Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PS3 - Aktualizace 7.1.2012


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uz je aj FW 1.82

Sony's official PS3 1.82 firmware update.

Video:

  • Support for playback of AVC High Profile (H.264/MPEG-4) format video has been added.

Other:

  • Playability status with the PS3™ system has changed for some PlayStation® and PlayStation®2 format titles.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony's official PS3 1.82 firmware update.

Video:

  • Support for playback of AVC High Profile (H.264/MPEG-4) format video has been added.

Other:

  • Playability status with the PS3™ system has changed for some PlayStation® and PlayStation®2 format titles.

chjo Firmware 1.82

* podpora více PS2 titulů

* možnost přehrávat videosoubory H.264/MPEG-4

* nové prvky audio playbacku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Ahooo,

mám dotaz kámo má PS3 a chtěl by připojit zvuk 5.1 k systému co nemá digital input (takové to optické vlákénko.cz), má tam jenom koaxiální vstup, nedá se to nějak pomocí redukce vytáhnout z toho HDMI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

sloty na paměťovky podle mě nejsou tak důležitý, 2x usb stačí většinu věcí stejně připojíš přes bluetooth, jestli chceš hrát hry na ps2 tak nepotřebuješ ps3 a můžeš si nechat ps2 a hadr můžeš vyměnit, rozdíl 20gb je nic, cena asi o 3 tis. větší (radši koupim nějaký dvě gamesky) takže já sem pro 40gb verzi to je ale čistě jen můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sloty na paměťovky podle mě nejsou tak důležitý, 2x usb stačí většinu věcí stejně připojíš přes bluetooth, jestli chceš hrát hry na ps2 tak nepotřebuješ ps3 a můžeš si nechat ps2 a hadr můžeš vyměnit, rozdíl 20gb je nic, cena asi o 3 tis. větší (radši koupim nějaký dvě gamesky) takže já sem pro 40gb verzi to je ale čistě jen můj názor

Souhlasim, 40 stačí, a 3000 jsou dvě dobré hry, mam v plánu koupit externí disk abych mohl nahrávat filmy s TV akorát to musím ještě promyslem jak by to jelíp chodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu