Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 2


narliza

Recommended Posts

To co je popsáno i v té recenzi - není to trvalej pokles frameratu. Ale kdykoliv hra načítá nový data na pozadí, tak se na chvilku zasekne - je to vždycky na těch stejnejch místech.

Příklad - hned na začátku (jak v demu, tak v plné) hned jak jedeš prvním výtahm tak jedno uv něm a jednou már metrů poté co vystoupíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já bych si kvůli tomu nekoupil playstation 3 ani náhodou to já si to koupil kvůli gta hrál sem demo killzone 2 a teda nic moc ani nechápu proč se tady nad touhle hrou tak rozplíváte to každému podle jeho gusta

však si ji přece nemusis kupovat..ale tak proc pises do fora pro ps3..a dik za nazor..ze nechapes ze se nad tim rozplyvame..ja se rozplyvame i nad playstation 3 a dalsima vecma od sony...ale to urcite taky nechapes..ale jak rikas kazdemu podle gusta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co je popsáno i v té recenzi - není to trvalej pokles frameratu. Ale kdykoliv hra načítá nový data na pozadí, tak se na chvilku zasekne - je to vždycky na těch stejnejch místech.

Příklad - hned na začátku (jak v demu, tak v plné) hned jak jedeš prvním výtahm tak jedno uv něm a jednou már metrů poté co vystoupíš...

Aha, takže loading = sekání. OK. Jo, to trošku ruší. Ale dá se to přežít:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli se to tu za chvíli neztratí, ale novej topic se mi zakládat nechce:

Nenašla by se skupinka lidí, která by nějak pravidelněji společně hrávala mulťák? Ale zase ne nějak extra aktivně - stylem šest hodin denně. Prostě hraní vhodný pro normální lidi - pár hodin o vejkendu a jindy výjmečně když by to vyšlo.

Jde mi o to, že online v týhle hře je zábavnej (a to mě normálně online nebaví), ale s náhodnejma lidma je to na prd. Všichni hrajou jen za sebe a nikdo neví co kdo dělá. Nejde mi o složení nějakýho turnajovýho profi týmu. Ale takoáv pohoda vhodná i pro lamy a nooby, ale s tím že přeci jen je předem domluvený vyvážený rozložení povolání. Lidi ví co mají dělat (aby nebyl zmatek kdo se vrhne do útoku a kdo instaluje bomby) - ať je tam prostě aspoň ten náznak týmové spolupráce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli se to tu za chvíli neztratí, ale novej topic se mi zakládat nechce:

Nenašla by se skupinka lidí, která by nějak pravidelněji společně hrávala mulťák? Ale zase ne nějak extra aktivně - stylem šest hodin denně. Prostě hraní vhodný pro normální lidi - pár hodin o vejkendu a jindy výjmečně když by to vyšlo.

Jde mi o to, že online v týhle hře je zábavnej (a to mě normálně online nebaví), ale s náhodnejma lidma je to na prd. Všichni hrajou jen za sebe a nikdo neví co kdo dělá. Nejde mi o složení nějakýho turnajovýho profi týmu. Ale takoáv pohoda vhodná i pro lamy a nooby, ale s tím že přeci jen je předem domluvený vyvážený rozložení povolání. Lidi ví co mají dělat (aby nebyl zmatek kdo se vrhne do útoku a kdo instaluje bomby) - ať je tam prostě aspoň ten náznak týmové spolupráce.

Rád bych si jen tak někdy zahrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dohráno na Harda, je to ta nejvíc nejlepší hra co jsem kdy hrál, a to po stránce grafické, herní (akční), zvukové, příběhové atd... dokonce i na to ovládání jsem si zvyk! je to prostě naprostá pecka...!!! waaaaaaaaaaaaaaaa... du pařit, mám absťák:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Projeto. Hrál jsem to na druhou obtížnost ( jako vždy, když spustím hru) a musím uznat, že to byl dobrej požitek. Některé efekty , pasáže byly supr, některé byly opravdu přehnané (např poslední misse , hrát ji na nejtěžší urověn tak to potěž, stravil jsem tam hoděn dlouho) . Bohužel jsem nehrál ještě MP .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tak zlý to není. Kdy si dáš druhou obtížnost, měl by jsi bejt v pohodě.

jen jsou tam dvě nebo tiř pasáže, kde se na tebe hrne nekonečnej zástup nepřátel dokud nedojdeš na checkpoint - ty jsou těžký dokud to nezjistíš. Pak je to jen závod o to bejt na checkpointů dřív než tě zabijou. A bitvu, kteoru jsi bojoval marně několik hodin máš za sebou za půl minuty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase tak zlý to není. Kdy si dáš druhou obtížnost, měl by jsi bejt v pohodě.

jen jsou tam dvě nebo tiř pasáže, kde se na tebe hrne nekonečnej zástup nepřátel dokud nedojdeš na checkpoint - ty jsou těžký dokud to nezjistíš. Pak je to jen závod o to bejt na checkpointů dřív než tě zabijou. A bitvu, kteoru jsi bojoval marně několik hodin máš za sebou za půl minuty :-)

Přešně tak, jsou určitý pasáže kdy už netrpělivě vyčkávám na checpoint jak na boží smilování ( hlavně poslední dvě mise, tam jich bylo celkem dost) Ale jak jsem říkal, projet to na nejtěžší obtížnost , to už bude silný kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu