovladač. Teďkon jsem četl info ke Ghost Recon: Future Soldier, kde bude herní mód kombinující právě pohyby rukou a navigaci přes xbox ovladač. Počkal bych na E3, kde má být vše představeno, možná pro nás MS mají něco v tom smyslu připraveného....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem bude mezi tvou klavesnicí a tvoji židlí :dozey:

hele je to zatím testovací verze natalu takže se ty fotky musi brat s nadhledem jsou sice neoficialni ale myslím že se nevymikají realitě zatím ještě nebyla ani konference která by se mněla uskutečnit na výstavě E3 , zatím se musíme spokojit s tím že takto nějak by mněl vypadat natal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

mě třeba nejvíc sere ta barva - mám komplet bílej pokoj, telku, xbox, ovladače, ntb, nábytek, květináče, rámy obrazů....a proč sakra musí být natal černej??? to bude jako pěst na oko...já chci bílej natal... já vim, že to je asi pičovina, ale mě to vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3FF3CT napsal.. "A na 1. fotce nevidim nic jineho nez xbox"

To já tam vidím mnohem víc - vidím nehoráznej svinčík :wohow: Ten kdo tohle vyfotil a dal na net,ten musel mít odvahu...já bych se hanbou propadnul a chodil bych kanálama :)

Moorhuhn napsal.. "Mě třeba nejvíc sere ta barva - mám komplet bílej pokoj, telku, xbox, ovladače, ntb, nábytek, květináče, rámy obrazů....a proč sakra musí být natal černej???"

V Microsoftu si nejspíš řekli,že to máš v pokoji moc jednotvárný a chtělo by to krapet oživit :cheesygrin:

Ceskej Honza napsal.. "Moorhuhn: tak si ho pak přestříkej ;)"

Máš na mysli pokoj nebo Natal? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná má Super Elite s bundlem FF XIII ... vyřidte si to přes PM. Barva Natalu je to poslední, čeho bych se bál, při nejhoršim si na to nalepíš bílou folii. Na Natal jsem zvědavej, hlavně jak to bude Xko zvládat po hardwarový stránce ...

btw.Ty fotky nejsou tak strašný, mam doma větší bordel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle Microsoftu má být natal na trh uveden už v Říjnu letošního roku

Pobočka Microsoftu v Saudské Arábii potvrdila, že Project Natal vyjde v celém světě v měsíci říjnu letošního roku. Více informací se pak dozvíme v červnu na E3. Jedná se o další potvrzení spekulací a nejspíše se Natalu dočkáme opravdu v říjnu, takže už víme, na kterých měsíc vyčkávat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu