Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed Hot Pursuit


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jasneze L2 to je normalni brzda, jen tukni L2 a pak hned plyn a auto uz mas v driftu... ctverec se muze hodit jedine na nejake prudsi zatacky ale i ty se vezmou lepe pres L2

A ja som si lamal hlavu ako mozes mat v kazdom kole naskok aj vyse 15 sek. A Ja som vsetko daval cez rucnu :D

Dik za tip :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře je prý nějaký Autolog, může někdo napsat o co jde, nebo mě nasměrovat na stránku kde se o tom píše?

každou trať, kterou zajedeš na čas se ti automaticky srovnává s tvými přáteli a ukazuje ti jak si vedeš mezi tvými přáteli, má to hlavně motivační funkci, kdy tě to nutí stále a stále překonávat časy tvých přátel... je to velice návykové... bohužel to ztratí smysl ve chvíli kdy jseš první na všech tratích a nemáš koho překonávat :( což se stalo mě...

A ja som si lamal hlavu ako mozes mat v kazdom kole naskok aj vyse 15 sek. A Ja som vsetko daval cez rucnu :D

Dik za tip :D

tak snad konečně začnou lidi zajíždět pořádné časy abych měl důvod to zase hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každou trať, kterou zajedeš na čas se ti automaticky srovnává s tvými přáteli a ukazuje ti jak si vedeš mezi tvými přáteli, má to hlavně motivační funkci, kdy tě to nutí stále a stále překonávat časy tvých přátel... je to velice návykové... bohužel to ztratí smysl ve chvíli kdy jseš první na všech tratích a nemáš koho překonávat :( což se stalo mě...

tak snad konečně začnou lidi zajíždět pořádné časy abych měl důvod to zase hrát...

Zajímavé a ve které hře Autolog ještě najdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každou trať, kterou zajedeš na čas se ti automaticky srovnává s tvými přáteli a ukazuje ti jak si vedeš mezi tvými přáteli, má to hlavně motivační funkci, kdy tě to nutí stále a stále překonávat časy tvých přátel... je to velice návykové... bohužel to ztratí smysl ve chvíli kdy jseš první na všech tratích a nemáš koho překonávat :( což se stalo mě...

tak snad konečně začnou lidi zajíždět pořádné časy abych měl důvod to zase hrát...

Tvl tak ty ses blazen, ty tvoje casy sou skoro neprekonatelny :) rikam si ze sem zajel good cas a hele howen ma este o 20s lepsi... xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl tak ty ses blazen, ty tvoje casy sou skoro neprekonatelny :) rikam si ze sem zajel good cas a hele howen ma este o 20s lepsi... xD
Taky si říkám, u mě je někdy rychlejší dokonce o minutu.

nevím jak to dělám :D prostě jenom driftuju zatáčky :D ale v policejních eventech to není tak slavné, hlavně takové interceptory jsou podle mě hodně o štěstí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

tak už to smažím taky, ale jsem zklamanej, vůbec mě nebaví ty závody na čas... chci nákou akci a né nudnou jízdu :(

nechápu proč to tam dali... jsem myslel že to bude něco na styl jako byly na PS1 a nebo třeba Most Wanted... a ono nic... snad mě to začne časem bavit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu