Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Hot Pursuit


tekken90

Recommended Posts

Hraje tady v česko někdo tuhle hru ? moc se tady na foru neřeší oproti jiným. já ji mám ode dneška a i když jsem příležitostný hráč a nemám tolik naježděno (hraju hlavně Burnout paradise), tak jsem zatím spokojený,grafika nádherná, přírodní okolí se mi moc líbí a styl závodění taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Teď jsem chvíli hrál s Howenem a nejvíc mě baví Hot Pursuit a Interceptor. Kdyby někdo chtěl tak si mě přidejte-The_SRIG.

Budes Howene zitra asi od 10:00 online na PS3?

EA dnes docela sympatickým způsobem přislíbili gratis stažitelný přídavek pro závody Need for Speed: Hot Pursuit. Má se to takhle: balíček obsahující tři nová auta si budou všichni moci stáhnout zdarma, pokud se následující poslední trailer ze hry na Youtube promítne více než jeden milionkrát. Což bude trochu fuška vzhledem k tomu, že nyní má teprve přes 20 tisíc promítnutí. A co že má tento mini-přídavek obsahovat? Konkrétně prý Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster, pak Bentley Continental Supersports Convertible a supersilný Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition. Přidáte se tím, že se podíváte na následující video?

http://games.tiscali.cz/video/trailer-za-nova-auta-z-need-for-speed-zdarma-54307

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také hrávám, je nás docela dost lidí z česka co to hrávají, momentálně mám asi 20 čechů s NFS HP, marti, jaký máš nick na pSN?

na PSN jsem : mavzag . auta mě baví jezdit, vystřídal jsem různé hry, řekl bych že jsem spíš průměrný hráč v autech..,ale baví mě jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem chvíli hrál s Howenem a nejvíc mě baví Hot Pursuit a Interceptor. Kdyby někdo chtěl tak si mě přidejte-The_SRIG.

Budes Howene zitra asi od 10:00 online na PS3?

EA dnes docela sympatickým způsobem přislíbili gratis stažitelný přídavek pro závody Need for Speed: Hot Pursuit. Má se to takhle: balíček obsahující tři nová auta si budou všichni moci stáhnout zdarma, pokud se následující poslední trailer ze hry na Youtube promítne více než jeden milionkrát. Což bude trochu fuška vzhledem k tomu, že nyní má teprve přes 20 tisíc promítnutí. A co že má tento mini-přídavek obsahovat? Konkrétně prý Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster, pak Bentley Continental Supersports Convertible a supersilný Dodge Viper SRT10 Convertible Final Edition. Přidáte se tím, že se podíváte na následující video?

http://games.tiscali.cz/video/trailer-za-nova-auta-z-need-for-speed-zdarma-54307

tak tohle je pro mě docela zklamání, další kabriolety? kdyby tam dali radši zavřenou R8, zavřenýho veyrona a přidali pár nových aut, oni radši předělávají auta do kabria a ještě si za to kladou takovýhle dementní podmínky? takhle se jich nikdy nedočkáme, ještě že mi to moc nevadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Electronic Arts oznámili první placený DLC balíček pro Need for Speed: Hot Pursuit. Ten do hry přidá dvanáct nových závodů, nové achievementy pro Xbox 360 a trofeje pro PlayStation 3.

DLC nabídne i tři nová auta a to Bugatti Veyron SS, Porsche 911 GT2 a Gumpert Apollo.

Všechna tři auta budou dostupná jak v závodní, tak v policejní (Interceptor) verzi.

Oznámena nebyla cena, ani datum vydání. Jen prý máme sledovat oficiální web needforspeed.com.

http://www.eurogamer.cz/articles/co-prinese-prvni-dlc-do-nfs-hot-pursuit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ani ne pride mi to celkem lehky, ale neni to tak, ze kdyz ses prvni a neudelas chybu tak mas jasny vitezstvi to je pravda, porad se neco deje to se mi na tom libi furt te predjizdi, furt utoci atd...

Ty casovky sou v pohode chce to tolik nepouzivat ctverecek na brzdeni a spis to projizdet cisteji, usetris cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne pride mi to celkem lehky, ale neni to tak, ze kdyz ses prvni a neudelas chybu tak mas jasny vitezstvi to je pravda, porad se neco deje to se mi na tom libi furt te predjizdi, furt utoci atd...

Ty casovky sou v pohode chce to tolik nepouzivat ctverecek na brzdeni a spis to projizdet cisteji, usetris cas.

Jo neni to tak hrozný,včera večer už jsem mrskal zlato..ale ne pokaždý,je to slušně akční a to se mi taky líbí.

Jinak čtvereček furt nemůžeš ,je to hand break..normální brzda je L2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu