Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Projektor


Gh0sT-1nF

Recommended Posts

Zdravim ...

Chci si pořídit projektor a mám vybráno mezi:

GP1 se mi líbí že má LED a nemusím měnit lampu - MP515 má zas HDMI - Sony ani nevím, ale hodí se mi k zesilovači značky Sony :) - 3M MPro120 taky se mi líbí LED a miniaturní rozměry :)

Budu promítat na zeď buďto 120cm (šířka) z max. vzdálenosti 3,7m nebo na 4m (šířka) ze vzdálenosti max. 4m... Výška max 2,6m - promítaný obraz bude naproti oknu (mám žaluzije, ale stejně přez ně pronikne nepatrně málo světla spárama)

Moc se v projektorech nevyznám tak žádám o radu.

Jestli Vám nesedí ani jeden tak jaký byste mi doporučily v podobné cenové hladině?

DOPLŇUJÍCÍ INFO - Rád bych ho používal místo monitoru i TV. Jde mi o ostrost písmen na ploše, abych na to viděl (zvětšení písma není problém) i o ostrost na TV.

Hraju hry, ale většinou koukám na filmy a také ICQ a SKYPE.

Prosím o radu kohokoli kdo používá projekto místo monitoru/TV ...

Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, určitě by se ti nevyplatilo koupit buď ten BenQ s led diodou - má svítivost pouhých 100 lumenů, to nedostačuje pořádně ani ve tmě :D, a ani ten 3M - tam sem ani nenašel svítivost, ani hlučnost a co sem koukal tak je to spíše projektor k mobilu než k pc nebo místo tv.

Asi bych bral ten Projektor BenQ MP515. má velice vysokou svítivost, a myslím že tato svítivost by měla stačit i na projekci ve dne. ta sony - je o něco hlučnější, má menší svítivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, určitě by se ti nevyplatilo koupit buď ten BenQ s led diodou - má svítivost pouhých 100 lumenů, to nedostačuje pořádně ani ve tmě :D, a ani ten 3M - tam sem ani nenašel svítivost, ani hlučnost a co sem koukal tak je to spíše projektor k mobilu než k pc nebo místo tv.

Asi bych bral ten Projektor BenQ MP515. má velice vysokou svítivost, a myslím že tato svítivost by měla stačit i na projekci ve dne. ta sony - je o něco hlučnější, má menší svítivost.

Čau.

Díky za tvoji radu - ten 3M je bez větrádku takže uplně tichej.

ten BenQ MP515 se mi líbil hned ze začátku :) a jeho konkurent Sony VPL-EX7 se mi taky líbí.

Ten Sony se mi libí díky rozlišení (1024×768 ) oproti BenQ (800×600) - nativní.

BenQ má zase nejvyšší svítivost (2500 lm) a Sony (2000 lm) ...

No tak asi půjdu do toho BenQ, ale možná ještě narazím na nějaký jiný :) - kdyby šli dát THX tak ho ta máš ;)

Díky - ještě někdo kdo používá projektor ? :)

EDIT: tak Thanks už jdou máš ho tam ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu