Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Hot Pursuit


tekken90

Recommended Posts

Osobne nejsem moc nadsenej ze se to zase bude tocit kolem tuningu a ilegalnich zavodu. Osobne toho mam uz po krk. Uz zase proste, dyt to slo s Undercover totalne do kytek a nikoho to uz nebavilo.

to není o tom, že to nikoho nebavilo, oni téma tuning neumějí zpracovat tak aby to někoho bavilo, od MW to bylo furt to samé, skoro nic nového, jak se píše výše, kdyby aspon přidali střídání dne a noci, vylepšili pár drobností a ten tuning udělali jako v U2... jenže to po nich chceme asi moc

já osobně bych byl spokojenej, kdyby udělali remake U2 a přidali tam poldy, ani bych nepotřeboval střídání denní doby, v noci to stejně bylo hezčí (neony, město svítilo, atmosféra fakt skvělá...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to uz je fakt trapny ... motorky - novinka ... to furt budou sazet na novinky ? proc proste nevemou tema tuning , nezapremejslej nad podstatou , nad tim co to obnasi a to proste nedaj do hry ? na PC sem dohral jen U1 a U2 a sou to nejlepsi tituly od NFS - proste to bylo o tom poridit karu , vytunit ji jak vykonove tak vzhledove a odjezdit zavody ... proc v dalsich dilech pridavali benga , odebrali neony , repro , hydrauliky a tak podobne ? u serie nfs se clovek nemuze divit ze to nekdo akorat stahuje , za ty prachy to nestoji ani nahodou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pročetl jsem tady všechny přispěvky a každy tady ma svuj nazor ,což je vpořadku-proto take tady jsme:-)A s En3mY plně souhlasim-prostě moje řeč!!! Ja osobně hraji NFS od Undergraund 2(ktera byla užasna) a na každy dil jsem se těšil bez ohledu na to,jaky byl ten předchozi...A v podstatě pobavil mě každy.Co se tyče motorek-tak ty fakt nemusim.Tuning-tomu zas fandim...Posledni Shift se mě libi myslim že se povedl-mam rad čiste zavoděni... a prvky tuningu a nastaveni vozu,kteryma ja stravim občas i par hodin:-),take jsem spokojeny...Mohl bych tady toho psat do nekonečna- jako mnoho z nas pařmenu !!! Takže:Ja se na NOVY NFS určitě těšim a když si nekdo chcete to rozdat na okruhu v Shiftu ...tak prosim :-))) Ale až přijde GT5 tak Shifty pujdou na dlouho do krabičky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Výrobce/Vydavatel: Criterion Games (autoři série Burnout)/Electronic Arts

Vydání: další fiskální rok (1.dubna 2010 - 31.března 2011), podle doměnek podzim 2010

Na twitteru oznámilo studio Criterion, že dnes poprvé ukážou Need for Speed projekt, na němž v současnosti pracují. Ale než si žničíte postel z radostného skákání, nebude to veřejná záležitost. Odhalení se bude konat na schůzce EA dnes večer. „NFS bude poprvé ukázáno na Electronic Arts Meeting! Tak sešlápněte plyn až na podlahu“, toto bylo znění tweetu. Před několika týdny se na internetu objevila zmínka o „Out of the Law“ a unikly dva kousky concept art, ale Criterion vše popřelo a tvrdí, že nic není pravé. Vývojářské studio Criterion bylo potvrzeno jako vývojář dalšího NFS vloni v červnu (June) Johnem Riccitellem, výkonným ředitelem EA.
27.1.2010 - http://shift.nfsgame.net/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

tady me asi nikdo nepochopil, tak jeste jednou, duvod co jsem psal vyse je ten, ze by NFS prave proti GT5 nemelo sanci a prave proto by vyslo az pristi rok, pokud by to byl ten navrat ke korenum, jak se spekulovalo, tak by to bylo stejne okruhove zavodeni jako v gt5 akorat s mnohem mene vozu, trati apod, takhle to doufam, ale nedopadne, od toho tu je gt5 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a já znovu říkám že NFS je uplně něco jiného než GT ... GT je pokus o simulator a NFS je arkáda :roll:

to je možný, ale já to myslel z úplně jiného hlediska, navíc jak ty víš, jaké bude příští NFS, třeba to bude simulátor, už SHIFTy k němu měli hodně blízko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je možný, ale já to myslel z úplně jiného hlediska, navíc jak ty víš, jaké bude příští NFS, třeba to bude simulátor, už SHIFTy k němu měli hodně blízko...

sorry ale shifty k simulatoru opravdu nemeli moc blizko.... ty auta se chovali dost prapodivne :lol: a myslim ze se to opravdu jako simulator moc nazvat neda :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ale shifty k simulatoru opravdu nemeli moc blizko.... ty auta se chovali dost prapodivne :lol: a myslim ze se to opravdu jako simulator moc nazvat neda :lol:

tak si musis nastavit ovladani na nejtezsi potom to dost sim je

jinak jsem docela rad ze se to vraci k hot pursuit ale vice bych uvital neco jako porsche challenge

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hot pursuit jsem sice nehrál, ale čekal jsem, že to bude něco jako Underground 2, otevřenej svět, propracovanej tuning, policajti a další, tohle budou zase okruhy a hlavně vůbec nevím, co si mám myslet o tom teaseru, policejní veyron za 1000000 EUR, kterej hned při první příležitosti poškodí o auto před ním, kdo to kdy viděl :D a ten vrtulník jak to tam řízne nad silnicí a pak přesně napříč silnicí vyhodí pás z hřebíkama, tohle bude arkáda jak řemen! (ale neříkám, že to nebude dobrý, jen tyhle věci by mi spíš seděly k Burnoutům než NFS), holt vývojáři se nezapřou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu