Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Konvertor pro pc nebo co


Sairus

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tak hadat se nechci, ale kdyz je nekdo neznaly DS problemu, tak NDS hry na NO$GBA spustis s obtizema (znat nastaveni SAVu atd atd... - nez jsem jednu hru rozchodil, malem me to prestalo bavit).

U DESMUME staci jenom vybrat a hrat... maximalne zvetsit obraz, abys na to videl :D :D

Kazdopadne, vice moznosti, vice voleb... Sairus si uz muze vybrat a otestovat oboji na vlastni kuzi...

EDIT: OBOJI ZVLADA HRY S KONCOVKOU *.NDS - stare hry zvlada bez problemu, nove taky (ted jsem otestoval Assasin Creed 2, ktera je jen jako DSi enhanced hra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zda se ze asik jo... :D

Me to jede na "ubohych" 40 - 60 FPS a taky se to "obcas" zaseka :D

Zkus si trosku pohrat s CONFIG/frameskip/

odskrtni tam limit frameskip (me to najednou hodilo nejakych 60 - 80 FPS

do fixed skip hod treba 5 (najednou uz 150FPS)

:D uvidis, co to s tvoji "shitmachine" provede (btw. sestava celkem ujde, az na tu RAM... chtelo by to aspon 3GHz :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

podle me ta konfigurace uplne staci, spis si musis pohrat s nastavenim, hlavne kresleni, to jestli se to ma kreslit pres OpenGL atd. Frameskip je takova posledni moznost bych rekl, ale nejlepsi je to nastavit na auto. DS prekresluje displeje 60x za sekundu, rychleji to bezet nemuze.

co se tyce tech emulatoru, oba dva jsou dobre. v dobe kdy sem programoval pro DS bylo desmume dost pochybne a fungovalo to spatne. proto sem pouzival No$GBA. Ale jak jsem pomerne nedavno zjistil, desmume pokrocilo s vyvojem a funguje uz taky hezky. Bohuzel jak se ted divam, pri pokusu o spusteni tohoto emulatoru mi to vyhodi vyjimku, takze buhvi co se tam zase pokazilo :) jinak bych s tim nastavenim poradil vic, z hlavy si to nepamatuju.

jakou hru vubec zkousis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cekej, cekej, copak v nedeli bude clovek celej den drepet u pocitace :D

Malo virtualni pameti muze byt i nedostatek mista na disku. :D (vetsinou C)

Urcite ale dalsi ramka pomuze, projevi se to hodne i na rychlosti chodu PC...

btw. resime tu NDS hry, ne problemy pocitacu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uvedu ti krasny priklad. Mel jsem pentaka petikilo, nic moc, ale spokojenost. na zacatku se 256MB RAM a spoustel jsem mou oblibenou hru NFS Most Wanted. Hra jela, ale na nejmensi rozliseni a stredni detaily a i presto se TRHALA jak drak.

Po pridani dalsich 256MB RAM jsem si uz mohl dovolit zvysit u hry rozsliseni i detaily, ale porad to nebylo ono.

Kdyz jsem docpal dalsich 512MB, tak jsem paril jak drak a nepoznal jsem zadny problem. Rozliseni jsem dal opet vetsi a detaily na maximum...

Takze - urcite se to zrychli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super Most Wanted (na pc) taky chcu rozjet na max ted to rozjedu cca na medium ptz si to nastavuju sam ale to jsem rad ze kdyz budu mit 1 Gb tak rozjedu MW na max diky penthaler jinak nema nekdo DSko za 500 Kč na prodej ? asi malo co ? :D ja bych chtel jinak na starem DSku nerozjedu hry z noveho ze ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Clovece, tady nezalezi na stari DS... stary FAT, novejsi LITE a nejnovejsi DSi (Xl verzi nepocitam) - rozjedou VESKERE HRY ve formatu .NDS - zalezi ale na flashkarte, kterou si poridis. Nektere neco nerozjedou, nektere rozjedou vse, a to i dokonce veci, ktere bys necekal.

Mam Acekard 2i, Litko, a system AKAIO, a hraju veci, ktere nekteri lidi maji problem rozjet na DSi, i kdyz ty hry jsou urcene primo pro ne... :D

Pokud chces dat "inzerat" tak tu k tomu slouzi sekce NDS - KOUPIM... treba se nekdo ozve..

Ted uz jen... drz se tematu (emulator pro pc), nebo dostanes kartu :D (zatim jsem hooooodne zaviral oci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

DS FAT, DS LITE a DSi maji jednu krasnou vec... jmenuje se to SLOT1. Do tohoto slotu se strkaji originalni hry. Flashkarta, ktera ma shodou okolnosti stejnou velikost, tvar atd se TAKY STRKA DO SLOTU1. A ta flashkarta ma uvnitr maly slotik na microSD (vetsinou) - takze nevidim jediny problem, ze bys nemohl hrat ROMky z netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo to si kup, lepsi nez emulator.

nicmene je rec o emulaci DS a ne PC hrach, coz jsou dost rozdilne veci. U emulace je treba hlavne vykon. ja mam uz taky trosku outdated pocitac - UMD Athlon 2GHz, 1GB RAM a zkousel sem ted to GTA v No$GBA a beha to bez problemu, az na sem tam nejaky drobny graficky bug, coz je zpusobene spatnou emulaci. Mam nejakou starsi verzi emulatoru 2.6a, aktualni verze by byla asi lepsi. Pro predstavu prikladam screenshot jak to mam nastavene. Muzes si s tim jeste pohrat, kdyz zmenim Emulation speed/LCD Refresh na Realtime*1.5 a nebo Realtime*2, tak to beha vyrazne rychleji, spis az moc.

Jeste co se tyce vykonu a pameti, spravce uloh ukazuje vytizeni procesoru emulatorem tak na 90% a pamet 18MB.

nocash.th.jpg

a doporucuju zmenit nazev tematu, je dost zavadejici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu