Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

program na čištění PC


zdenecek

Recommended Posts

Zdar mam muj Windows XP jsem už docela dlouho a ode dne je pomalejšií čim dal vic tak sem si četl na netu že v PC vznika neviditelny odpad a ten počitač spomaluje ( pomalu mi vipina restartuje vše je pomale přitom na začatku byl tak rychlej ) a k tomu nabizeli program ale ten stal asi 300 Kč nic platit za to nechci ani přeinstalovat PC se mi nechce tak se chci zeptat jestli nekdo nezna nakej programek freeware který dokaže vyčistit PC moc by mi to pomohlo dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar mam muj Windows XP jsem už docela dlouho a ode dne je pomalejšií čim dal vic tak sem si četl na netu že v PC vznika neviditelny odpad a ten počitač spomaluje ( pomalu mi vipina istartuje vše je pomale přitom na začatku byl tak rychlej ) a k tomu nabizeli program ale ten stal asi 300 Kč nic platit za to nechci ani přeinstalovat PC se mi nechce tak se chci zeptat jestli nekdo nezna ankej programek freeware který to dokaže moc by mi to pomohlo dik

CCleaner.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj..nemám s tím moc zkušeností,ale CClener jsem používal a byl jsem docela spokojený..Ale, je to čistič opravdu výkoný a někdy vyčistí i to co potřebné není ,ale usnadňuje práci na internetu..

Aby si vyčistil Pc od všeho nepotřebného se CClener hodí..Hodí se taky vědět co PC a uživatel opravdu nepotřebuje..

Já teď používám docela užitečný freeware a mohu ho jen doporučit(i když, se mi po prvním používání startily skiny antiviru a nevím jestli vtom měl prsti nějaký červ nebo clener?..)

Jmenuje se to čistič a najdeš ho na stahuj.cz..

Není to nijak super ,ale čistí to koš,temp,dočasné dokumenty atd..

Nepojmenovan-1.jpggg.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já také jsem používal více programu,které mi občas něco smázly ,když jsem si nedávál pozor!!!!

Už používám jenom CCleaner a ani se tím nemusím moc zaobírat ...ani nedělám analýzu-rovnou mažu....zatím nikdy žádnej problem.

CCleaner+++++

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu