Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Win 7 - nejdou my hry


Ďáblův Žoldák 666

Recommended Posts

když ti to píše sound něco, tak přeinstaluj ovladače zvukovky. pak zkus nový ovladače grafiky, directx,.. prostě zkoušej :D ty taky pořádně nepopíšeš co ti to hlásí a pak se divíš

edit. jestli ti nejde nainstalovat DirectX tak reinstalluj ;)

Tak ovladače zvukovek sem skoušel snad všechny,Direct X u všeho mi to furt něco píše a nejde to:? A nový ovladače grafiky?co to má společnýho s problémem sound?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobre zvukovka nema ale Zakladni deska ma snad vzdy nazev to mi nerikej ... posli screen bude to lepsi

A u čeho všeho mám udělat screen? Pak mě ještě u Gt 4 napadlo dát patch 1.0.4.0 cracnout jako normálně a pak dát ještě 1.0.5.0 ale na ten sem už nikde nenašel crack tak co stimhle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokuď ti nějaká hra prostě nejede,kup si origo a vyřešíš tim vše,ale prosimtě,nesváděj to na windows 7,rozjel jsem na nich každou hru jako na XP.Prostě chyba je mezi klávesnicí a myší,jestli ti jde konkrétně o GTA 4,tak nainstaluj hru (stáhni od někud,kde je ověřená funkčnost),stáhni crack od razora,s patchem od razora (1.0.4.0) - najdeš na torrentu,aplikuj a můžeš hrát,aspoň já to tak na windows 7 mám.Pokuď jsi tohle udělal,tak pak je chyba někde mezi klávesnicí a myší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokuď ti nějaká hra prostě nejede,kup si origo a vyřešíš tim vše,ale prosimtě,nesváděj to na windows 7,rozjel jsem na nich každou hru jako na XP.Prostě chyba je mezi klávesnicí a myší,jestli ti jde konkrétně o GTA 4,tak nainstaluj hru (stáhni od někud,kde je ověřená funkčnost),stáhni crack od razora,s patchem od razora (1.0.4.0) - najdeš na torrentu,aplikuj a můžeš hrát,aspoň já to tak na windows 7 mám.Pokuď jsi tohle udělal,tak pak je chyba někde mezi klávesnicí a myší...

To je divný že na Vistě mi to šlo úplně vph!Tak čim to asi je když mám najednou 7 a nejde to.No někdy ješte skusim stáhnout znova ten crack a path jestli to náhodou!pomůže

PS:Asi rád používáš větu problém je mezi myší a klávesnicí co?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se podivat na nastaveni zvuku jestli nemas jako primarni nastavenej grafickej adapter na prehravani zvuku (vypada to hloupe ale nektere grafarny umi zvuk pres HDMI a proste se nacpou na misto prehravace zvuku)

Pokud to nepomuze zkus sem nahodit foto te zakladovky urcite je to na ni nekde napsano co je to za typ (nekdy je to nalepka na portu PCI z boku)

nebo alespon vyrobce te desky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný že na Vistě mi to šlo úplně vph!Tak čim to asi je když mám najednou 7 a nejde to.No někdy ješte skusim stáhnout znova ten crack a path jestli to náhodou!pomůže

PS:Asi rád používáš větu problém je mezi myší a klávesnicí co?:roll:

nebude to treba tim ze na viste jsi mel ovladace na zvuk?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se podivat na nastaveni zvuku jestli nemas jako primarni nastavenej grafickej adapter na prehravani zvuku (vypada to hloupe ale nektere grafarny umi zvuk pres HDMI a proste se nacpou na misto prehravace zvuku)

Hm tohle zní zajímavě,skusim to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu