Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dementium 2


Robot2037

Recommended Posts

dement.th.jpg

Kdyz uz je rec o FPS hrach, jestlipak vite ze ma vyjit druhy dil hry Dementium. Podle gamefaqs.com by tomu melo byt 16. 2. 2010 pro Ameriku a 5. 3. 2010 pro Evropu. Jednicka nebyla zla, ale ja ji nedohral. Ty FPS se na DS neovladaji moc dobre. Videl bych radeji hororovou adventuru typu Silent Hill nebo Resident Evil. Ale i tak se na Dementium 2 docela tesim.

Trailery:

http://www.youtube.com/watch?v=pPdXqmWsxOU

http://www.youtube.com/watch?v=azyx5NHxP6I

Gameplay:

Screenshoty:

http://www.eurogamer.net/gallery.php?game_id=12269&article_id=826150#anchor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dementium je jedna z mala takovych her, ktery se dobre ovladaji, maji neskutecnou atmosferu a whoaaa... clovece navnadil jsi me :D jdu skouknout videjko...

Jednicka stala za hrich, dvojka (pokud bude pokracovat ve stejnych kolejich + prida neco noveho a hlavne nepokazi atmosferu) by mela byt trhak...

EDIT:

Novinky -> Mapa primo na spodnim displeji / krceni a skakani / mnohem vice psycho atmosfera...

Videa stoji za to!!! Uz ted volim nej hru roku 2010 :D (alespon v tehle kategorii)

EDIT2:

Krasne a plynule pokracovani... V prvnim dile jako jediny prezil blazinec v sanatoriu, v dile druhem za to odsouzeny... Silenost ve vezeni... aaa ja jsem tak natesenej... (pribehove to bude snad jeste lepsi...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim musim souhlasit... U toho ukladani sem se taky dost navztekal, nakonec jsem to ale hral (temer) jednim dechem a pokazdy se MODLIL, abych nasel mistecko, kde mi to save povoli (nebyl to nahodou ukonceny LVL?) :D

Je ale zvlastni, ze stejna vyvojarska skupina udelala i hru MOON a tam to vyresili genialne (na kazdem rohu konzole pro ukladani). Na druhou stranu tim hodne zvysuji herni dobu - tak jen doufam, ze to samy neprovedou i s dvojkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Právě hraju jedičku(třetí kolo),dost dobrý na NDS až na inteligenci nepřátel(třeba hned ten první,stojíš od něho metr a svítíš mu do oblyčeje a von nic) a systém ukládání(když otevřete dveře napíše se vám saving ale po smrti musíte zase od znovu).Ale teď to dobré,Dementium je první a zatím jediná hororová a krvavá hra na NDS,dobře vytvořená atmosféra,člověk se vážně bojí,a nutnost stálého držení baterky.Nepřátele vyběhnou vždy odjinud,nevím sice jaká je jejich rozmanitost.A taky obtížnost,většinu her máte do týdne dohranou,tady můžete jedno kolo hrát i týden.A nakonec ovládání,FPS se mi na NDS hrají nejlíp.Celkově ode mě hra adostává 85 ze 100.Ale každej má svůj názor,už se těším na dvojku,doufám že autoři vylepší inteligenci a systém ukládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou inteligenci to zas tak neprehanej... K nekterym musis sice dojit az na "metr", nekteri se k tobe plazi uz z dalky a ani si jich nevsimnes (to pak boli nejvic - nez je najdes)...

S tim vybihanim nepratel to je podobny. Tam kde byli predtim a ty se tou lokaci vracis zpatky, tak je najdes opet na tom samym miste - obcas je to na pytel, ale nekdy (hlavne kdyz ti dochazi LIFE) je to fakt plus...

Baterku ale nech vzdy po ruce - opravdu se hodi na kazdem rohu, krom nepratel bys mohl prehlidnout dulezite informace, itemy atd...

Dvojka se ale kvapem blizi... nejaky tri tydny a budem moct porovnavat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Jiz jen par okamziku nas deli od teto supr gamesy... Na gbatempu jsem narazil na zminku, ze uz je to venku :D

EDIT: A jiz jsou venku i zminky o tom, ze hra ma problemy se savy (u AK napr.) - takze dalsimu cekani na fix se nevyhnem...

btw. neco mi ale rika, ze pro uzivatele AKAIO bude tahle hra fixnuta v nove 1.6 RC3 :D, ktera je uz taky za dvermi

EDIT2: http://www.romulation.net/NDS/4884_-_Dementium_II_(U)(VENOM).rar.html/ :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CRACK je venku... nemam to otestovane, ale brzy poreferuji

http://www.naspev.com/2010/05/4883-dementium-ii-crack-usa.html

EDIT: Patch aplikovan na USA verzi.

Doporucuji vypnout vsechny nastaveni typu SOFT RESET, CHEAT atd.

Hra funguje i s ukladanim pozic. NEPOUZIVEJTE ale START from LAST SAVE, jelikoz hra opet hodi chybu... POKUD ALE pouzijete CONTINUE v hlavni nabidce hry, ulozena pozice se nahraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, konečně už sem se nemohl dočkat až to bude venku.

EDIT: Musím říct že tahle hra je pecka, je to ohodně větší psycho než první díl ... a ta grafika oooo bože. Skvěle vyřešily způsob lékarniček (v tomhle případě se hra stává lehčí) , ale trochu mě mrzí stejný soundtrack btw. na R4I sdhc 1.4 jede vklidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejna hudba, stejna nuda...bohuzel tato hra me zatim zklamala. save nefunguje (nenahrava se).

Popravde, tohle opravdu zamrzi, ale co bysme cekali, ze? Alespon, ze pribeh stoji alespon za neco...

A o co tedy jde?

V prvnim dile hlavni hrdina prezil a vybilil cely blazinec a misto toho, aby skoncil nekde na havaji a uzival si "zaslouzeneho" duchodu a svobody, byl zajat, provedli mu neco jako lobotomii mozku a probral se v dile druhem, jako vezen trpici bludy. BLUDY? Dejme tomu, sem tam se propadne do jine dimenze, ktera se prolina se skutecnym svetem. Boje s priserami doplnuji boje s vezenskymi strazci a naopak...

Jsem zvedavy, jak tohle dopadne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem tam se propadne do jine dimenze, ktera se prolina se skutecnym svetem...

No nevim zda prolinani se nekolika realit mezi sebou je az tolik originalni a neohrane tema...ale dejme tomu :)

Ja predtim skoncil akorat u prvniho bosse s nozem, pak me to prestalo bavit a pak uz to neslo nahrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi alternativni patch pro hru... U nekterych karet se muze stat, ze to nepojede, tudiz pouzijte XPA patch

Doporucovano pouzit s ripem hry od iND (nikoli Venom)

http://filetrip.net/f11152-Dementium-II-USA-CRACK-PROPER-NDS-XPA-1-0.html

EDIT:

IND VERZE prepatched, patch atd... vse v jednom naleznete

http://forum.romulation.net/index.php?topic=41140.0

EDIT2: DOPORUCUJI XPA PATCH s VERZI HRY OD IND (viz odkaz vyse)

PRI pouziti START from LAST SAVE, hra se nekousne a muzete pokracovat... (funckni i se softresetem atd...) !!!! TEST AK2i + AKAIO 1.6RC2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši, ako ste na tom? Ja musím povedať, že táto hra ma dostala .. :D hral som to keď som išiel na internát, bol som okolo pol jedenástej sám na vlakovej stanici, a v hre som sa vracal do lochu po zabití 2. bossa. Celú dobu mi niekto niečo hlásil v rozhlase (v tej hre), keď zrazu sa zapol ozajstný rozhlas na stanici a začal hlásiť vlak :-D hoši mňa skoro vystrelo jak som sa nalakal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dufam ze naberem odvahu to prejst, skusal som to a obe vyzeraju perfektne

Rozhodne se do toho pust. Je to nej horor hra na nds (vlastne jedina).

Doporucim jen zapnout titulky, pouzivat sluchatka (uzijes si lip atmosku) a nejidealnejsi zpusob hrani je vleze, nebo v polosedu zady ke zdi - to pro pripad, ze by na tebe chtel nekdo bafnout ;-)

U jednicky sem se bal dost, po kazde misi ale prisla uleva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, RE byl rozhodne lekavejsi. predstav si tu situaci se psem jeste kdyz ti do toho zavibruje dualshock ovladac... :)

a nebo pak v rebirth verzi (nebo directors cut na PSX) bylo takovych momentu vic, zvlast kdyz to clovek necekal podle normalni verze :)

no kazdopadne mi dementium neprijde tak strasidelne, ale co me strasi je ten prvni boss, protoze sem asi lama, ale nepodarilo se mi ho zabit. pichal jsem do neho jak blazen, ale jde to hrozne pomalu a tak me postupne vyndal (a to sem se jeste healoval dokud sem mel cim). neni tam nejaky trik? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kazdopadne mi dementium neprijde tak strasidelne, ale co me strasi je ten prvni boss, protoze sem asi lama, ale nepodarilo se mi ho zabit. pichal jsem do neho jak blazen, ale jde to hrozne pomalu a tak me postupne vyndal (a to sem se jeste healoval dokud sem mel cim). neni tam nejaky trik? :)

Prvni boss... myslis takovyho divnyho psa s velkou hlavou, co beha a leze po strope v uzavrene mistnosti?

Popravde, ja jsem ho s nozem v ruce honil celou dobu, porad skakal na mriz na strope a pak seskakoval rovnou na me... taktika? Honit, dobehnout, co nejvic porezat, nenechat na sebe sahnout (skokem se shora), nenechat se "zeblit" a pozor na ty maly pulce, co vypousti... Me to trvalo kolem peti minut, nez padnul on, ale byla to fakt honicka :D se snad ani na chvili nezastavil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu