Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nier


bitskull

Recommended Posts

Platformy: Playstation 3, Xbox 360

Datum vydání: Q2/2010

Odkazy: http://www.niergame.com/ BD

Vžijte se do role neústupného protagonisty NIERa, který je odhodlaný najít lék pro svou dceru, která je nakažená Black Scrawl virusem. V novém epickém příběhu od Square Enix budete ve světě plném nejistoty čelit mnoha hrozbám.

Příběhový tailer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

NIER má datum vydání

Herní vydavatel Square Enix dnes oficiálně oznámil, že stanovil datum vydání očekávané akční hry NIER. Ta je v současné době téměř hotová a dostane se na pulty obchodů po celém světě už 23. dubna (23. 4.) tohoto roku ve verzi Gestalt pro Xbox 360 a Replicant pro Playstation 3. Obě verze nám přinesou cestu válečníka, který bude hledat lék na nebezpečný virus, kterým trpí i jeho vlastní dcera. Cestou bude muset pobít stovky nepřátel a obrovských bosssů, aby dosáhl svého cíle. První dojmy světových magazínů naznačují, že asi nepůjde o revoluční hru, ale dobrá rubačka to asi bude.

..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Já jsem to před pár dny rozehrál a celkem mě to chytlo :-) Grafika tak nějak žádná sláva, ale hudbička dobrá a tradičně i příběh, kdy chvílema nezůstane oko suché..:-) A bossové jsou gut. Akorát se divím, že to všude nazývají rubačkou. Ačkoliv se tam rube dost, přijde mi tam hodně těch RPG prvků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu