Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Project Natal - Kinect - 4.11. 2010


Em3R

Recommended Posts

  • Odpovědi 528
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

quote_icon.png Původně napsal skolni.flakac viewpost-right.png

No tak to je dovné. Já mám jak flash, tak už "dohrané" fable III. Dokonce jsem za něj dostal i oblečení pro Avatara a hraju vesele dál. A mám novej beta dash.

tak to máš starou betu jestli ne...

tak si jedinný na světě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kinect má problém identifikovat černochy

VDP33c7af_kinetic_e3_product005_rm_eng.jpgSe startem systému Kinect, který umožňuje ovládat hry na Xboxu 360 pouze pomocí gest a pohybů těla, se objevují zajímavé postřehy.

Systému například činí problém hráči s tmavou kůží. Dva černošští zaměstnanci herního webu Gamespot měli potíže s tím, aby Kinect rozeznal jejich tváře.

Během testování rozeznával pouze jednoho z nich, a to pouze občas, druhého nerozeznal, i přes změny v kalibraci a osvětlení, vůbec. Třetí zaměstnanec s tmavou kůží byl naproti tomu identifikován ihned. Zajímavé přitom je, že systém selhává pouze při identifikaci tváří černochů, barva pleti nijak nepřekáží v ovládání her jako takových.

Další problémy se objevují také u vlastníků domácích zvířat. Během hraní musí být zavřená mimo dohled kamerky. Kočka, která proběhla při testu okolo nohou hráče dokonale zmátla systém. Ten ji identifikoval jako pohyb nohy hráče. Těch much zkrátka bude, jako u všeho nového, více než dost.

RASISTI!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost, kdyby jste si někdo chtěl prohlednout uvodní videa, nebo si pustit písničky co jsou v Dance Cetral, tak vložte hru do boxu a pečlivě sledujte kdy se objeví nápis o nepřipojeném kinectu. Dejte ano vypnout. A ted hru znovu zapněte, a napočítejte si tu dobu, třeba 10 vteřin do tabulky, znamená v 9.vteřině držte Xbox tlačítko na ovladači tim vyvoláte tabulku pro odpojení/vypnutí Xka a "zblbnete" info o kinectu, pak jen odejit z tabulky a hra běží :D jediné kde to má ale smysl je ten Dance, jinak se stejně dál neproklikáte, ale dance jde ovládat padem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A chtěla po tobě náka hra update ? Po mně na starším dashboardu chtěla a bylo to Dance central.

Aky mas dashboard v konzole, ked pytala hra update? Ty nemas 9199?

Kinect hry funguju aj na DB 9199, ibaze ovladat dash nejde Kinectom....to je ten momentalny rozdiel oproti novemu DB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kopie mých příspěvků zde

DVD se hrou na kinect, konkrétně Kinect Sport, jsem normálně vypálil, vložil do XBOXU a vše šlo normálně spustit. Jen ta hra už podle mě v menu bude potřebovat kinect, a proto to po vypíše tabulku že ho mám připojit, nebo ukončit hru. Takže hra funguje, podíváte se na výrobce a jejich "reklamy" a pak konec.
Tak jo. Tak jsem vyzkoušel i druhou hru - The Biggest Loser: Ultimate Workout - a ta také v pohodě načítá a spouští se. (opět ale pouze do doby, než se oběví hláška že mám připojit Kinct senzor) tyto hry pojedou určitě. A napadá mě i důvod proč na 99% pojedou. Možná to bude proto, že když MS rozesílal Kinect na předváděčky a akce, tak ještě nebyl nový dash a redaktoři stejně hry mohli zkoušel. Proto si myslím, že ZATÍM s hrami nebude problém. Jede mi na tom i COD BO.

hry zatím tedy "jdou" ale jak bylo řečeno, potřebuješ onu kamerku

PS: mám BETA DASHBOARD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si dám asi tu betu ale ještě večer zkusim Kinectimals na starym Dashboardu a zítra si stáhnu The Biggest Loser a uvidim . Náhodou Fable 3 nemáš že bis ho zkusil na betě jestli jede.

Nerozumiem, ty mas doma Kinect?

Hrat Kinect hry mozes aj na DB 9199, na tom ti ide aj Fable3...neviem co riesis!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu