Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Posunutý dotykový display


fajnokelma

Otázka

Zdravím,

nevíte co udělat s tím když mám posunutý dolní diplay? Není tam viditelná vada, jedná se o to, že když se dotknu uprostřed toho displeje, tak dsko to sice pozná, ale označí mi to (třeba když píšu) písmeno vedle prostě to není vůbec přesný a na krajích to zase přesný je - je to nějaký rozházený. Takže pokud chci označit třeba písmeno nebo jakoukoli oblast, tak musím klikat o kousek vedle.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem to našel, zkusil, ale nic. Napíše mi to pro kalibraci klikněte na červenou značku, tak na to kliknu, ta se přesune, kliknu znova zase se přesune a takhle pořád dokola, tak z toho pak vyjedu, ale je to pořád rozhozený. Snad není rozbitej ten displej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me osobne napadaji dve veci...

1. v menu ds ti to nedela, a kdyz kliknes na ten ctverecek pri kalibraci, tak se prepne na dalsi - to znamena, ze displej je v poradku (jinak by ti to neslo na dalsi bod)

2. nepsal jsi, co pouzivas za flashkartu, za microsd atd. a ani to, zda ds ma na displejich folii...

Folie - pokud je spatne nalepena, tak by to delat mohla

microsd - spatne zformatovana karta (treba)

flashkarta - mrkni na kontatky, jestli nejsou nejak spinavy nebo tak (vzduchem ofouknout)

Pokud mas nejakou originalni hru, tak to zkus jeste s ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu