Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik vás stál Xbox 360?


James XR

Recommended Posts

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Objedal jsem si to. A 60Kč za zalohu hry se mi zda dost malo, kdyz je v tom i prace a postovny. Kdybych si to stahoval sam tak me to zabere snad rok smym netem:lol: A v cenach CD se moc neorientuju, ale za kolik sezenes ty 1 Verbatim DVD-R DL 8.5GB?

Pokud sis to obhednal tak si myslím že to zas tak drahe není.Pro srovnání já kupuju Verbatim DVD+R 8.5GB balení 10Ks za cca 270Kč což vychazi 27Kč za jedno DVD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sis to obhednal tak si myslím že to zas tak drahe není.Pro srovnání já kupuju Verbatim DVD+R 8.5GB balení 10Ks za cca 270Kč což vychazi 27Kč za jedno DVD

Jestli je to i s poštou, tak je to dobrá cena, ale stáhnout 75 games je dost časově náročný a ještě to všechno vypalovat....No radši si připlatim pár korun, než u toho zestárnout:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to i s poštou, tak je to dobrá cena, ale stáhnout 75 games je dost časově náročný a ještě to všechno vypalovat....No radši si připlatim pár korun, než u toho zestárnout:cheesygrin:

Vypalim si hru a hraju ji a mezi tím stahuju další hru.Na co mít 75her když ani jednu si pořadně snad neužiješ když budeš furt měnit dvd v mechanice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox 6500 + 3*1000 za wireless joystick + 500 flash + 2400 verbatim dvd+r dl média (měl jsem problém s vypalovačkou, tak se jich hodně kazilo). Takže náklady přímo spojené s xboxem něco okolo 12500kč.

Nepřímo spojené náklady bylo ještě něco za benzín při cestě za Kanalizatorem do Prahy kvůli flashi a novou vypalovačku na DVD+R DL média. Takže asi tak 1000kč.

No a v neposlední řadě nová TV abych si vše mohl pořádně vychutnat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vam snad ani cenu nemuzu rict :D:D:D...

v listopadu 09 sem kupoval (rok vyroby 2008 ale nebyl vubec pouzivanej jediny co tak ma jeden mikroskrabanec na pravym deklu) Xbox elite s jedním ovladačem a veškerejma věcma co se k elite verzi dává

xko ELITE 1 000,-

durhej ovladač 350,-

chatpad k ovladači 500,-

monitor philips 23" Full HD 4 200,-

hry z aukra a odsud z c-f cca 3 000,-

dohromady to je 9 050,- (ten monitor sem dostal k vánocům takže sem ho neplatil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox Elite 360 + 2 hry (pure & lego batman) me stal 6490 z toho jsem mel od firmy autobenex nasbirane body, ktere se prevadi na penize, takze mi ztrhli 6250 ,- (nasbirano za 5mesicu).. takze me Xko vyslo na 240,- + tri hry co zatim mam koupene (forza, GTA, Tomb Raider) a ty vysli cca na 2000 .. takze Xko s trema hrama + dve bonus k Xku za 2240 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox sem kupoval hned kdyz vyšel, to stal pres deset tisic. Her sem koupil osmnáct, nejaky za dva tisice nejaky za litra, takze hry cca deset tisic. Kupoval sem dva bezdrátový ovladače, jeden za dvanácet. Stodvacitku HDD, televizi + kabely (k monitoru i do tv) a flash.

XBOX 10000

Hry 10000

Ovladače 2400

HDD 3000

TV 33000

Kabely 1300

Flash 650

Celkem 60350Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox sem kupoval hned kdyz vyšel, to stal pres deset tisic. Her sem koupil osmnáct, nejaky za dva tisice nejaky za litra, takze hry cca deset tisic. Kupoval sem dva bezdrátový ovladače, jeden za dvanácet. Stodvacitku HDD, televizi + kabely (k monitoru i do tv) a flash.

XBOX 10000

Hry 10000

Ovladače 2400

HDD 3000

TV 33000

Kabely 1300

Flash 650

Celkem 60350Kč

10000:18=555

takže průměrně tě mohla hra stát těch 555kč ;)

pokud si vše kupoval hned při startu xka tak pokud vím tak hdd 120gb byl až v roce 2007 což xko vyšlo 2005

nevím přijde mi jako by si machroval :)

EDIT: jinak za ty hry bys musel vysolit kolem 27000,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem 04/2009 Arcade s flash za 5500,- , za 500,- přikoupil ovladač, za 1000,- 120GB HDD, pak cca 100DVD za 1500,-. Celkem jen 8500,- . Oproti PS3, který jsem kupoval když vyšlo za 15.000 v bundlu a k tomu přikupoval cca rok a půl origo hry, je to naprostej laláč. PS3 doma držím jen kvůli Little big planet, GOW 3 a GT5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu