Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hrajete origošky nebo pálenky?


Road-Master

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A ještě k tomu,že někdo napíše,že hraje pouze pálenky kvůli toho,že nemá peníze a je rád,že má vůbec na čisté DVD...

Tím bych se já osobně raději ani nechlubil,protože takovým dětem bych Xbox zabavil...je krásné koupit synáčkovi Xbox za vysvědčení,nebo cokoliv jiného,ale někteří rodiče už se nezamyslí nad tím,že ty hry taky něco stojí a pokud nekoupí origo,tak že už zamlada tlačí své dítko v podstatě ke krádeži.

Takže můj názor...Pokud na to nemám,tak to nekupuju!

Nekoupím si sedmipokojový byt,když vím že nebudu mít na nájem,nekoupím si auto,když mi nezbyde koruna na benzín,nepůjdu do značkové prodejny když na mě z peněženky mává 500,- a musím se za to oblíknout celý...

Právě v tom to je a pouze díky uvažování některých jedinců jsme ve světě zarámečkovaní jak "národ zlodějů"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak kdyz se bude furt predavat jedna hra mezi 20lidma :D tak to je jak kdyby si to kazdy vypalil

To je úplná blbost když si když si někdo koupí novou hru a já jí od něj koupím tim mu poskytnu peníze na nákup další noví hry. Navíc i bazarovky sou furt o hodně dražší než pálenky takže drž hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox mám teď čerstvě koupený a původně jsem uvažoval o flashi. Nakonec jsem si řekl že by mě to nestálo za ty nervy (BANy, patche a kdesi cosi). Ty hry na Xko zase nejsou až tak cenově nedostupné a zatím jsem nadšený z množství dem na x-box live kde si můžu před koupí gamesu vyzkoušet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem nejdriv flash planoval, ale jsem linej to stahovat a palit.

Xbox je z USA takze muzu parit jen NTSC region, tak mam zatim jenom par nic moc kousku, co mam odtamtud privezeny.. Konkretne: World Wrestling Mania, Juiced 2 (10 dolaru stal :D ), NBA Live 10 (to me i bavi :D ), Rock Band + kytara + mikrofon (vsechny songy uz mam na pet hvezdicek a tezsi obtiznost nedavam tak me to nebavi).... Segra tam zije, tak mi brzo naky gamesky snad posle. :O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud jsem měl 20 GB Premium (jeste Falcona) neodvazil jsem se flashovat, protoze jeho poruchovost byla uzasna. Takze origose. Navic mi pri posledni reklamaci vymenili mechaniku za LiteON, ktery se v te dobe nedal flashnout.

Pak jsem ho ale z financi tisne prodal a celkem dost original her mi pomohlo k pekne cene.

Jelikoz se ale hrani neumim vzdat, rozhodl jsem se s novým Xkem pro flash.

Vím,že spousta moralistů má spoustu řečí, vím hrát z originálů je dobré už jen pro dobrý pocit, odměnu pro studio a bezstarostnost. Ale v dnešní době je pro mě prioritou bohužel cena her, která s pár kousky okamžitě atakuje cenu celé konzole. Dokud se cenový systém neupraví zůstanu u pálení. Hraji offline, prolézat bazary mě nebaví a výměnný systém her (jakkoli funguje dobře) pro mě není, neboť se rád ke hrám vracím (schválně - kdo dnes hraje Orange Box?).

Tak a teď mě suďte! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Začal jsem před rokem a půl s flashem, a hrál na Live pro jistotu jen origo, mezitím pálil pro offline jako o život. nedávno jsem zjistil, že jsem z těch napálených her hrál ve skutečnosti asi třetinu.

Off line mě nebaví (chytl mě jen Assassin Creed 1), takže flashovanou konzoli jsem prodal, přidsal litr, koupil novou a hraju stejně jako předtím, ale beze strachu v zádech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jedno, hraju prez usb flasku 8-)

se nedivim, na zephyru bych se bál to i zapnout...

Já mám jen 5 orig, která jsem si s radostí koupil a to jsou GoW1,2 a Lost Planet 1, bude 2 a Mass Effect 1,2. Ostatní za ty peníze nestojí, takže jsem kaizoku.

sry za OT, ale kdyz koukam na tuhle anketu, tak uz je mi jasny, proc name nechteji lokalizovat treba ani Mafii II., Alana proste zadny hry... Piratstvi je velky i na xku... Myslel jsem si, ze to bude o dost mensi...

upřímně... tohle je mi ukradený, i kdyby tady byl větší zájem, tak to na lokalizaci a na vzniku český xlive registrace nic nezmění, s mojí znalostí anglickýho jazyka si bohatě na dialogy s titlema vystačím a užiju si příběh v tom libozvučným jazyce ;). so donť cry and keep your mouth shut :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu