Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na Xbox 360 update bez Live


skenerz

Recommended Posts

1. Jako první si sežente nějakou flesku (Velikost flesky tak 150mb a víc)

2. Stáhněte zip soubor odtud Download Update :bash:

3. Rozbalte soubor a nahrajte na flesku složku co byla v zip souboru(do kořenového adrasáře)

4.Strčte do xboxu a restartujteho

5.Pak už jen kliknete na yes, update a už se updatuje xbox :)

update.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako sorry ale tohle uz je trochu stary a znamy jestli se nemylim reci je tu o tom dost a i vice verzi update ke stazeni :D myslim ze zbytecne zalozen dalsi topic, nemyslim ze je to duplicita, ikdyz mozna ano ale tohle uz tu proste davno je... (jak si myslis ze ja bych jel pres rok a neco?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Tak to jsem z toho jelen, me se nic automaticky nespustí a mám to přesně podle návodu na flashce..

mozna uz v xboxu tento update mas... Pokud mas na flashce update, ktery je uz v xboxu tak se nestane nic.

Mne se stalo to same... nejak se mi udelal update ani nevim jak (soucasne s banem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 5 years later...

čus chalane a chalani.....mám xbox 360 fat,ted nevím jakou revizi..mám RGH,normálně funguje ale koupil jsem kinekt a ten vyžaduje aktualizaci systému.dash board je 16747...pointa je v tom že se pokouším aktualizovat systém dle tvého návodu,ale bohužel xko mi USB nenajde..prostě i když vypnu a zapnu konzoli nic se neděje..myslíš že je to tím RGH které mě nepustí,nebo je to jiný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

To není návod na aktualizaci pro RGH ,ale pro flash mechaniky nebo pro Xbox , který není připojeny na internet!

Návod na aktualizaci DB pro RGH je tady http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17349-programem-j-runner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu