Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odstávka PSN serverů


huhla

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

wtf playstation 3 co to je:D No diky absenci online mne uplne prestalo bavit mortal kombat,na ktery jsem se tesil pul roku,tak se venuju alespon WoW a uz mi je jedno,kdy psn bude fungovat,stejne tipuju tak zacatek cervna

Pokud bude vypnutý PSN ještě měsíc tak to je docela dost krutá rána pro sony, ale myslím že psali že by se PSN mělo vrátit někdy začátkem tohohle měsíce, tak uvidímě no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude vypnutý PSN ještě měsíc tak to je docela dost krutá rána pro sony, ale myslím že psali že by se PSN mělo vrátit někdy začátkem tohohle měsíce, tak uvidímě no :)

Jenze oni toho uz napsali......buh vi kdy to nakonec bude...ted je to akorat vsem pro smich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo pěkná práce. Řekl bych to takhle...kdo máte doma něco od Sony radši to prodejte nebo vám za chvilku hacknou i fén na vlasy :D

ps: tohle vše podpoří prodej prepaid karet kde toto nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu