Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus lidi, hledam nekoho kdo by byl ochotnej si se mnou zahrat a delat ribbony apod. , popripade pak treba vytvorit klan a hrat turnaje apod., ale aspon ty ribbony a tak bych chtel delat...

Staci kdyz napise kdokoliv kdo ma killzone a hral nekdy po netu.

Taky bych s někym rád nahnal nějaký ribbony..máš head set?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Takže jsem se dozvěděl že když nemám přístup k netu tak nemůžu rankovat a tím pádem nemůžu mít další postavy a zbraně do offline multiplayeru :roll:

dpč s tim! :blink:

PS: jen jsem si chtěl postěžovat.....litujte mě :lol:

A proč když jsi neschopnej si net zajistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč když jsi neschopnej si net zajistit.

ty to myslíš moc vážně :D s váma je teda sranda :) já to nemyslel tak vážně ;) (ten smějící se smajl tam má svou podstatu) :P

moc rád bych ho měl ale tam kde momentálně bydlím se to nedá :blink:

Jinak dobrá střílečka, ale místama se obtížnost dost liší, tak třeba jednu část z posledního levelu jsem proběhnul za minutku a skoro mě ani nestřelili (vstup do Paláce), zato boj v paláci byl o mnoho těžší :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem tuhle pecku dohrál a jedním slovem paráda, myslím že to je jedna z her, kvůli které se vyplatí PS3 určo koupit a zároveň jeden z hlavních tahounů PS3 (dá se přirovnat k Gear of War na Xboxu360).

Teď jen dotáhnout zbylé trofeje :bash:

PS: Neslyšeli jste něco o pokračování?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra v 18:30 to začne! Již 3. CZ/SK turnaj "nEsc 6v6 tourney!" se kvapem blíží a s ním i napínavé boje o věcné ceny od našeho sponzora e-shopu elZone.cz ( poslední info od sponzora poukazuje dokonce na 4 různé postavičky na hlavu teamu, což znamená celkem 24 postaviček na vítězný team! ). Proto Vy, co se chcete se svým teamem tohoto turnaje zůčastnit, neváhejte ani chvíli a zapište co nejdříve, ať Vám volné sloty nezaberou cizáci o které nestojíme ;).. Veškeré podrobnější info o turnaji naleznete na našem webu www.no-escape.cz .. Těšíme se na Vás!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra v 18:30 to začne! Již 3. CZ/SK turnaj "nEsc 6v6 tourney!" se kvapem blíží a s ním i napínavé boje o věcné ceny od našeho sponzora e-shopu elZone.cz ( poslední info od sponzora poukazuje dokonce na 4 různé postavičky na hlavu teamu, což znamená celkem 24 postaviček na vítězný team! ). Proto Vy, co se chcete se svým teamem tohoto turnaje zůčastnit, neváhejte ani chvíli a zapište co nejdříve, ať Vám volné sloty nezaberou cizáci o které nestojíme ;).. Veškeré podrobnější info o turnaji naleznete na našem webu www.no-escape.cz .. Těšíme se na Vás!
jasně šéfe :angle:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

CHTĚL BYCH ZEPTAT NA SCHOPNOSTI KTERÉ MŮŽETE ZÍSKAT RANKOVÁNÍM NA WARZONE A JEŠTĚ BYCH SE CHTĚL DOVĚDĚT CO MUSIM UDĚLAT ABYCH ZÍSKAL NĚJAKÝ MEDEJLE A CO ZANĚ DOSTANU (MOJE AJINA JE NIC MOC:cry: A NECHCE SE MI PŘED TIM SEDĚT SE SLOVNÍKEM HODINU) .BUDU RÁD ZA KAŽDOU ODPOVĚĎ:thanks: A PROSIM VÁS NEPŘESMĚROVÁVEJTE TO NA TOPICU O TOM NIC NENI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra v 18:30 to začne! Již 3. CZ/SK turnaj "nEsc 6v6 tourney!" se kvapem blíží a s ním i napínavé boje o věcné ceny od našeho sponzora e-shopu elZone.cz ( poslední info od sponzora poukazuje dokonce na 4 různé postavičky na hlavu teamu, což znamená celkem 24 postaviček na vítězný team! ). Proto Vy, co se chcete se svým teamem tohoto turnaje zůčastnit, neváhejte ani chvíli a zapište co nejdříve, ať Vám volné sloty nezaberou cizáci o které nestojíme ;).. Veškeré podrobnější info o turnaji naleznete na našem webu www.no-escape.cz .. Těšíme se na Vás!

Nazdar deVone,konečně si zavítal i sem..jestlipak uhodneš kdo jsem..:)

Muze mi nekdo napsat jakym zpusobem ozivovat ranene v multiplayeru? V singlu stacilo zmacknout O, ale u multaku nevim. Postava medica se mi odemkla, ale zaboha na to nemuzu prijit (sorry za blby dotaz a dik)....

Šipkou doleva vytáhneš něco jako defiblirátor,namíříš na raněného a R1 (nebo čim střílíš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

byl by nekdo tak moc hodnej a udelal by si na me treba dneska na chvilku cas? potreboval bych za engineera repair ability ktera se dela tak ze v jedne hre zabijou ty vase veze strileci 5 lidi coz se me zatim povedlo pouze jednou. Takze kdybysme to takhle dali ve dvou tak si myslim ze je to otazka chvilky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu