Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Hot Pursuit


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Need for Speed Hot Pursuit informace

Criterion Games dnes oznámilo vůbec první detaily své nové hry Need for Speed Hot Pursuit. Hráči Need for Speed Hot Pursuit mohou hrát celou kariéru za poldy i závodníky a sólo nebo online přitom zažít vzrušující honičky a pocit opojení z úniku. Zatčení ve velké rychlosti nebo dech beroucí úhybné manévry kompletně probíhají v síti Need for Speed Autolog. Ta nejen spojuje přátele, aby mohli vzájemně závodit a pronásledovat se, ale také umožňuje porovnávání výkonů a statistik, čímž nastavuje nový trend v oblasti společenského hraní.

Craig Sullivan, kreativní ředitel hry, řekl: „V Criterionu hrajeme Need for Speed od doby, kdy se poprvé objevil na 3DO. Jsme poctěni a nadšeni možností přepracovat tuto hru pro současnou generaci „online“ hráčů. Naším cílem bylo vytvořit honičky mezi policajty a závodníky, které budou tak zábavné, rychlé a vzrušující, aby do vzájemných soubojů s vašimi přáteli vnesly patřičnou dávku adrenalinu a intenzity.“

Prodej titulu Need for Speed Hot Pursuit, vyvíjeného studiem Criterion Games, odstartuje 19. listopadu v Evropě ve verzích pro Xbox 360 a Playstation 3. Need for Speed Hot Pursuit se objeví i ve verzi pro Nintendo Wii, na níž pracuje tým společnost Exient.

....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Need for Speed Hot Pursuit ve 3D

Vývojáři ze studia Criterion Games vždy rádi zkoušeli nejrůznější technologické novinky. Jinak tomu nebude ani u připravované hry Need for Speed Hot Pursuit. Ta byla oznámena sice už v pondělí, ale až nyní vývojáři prozradili, že Playstation 3 verze bude kompletně ve 3D. Majitelé příslušné televize si tak budou moci užít honičky s policií a bouračky v novém 3D zobrazení, díky čemuž hra dostane rázem úplně jinou úroveň. Aby toho nebylo kolem Need for Speed Hot Pursuit málo, tak vývojáři rovněž oznámili, že ve hře nebudou chybět vozy značky Porsche, včetně nejnovějšího modelu 918 Spyder. Need for Speed Hot Pursuit vyjde v listopadu pro Playstation 3, Xbox 360 a Wii.

.....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

NFS: Hot Pursuit je 4x větší jak Burnout Paradise

Mysleli jste si, jak není prostředí Paradise City ve hře Burnout Paradise obrovské? Pokud vám přišlo opravdu rozlehlé, tak vás asi šokuje informace, že prostředí v připravované hře Need for Speed: Hot Pursuit bude zhruba čtyřikrát větší. Tuto informaci nyní prozradil designér hry Matt Webster z Criterion Games, který dále dodal, že na hráče nečekají jen klasické silnice, ale i nějaké to off-roadové prostředí. Need for Speed: Hot Pursuit vyjde v listopadu pro Playstation 3, Xbox 360 a Nintendo Wii.

Zdroj: vg247

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mapa oblasti http://playfront.de/wp-content/uploads/nfs-map.jpg je dobře že neni přeplácaná křiřovatkama a vedlejšíma silnicema jako v Burnout Paradise,bude se lépe orientovat a vypadá to na pořádný rychlostní orgie..začínam čim dál tim víc těšit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude mít open free word tutidž když nebudu zavodit bude moct volně pohybovat po krajině a nebo je to klasika odjed závod a je tu další

Myslim že tam volný ježdění bude,závody budeš muset nějak aktivovat..asi v menu nebude tak jak v Paradise na semaforech :) Někde jsem to nedavno četl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

burnout je burnout ale u tohodle nfs mohli přidat trochu realismu aspon do chování aut bo je to tak moc arkádové až se mi to nelibi :blink:

to víš, vývojáři Burnoutů to v sobě nezapořou, taky se mi nelíbilo jak jel do 90ti stupňové zatáčky driftem ve 120 mílích za hodinu, ale přesně tohle šlo aj v BP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Je tu i volné ježdění, něco jako Free ride?

jj můžeš si vybrat jestli se budeš po světě projíždět za racera a nebo za policajta, jen tak jak tě napadne, jediný co mi v tom ale chybí je, že tam není mapa, takže vlastně vůbec nevíš kde zrovna seš... to se dá ale překousnout

jinak mám hru ode dneška, nahrál jsem asi 5 hodin a je to bomba, až to bude mít víc lidí a AUTOLOG bude v plném proudu tak to teprve bude ono

co mě velice příjemně překvapilo, že online závody byly naprosto bez lagů (hrál jsem sice jen 2), ale bylo to krásně plynulý jako singl a velkou roli zde hraje taktika

kdo hru má at si mě přidá !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu