Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call Of Duty 4 : Modern Warfare 2 - MP - Titles


RodriguezTwiggy

Recommended Posts

Sháním někoho, kdo hraje MW2 přes ZeroGear. Chci si udělat nějaké Tituly, které se dělají docela težko a dlouho. Navíc s nikým není domluva.

Jak přesně to bude probíhat : Před hrou se domluvíme který Titul budeme dělat, poté pošlu invite přes steam.

PS : Samozdřejmě budu klidně pomáhat dělat tituly ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to dává smysl :D 4 + 2 = 6 :D a jak si udělal to že někoho pozveš do hry ? Mě to nejde když dám invite tak mi to vyhodi okno s friend listem, ale do toho nemůžu nikoho přidat bez zakoupení nějaký hry ... skoušel sem zero gear beta, ale teďkon mám novej steam a nejde si nikoho přidat - jde to obejít nějak ? :) sry za OT ...

Jinak bych d toho šel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám to na starym profilu že si najel na stránku zero gear beta dal si tam e-mail a oni ti poslali na mail key a pak sis mohl přidávat přátele, ale už si nepamatuju ani tu stránku a ani acc na kterym sem to měl xD

EDIT: tak sem to nezapoměl :) kdo chce aď si mě přidá na steam gh0st_1nF (je tam nula (0) ne O) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji vidím :D

Kdysi dávno ( 4-5 let) zpátky, jsem si koupil origo CSS+DOD+HL2 se steamem. Chvíli jsem ho hrával, ale asi pak na rok nebo 2 jsem to zabalil. Potom jsem to po těch letech nainstalovat, zadal account a čumím jak puk, nemůžu si stáhnout CSS ( ani nainstalování z DVD nepomáhá ). Prostě mám tam ve hrách CSS, DOD, HL2 a prostě je nemuzu stáhnout znovu. Píše to u nich místo 100%, něco jako PRE-LOAD nebo tka nějak. Nemůžu to ted zjistit přesně, dvd nemám doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu