Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

sak to je secko zaplaceny microsoftem to je jediny duvod proc by ti hackeri furt tak rypali .. :) jinak myslim ze kdyby se podivali skoro kamkoliv tak by prisli na to ze nikde ty data poradne nejsou zabezpeceny .. to bych se aj vsadil .. pochybuju ze by jedina sony mela takovej FAIL .. to se jenom na to prislo jak se hackeri chteli pomstit za toho geohota .. ja sem to rikal .. za to v podstate muze Geohot .. kdyby se furt nesnazil cracknout PS3 nic takoveho by se tu ted nedelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to trochu offtopic, ale jinak si nemyslím, že by to měli jinde až v tak špatným stavu jako to měla (doufám, že dneska už skutečně čas minulý) Sony. Vždyť oni ani neměli žádnýho člověka, který by se staral o bezpečnost těch dat a museli si na prozkum po tom útoku zvát exterňáky.

Jinak mi ani nevadí, že to Soňákům trvá tak dlouho, ale spíš to, že teď komunikace z jejich strany zase dost opadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to nejak nevadi.. Nejvíc mi asi vadila absence multiplayeru.. A to uz je cajk. Jinak na xbox se mi moc přecházet nechce jako jestli sony pujde do kytek.. Pac ty poplatky za to online hraní to se mi nelíbí..

Jediny co mi u mi chybi z PS Storu jsou momentalne nejaký dema abych vedel na co se mám tesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla by to být pravda. I když dovedu si představit, že zabezpečení a otestování tak obrovské sítě je skutečně netriviální záležitost a může se stát cokoliv.

Na E3 představí své očekávané hry. Nic jiného nepotřebuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu offtopic, ale jinak si nemyslím, že by to měli jinde až v tak špatným stavu jako to měla (doufám, že dneska už skutečně čas minulý) Sony. Vždyť oni ani neměli žádnýho člověka, který by se staral o bezpečnost těch dat a museli si na prozkum po tom útoku zvát exterňáky.

imho to je nesmysl. To zabezpečení dat, které měla Sony před útokem bylo jedno z těch lepších. Problém není ani tak v úrovni zabezpečení, ale v tom, že pokud se nějakou síť hackeři zaměří tak na 99,9% nějakou skulinu vždy objeví. Jde o to mít nastavené takové kontrolní mechanizmy, které majitelům sítě prozradí, že je jejich síť pod útokem!! A to je to co Sony neměla!! Data měla zabezpečená dle standardních parametrů pro společnost její velikosti a možná ještě lépe. Drtivá většina lidí si toto neuvědomuje a nadávají na Sony. Přitom kdyby se to stalo na Xboxu tak dopadne úplně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony dnes oznámila, že dnes, 1. června od 17:30 hod. bude probíhat rozsáhlá údržba sítě PlayStation Network. Opětovného spuštění bychom se pak měli dočkat následující den v 8:00 hodin ráno.

V této době nebude možný přístup ke službám PlayStation Store, PlayStation Home, Account Registration a do částí Account Managementu.

Nicméně, pokud se k PSN přihlásíte před 17:30 hodinou, odstávka by neměla mít vliv na hraní online.

Jelikož Sony včera oficiálně potvrdila spuštění PlayStation Store do konce tohoto týdne, je velmi pravděpodobné, že tato odstávka PSN souvisí právě s chystaným obnovením služeb PlayStation Store.

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011060003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře ... pochopil sem první útok .... ale ted ? ted už to je fakt moc .. přijde mi jakoby se ty skupiny chtěli jen zviditelnit a předvíst že to taky uměj ..... nemužou nechat normální lidi hrát ... bože .. mimcohodem doufám že při zejtřejším spuštění PS mi naběhne jak PSN tak i PS store :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No funguje a nefunguje. Asi je to dost přetížený, protože to neustále hází nějaký error a když už se mi podařilo Store spustit, tak jsem neviděl jedinou známku po Welcome Back balíčku a neměl jsem aktivovaný PS+. Navíc jak říkám, je to dost přetížený, takže se mi nepodařilo stáhnout ani žádný demo.

EDIT: Aha, takže Welcome back bude o něco později, zatím to ještě ladí, jak říká blog:

You may have noticed that the content promised as part of the Welcome Back offer is not yet live. It is currently in the final stages of testing and will be available to download very soon; we’ll be sure to let you know when.

Možná jste zaznamenali, že obsah spojený s nabídkou Welcome Back chybí. V této chvíli se nachází v konečné fázy testování a bude k dispozici velmi brzy. Dáme vám vědět kdy.

EDIT2: Už to vypadá o něco lépe, podařilo se mi začít stahovat inFamous 2 demo, takže bych řekl, že se to pěkně vrací, teď už jenom čekání na ten Welcome Back program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu