Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

tohle se mi taky stalo že jsem udělal Restore PS3 a tež nemužu hrat kdy s trofejema error 80022D11 zatim jsem ještě neměl možnost se přihlasit na PSN abych to zas mohl spustit tak zatim hraju hry bez trofeji a ty co jsem ještě před tim nehrat a navic mi nejde originalka LBP nwm jestli to je tim že to mam crackly nebo nějakou jinou chybou .Nic meně si crack budu rušit a přejdu na FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen na rychlo:

1) Každý region bude nabízet nějaký obsah zdarma. jaký konkrétně se dozvíme brzy. (Pod pojmem obsah bych si představil DLC, stahovatelné hry, motivy. Prostě to, za co se obvykle platí.

2) Všichni uživatelé PSN dostanou 30 dnů PSN+ zdarma. Uživatelé PSN+ dostanou také 30 dnů navíc.

3) Uživatelé Qriocity dostanou 30 dnů zdarma služby "Musc Unlimited". Ale pouze v regionech, kde je služba aktivní. (Něco mi říká, že tohle u nás beztak nefunguje).

Komentáře pod článkem většinou vyjadřují poděkování a radost na tím, že se něco konečně děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://translate.google.cz/translate?hl=cs&ie=UTF-8&sl=en&tl=cs&u=http://blog.us.playstation.com/2011/04/30/press-release-some-playstation-network-and-qriocity-services-to-be-available-this-week/&twu=1 :)) tady to mate prelozeny....jenom nechapu ez vsichni resetujou hesla tak ze si vytvorej novej ucet,...to se mi nechce ztratit trofeje,kamose, a treba 70lvl a 10prestige u MW2!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak panove, jako kompenzaci za vase ukradena data vidim jejich KOMPENZACI docela vtipnou a vysmesnou..nejakych 30dnu nejakych kravin zadarmo..nevim, jestli by mi to neco nahradilo :D

jinak jeste s tim, ze data byla zasifrovana, kdyz se tim nekdo ohani :D

hacker se dokazal dostat a hacknout sit jednomu z nejvetsich gigantu na svete..jak dlouho mu asi bude trvat rozlustit tu sifru??:)..pocitam ze to nebude nejaka sifra mistra leonarda :D takze pokud najde ten spravny algoritmus..papa..

jinak jeste jak tu nekteri pisi, ze sance na ziskani hesla jedne karty je mala, ale v milionech kartach uz je pomerne velka sance..obavam se ze je to prave naopak..prave ze kdyby meli mene karet, tu sanci budou mit vetsi..to je ma domnenka..samozrejme ze takhle maji vetsi sanci se dostat k vice kartam..ale ono projet nejakych 70milionu karet :D to nebude zrovna sranda :D

ale jinak uz se udajne objevili nejake zpravy o tom, ze uz nekomu karta zneuzita byla..coz jak jsem psal, mohou byt jen zkousky o podvod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jestly ten LBP pujde na FW tak to bude v pohodě ale jestly ne no tak budu mit smulu ale na FW stejně pujde protože už mě to ***e .Z prvu jsem ani CFW nechtěl ptorože nešlo hrat online ale jak byl 3.55 CFW hned jsem do toho šel jenže SONY vždy vše opravi a na PSN nemužu a navic když v tom mam 30 her tak stejně neviš co dřiv hrat atd to si rači budu hra kupova a dohraju je všechny po jedne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony: PSN bude online příští týden + Welcome Back program

Společnosti Sony Computer Entertainment (SCE) a Sony Network Entertainment International (SNEI) dnes na speciální tiskové konferenci oznámily, že už brzy začne v několika fázích obnova služby PlayStation Network a Qriocity pode regionu, začínající hudebními, video a herními službami, které budou spuštěny jako první. Sony rovněž oznámila sérii několika kroků, které mají posilnit bezpečnost v celé síti a nový věrnostní program pro zákazníky, pomocí kterého chce poděkovat svým zákazníkům za jejich trpělivost a loajalitu.

Po útoku na výpočetní středisko, které se nachází v San Diegu, společnost rychle vypnula služby PlayStation Network a Qriocity, a najala několik firem zabývající se bezpečností, kterou v několika dnech dokázaly rozšířit. Sony od té doby zavedla celou řadu nových bezpečnostních opatření, které mají zabezpečit větší ochranu osobních údajů. SNEI odborníci vykonali rozsáhlé testy, aby ověřili sílu zabezpečení služeb PlayStation Network a Qriocity. S těmito opatřeními má SCE a SNEI v plánu po regionech začít spouštět první fázi obnovy PSN, která bude obsahovat následující:

- Obnova online přes PlayStation 3 (PS3) a PSP (PlayStation Portable)

- To zahrnuje hry, které vyžadují online a stahovatelné hry

- Přístup k Music Unlimited od Qriocity

- Ke stáhnutí filmů přes PS3, PSP a MediaGo (není k dispozici pro ČR)

- Playstation Home

- Chat

- Seznam přátel

Sony úzce spolupracuje s několika bezpečnostními firmami, díky čemuž se zavedly nová bezpečnostní opatření na zjištění neoprávněné činnosti za účelem poskytnout uživatelům větší ochranu jejich osobních údajů. Společnost také vytvořila novou pozici nazvanou Chief Information Security Officer, která je podřízená přímo Shinji Hasejimovi, šéfovi informačních technologií Sony Corporation, přičemž tato nová pozice bude zodpovědná za bezpečnost údajů zákazníků a doplnění dalšího zabezpečení. Nové bezpečnostní opatření zahrnuje třeba:

- Přidán byl automatizovaný software pro monitoring a konfigurační manažer pro lepší obranu vůči dalším útokům

- Zvýšená úroveň šifrování

- Zvýšená schopnost odhalit průniky do sítě

- Implementaci dalších firewallů

Společnost rovněž urychleně vytvořila plán pro přesun systémů do nového datového centra v jiném místě, které bylo ve výstavbě a rozvoji po několik měsíců. Kromě toho bude mít PS3 povinnou aktualizaci systému, která bude vyžadovat, aby si všichni registrovaní uživatelé PSN změnili heslo ke svému účtu. Z důvodu co největší bezpečnosti bude možné heslo změnit pouze na PS3, na které byl účet aktivován nebo prostřednictvím platného emailového potvrzení, což je důležitý krok pro další ochranu zákaznických dat.

“Tento trestný čin proti naší síti měl významný dopad nejen na naše zákazníky, ale na celý náš průmysl. Tyto nezákonné útoky jen upozornily na rozšířený problém s kybernetickou bezpečností. Bezpečnost informací našich zákazníků bereme velmi vážně a jsme odhodlání jim pomoci v ochraně jejich osobních údajů. Kromě toho nepřetržitě pracujeme na tom, abychom mohli znovu spustit naše služby, ale uděláme to, až budeme mít ověřenu zvýšenou bezpečnost celé naší sítě. Naše globální publik PlayStation Network a Qriocitybylo narušeno. Máme zájem o hodnotné vztahy s našimi spotřebiteli, a proto spustíme program pro registrované uživatele jako způsob našeho vyjádření vděčnosti za jejich přízeň během tohoto výpadku. Pracujeme na tom, abychom znovu získali jejich důvěru v nás a naše služby,“ řekl Kazuo Hirai, výkonný viceprezident společnosti Sony Corporation.

Momentálně nemáme žádný důkaz o tom, že by unikly údaje o kreditních kartách. Naše společnost se snaží ochránit údaje svých zákazníků a bude poskytovat bezplatné služby na pomoc uživatelům s jejich osobními údaji. Implementace bude na lokální úrovni a další informace budou už zanedlouho k dispozici.

Společnost také spouští PlayStation Network a Qriocity "Welcome Back" program, který poběží po celém světě, přičemž bude charakteristický pro daný trh. Poskytne zákazníkům výběr z několika služeb a prémiového obsahu, jako poděkování za trpělivost a podporu, které se jim dostalo od uživatelů.

Program bude zahrnovat:

- Multimediální obsah ke stažení zdarma (v každém regionu bude jiný, informace brzy)

- Všichni dostanou možnost využívat PS+ po 30 dnů

- Q Music Unlimited uživatelé budou mít po 30 dnů službu bezplatnou

..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak panove, jako kompenzaci za vase ukradena data vidim jejich KOMPENZACI docela vtipnou a vysmesnou..nejakych 30dnu nejakych kravin zadarmo..nevim, jestli by mi to neco nahradilo :D

cekal snad nekdo ze dostane neco co by melo skutecnou hodnotu? SONY nejsou blazni, nenechaji se zruinovat jen aby zakaznici meli dobrej pocit.

30 dnu PSN+ zadarmo to mi pripomina spis nejakou promo akci nez odskodneni... neco jako kdybysme se za odmenu mohli v televizi divat na reklamy.

o nicem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://kotaku.com/#!5797552/sony-says-10-million-credit-card-accounts-may-have-been-compromised

...personal details on their PSN account - all 77 million of those were up for grabs - that's ten million customer's credit card details... it's been confirmed that CVV2 details - which are requested as part of PSN transactions, but not stored on Sony's servers - were not obtained, it's possible for hackers to obtain the three-digit codes (found on the back of cards) via simple brute force...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu