Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Hot Pursuit


tekken90

Recommended Posts

Platformy: Playstation 3, Xbox360, PC

Datum vydání: konec roku 2010

Odhalení Need for Speed: Out of the Law?

Nedávno vývojáři z Criterion Games na svém twitteru prozradili, že už brzy oznámí nějakou tu svoji novou hru. Nikdo ale nečekal, že se odhalení dočkáme tak brzo. Ruská fanstránka nfsunlimited totiž dnes přinesla informace o chystané hře Need for Speed: Out of the Law, na které pracují vývojáři z Criterion Games. Podle zdrojů z oné fanstránky se série bude držet své zavedené tradice a opět nás čekají samé pouliční závody, tentokrát bez drahých aut. Zajedeme si ovšem v takových plechovkách, jako je Mazda MX-5 nebo Nissan Skyline R32. To ovšem není vše. Poprvé v sérii se mají objevit i motocykly, které dodají závodění pořádnou šťávu. Místem dění bude fiktivní město Sun-Bay, které ovšem hodně čerpá ze skutečného San Francisca. Hráči se ve městě při závodech dočkají i změny denní doby a dokonce nebude chybět ani změna počasí, takže může začít pršet nebo foukat silný vítr. V Need for Speed: Out of the Law nebudou chybět ani policisté, kteří budou používat všemožné prostředky, aby vás zastavili. Need for Speed: Out of the Law vyjde koncem roku pro Playstation 3 a Xbox 360. Tyto informace zatím nebyly oficiálně potvrzeny, tak je tak prosím berte.

824.jpg

825.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

EA fakt už neví od koho kopírovat, tohle všechno má Midnight Club: LA, kterej je už skoro rok a půl na trhu... prostě zjistili, co je kvalita a snaží se to zase obšlehnout... tím myslím hlavně MOTORKY a pak střídání dne a noci, počasí, podobné prostředí atd... samozřejmě tohle všichni chceme, ale aspoň to nemusí kopírovat tak okatě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další díl od prvního Undergroundu a povedeného most wantedu na který se těším a pořídím ... uuž jen kvuli tomu že ho dělají kluci co mají na svědomí burnouty :D

souhlasim,pařil jsem burnouty dohrál jsem je a byl jsem naprosto spokojenej super grafika,super auta,super motorky a super město,plno závodů.Měl jsem prostě z tý hry radost !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EA fakt už neví od koho kopírovat, tohle všechno má Midnight Club: LA, kterej je už skoro rok a půl na trhu... prostě zjistili, co je kvalita a snaží se to zase obšlehnout... tím myslím hlavně MOTORKY a pak střídání dne a noci, počasí, podobné prostředí atd... samozřejmě tohle všichni chceme, ale aspoň to nemusí kopírovat tak okatě...

Rovnou můžeš říct, že od sebe kopírujou všechny hry navzájem... To že to tam bude přece neznamená, že kopírujou. Navíc ani nevíš jakým způsobem to do tý hry bude zapojeno a navíc je to neoficinální info, takže bych to zatím moc nehrotil ;)

další díl od prvního Undergroundu a povedeného most wantedu na který se těším a pořídím ... uuž jen kvuli tomu že ho dělají kluci co mají na svědomí burnouty :D

Já osobně bych radši ty Burnouty.. :)

Jinak mě celkem zklamalo to, co by podle info mělo ve hře bejt. Slibovali návrat ke starým NFS a tohle jako návrat moc nezní. Spíš to bude zmutovaný MW s Burnout Paradise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnou můžeš říct, že od sebe kopírujou všechny hry navzájem... To že to tam bude přece neznamená, že kopírujou. Navíc ani nevíš jakým způsobem to do tý hry bude zapojeno a navíc je to neoficinální info, takže bych to zatím moc nehrotil ;)

Já osobně bych radši ty Burnouty.. :)

Jinak mě celkem zklamalo to, co by podle info mělo ve hře bejt. Slibovali návrat ke starým NFS a tohle jako návrat moc nezní. Spíš to bude zmuvaný MW s Burnout Paradise...

no já si myslím, že většina hráčů chce tuning, otevřený město, pouliční závody a tak, jenže blackboxu se to zatím od undergroundů 2 vůbec nepovedlo, prostě to flákali a jenom se vezli na vlně úspěšnosti starších dílů... Rockstaři pochopili co hráči chtějí a zpracovali to mnohem lépe

například střídání dne a noci, počasí a tuning alespoň jako v Underground 2 měl být v každém díle NFS a měli vylepšovat jenom drobnosti, jenže oni to odstranili, ořezali... osobně si myslím, že takové shifty byly naprosto zbytečné, ačkoli jsou bezpochyby dobrou hrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale je fakt že se tomhle vědělo a nebo spíš spekulovalo už dlouho že další díl NfS bude o Crieterionu... už před NFS Shift ... nebál bych se toho že to bude

další díl obyčejných NfS spíš očekávám revolujci v žánru NfS a ne jenom, pohé vylepšení dosavadních titulů ... a jako velkej fanoušek tuningů sem rád že se vracím zpět ilegálsosti závodů ... a důvod proč si zvolil starší modely je jasný nové nfs bude mít konečně pořádný model poškození u licencovaných aut.... a ne jenom prasklý sklo a odřený lak což většinou bylo u italských luxusních značek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to škoda, ale přesně podle těchto informací bych si představoval další díl NFS, samozřejmě to nesmí posrat jako zatím všechny poslední díly co dělali BlackBox

náhodou undercover se mi nezdál zas tak podělaný, sice nekolikrát vylouhovaný obsah, ale lepší než pro street

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u1 nepřenané volnost mi nechyběla(hrál jsem ji až po U2) u2 mi přišlo naprosto nudný ... most wanted super díl ... ... nudil jsem se jenom u posledních bossů když jsem musel plnit policejní mise ... carbon naprostý propadák ... pro street mě bavilo undercover byl děsný ale hrál jsem ho až do konce ... shift nejlepší nfs pro mě ...

osobně bych bral tuning rychlá auta bez cajtů ve dne když je slunce nejvýš kdyžtak moře k tomu

nebo i když remake u2 by taky nebyl špatnej ... noc, normální auta (žadný lambo ferari atd) tuning , možná by se jim to povedlo a bylo by to záživnější než nudný u2

jinak podle obr to bude takový most wanted + MC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu