Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou televizi na ps3??


Dzunk

Recommended Posts

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/cz/cs/ho/WF06b/382087-382087-3284302-215012-215012-3454237-3551926.html?jumpid=oc_R1002_CZCSC-001_24%20monitor%20LCD%20HP%20w2408h〈=cs&cc=cz Staci ne? HP 2408h 24¨ cca 60 cm leskla obrazovka jeste vic nez FULL HD (ma 1920x1200) sirokouhla jako ja myslim cim mensi uhlopricka a vetsi rozliseni tak je to lepsi aspon mam takovou zkusenost.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/cz/cs/ho/WF06b/382087-382087-3284302-215012-215012-3454237-3551926.html?jumpid=oc_R1002_CZCSC-001_24%20monitor%20LCD%20HP%20w2408h〈=cs&cc=cz Staci ne? HP 2408h 24¨ cca 60 cm leskla obrazovka jeste vic nez FULL HD (ma 1920x1200) sirokouhla jako ja myslim cim mensi uhlopricka a vetsi rozliseni tak je to lepsi aspon mam takovou zkusenost.

Staci urcite, jen pri pomeru stran 16:10 (proto to o neco vyssi rozliseni nez klasicky fullhd) budes mit pri neroztazenym obrazu ty body navic stejne nevyuzity - budes mit misto nich na hornim a dolnim okraji cerny pruhy a obraz budes mit jen v tech 1920x1080.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne si kup tu co ja.. bude te stat o 3k vic a bude asi mit lepsi obraz. Ja fakt posledni mesic stravil tim ze sem hledal tv a porovnaval atd.. Nakonec me zbyly moznosti 32 Lcd, 37-40 Lcd a nebo naka plazma.. Nakonec sem se rozhodl pro tu plazmu pac v porovnani s tema Hd Ready 37-40 Lcd je lepsi..viz romanuv post nahore. ale jako 32 lcd urcite taky spatna nebude..ale sem rad ze sem si koupil vetsi..prece jen kdyz uz tak uz.

Kdyztak si procti aji tohle:

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=17293

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne si kup tu co ja.. bude te stat o 3k vic a bude asi mit lepsi obraz. Ja fakt posledni mesic stravil tim ze sem hledal tv a porovnaval atd.. Nakonec me zbyly moznosti 32 Lcd, 37-40 Lcd a nebo naka plazma.. Nakonec sem se rozhodl pro tu plazmu pac v porovnani s tema Hd Ready 37-40 Lcd je lepsi..viz romanuv post nahore. ale jako 32 lcd urcite taky spatna nebude..ale sem rad ze sem si koupil vetsi..prece jen kdyz uz tak uz.

Kdyztak si procti aji tohle:

http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=17293

JJ uz jsem se s Romanem bavil a jako vzdy poradil dobre, takze jdu zatim do tehle: http://www.avobchod.cz/televizory/plazmove-televize/th-37px8e/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roman je jen subjektivni pozorovatel a taky sem se ho ptal a poradil mi to co vam,ale ja dam radsi na svuj nazor. je pravda ze plazma ma lepsi obraz na normalni vysilani, ale jelikoz na tv prevazne hraju hry a poustim dvd tak je mi tahle prednost k nicemu a tudiz sem vzal lcd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roman je jen subjektivni pozorovatel a taky sem se ho ptal a poradil mi to co vam,ale ja dam radsi na svuj nazor. je pravda ze plazma ma lepsi obraz na normalni vysilani, ale jelikoz na tv prevazne hraju hry a poustim dvd tak je mi tahle prednost k nicemu a tudiz sem vzal lcd
Hm..samozřejmě je nejlepší vlastní názor a vkus.Plazma je velmi univerzální řešení.(DVD,TV,občas hraní).LCDčka se velmi hodí na hraní(i když ty odezvy a překreslené barvy),práci v office,na webu,ale to je tak vše.Píši stále o výrobcích do 20k.Nicméně bych to shrnul takto:jako hlavní rodinnou televizi bych volil vždy Plazmu(přeci jen kdo stále jen hraje,že?),ale do nějakého herního kutlochu mladého kluka se spíše hodí více LCDčko.(ovšem v Makru teď mají 32 palcovou plazmu Normende za přímo BOMBA cenu 9500kč i s Dph!)Tečka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm..samozřejmě je nejlepší vlastní názor a vkus.Plazma je velmi univerzální řešení.(DVD,TV,občas hraní).LCDčka se velmi hodí na hraní(i když ty odezvy a překreslené barvy),práci v office,na webu,ale to je tak vše.Píši stále o výrobcích do 20k.Nicméně bych to shrnul takto:jako hlavní rodinnou televizi bych volil vždy Plazmu(přeci jen kdo stále jen hraje,že?),ale do nějakého herního kutlochu mladého kluka se spíše hodí více LCDčko.(ovšem v Makru teď mají 32 palcovou plazmu Normende za přímo BOMBA cenu 9500kč i s Dph!)Tečka.

prave ;-)(10znaku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LCD určitě - do plazmy bych v životě nešel. 6tková řada od samsungu - doporučuju co se týče designu, ale i poměru cena/výkon - fullHD do 18K 32.
No vidíš já bych jako hlavní televizi doma zase nikdy nechtěl LCDčko.Tahle technologie je pasé.Za chvili se bude prosazovat Neo PDP a OEL technologie.Ale v současné době mají nejlepší obraz na světě Plazmové TV(Pioneer).Tak proč si kupovat horší a navíc i předraženou technologii LCD.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaagoO..chtel jsem se zeptat..chci koupi PS3 a nevite jestli mi ze zacatku bude stacit obycejna televize 70cm uhlopricka...? pote plazma nebo lcd..dik za odpoved;)

Samozrejme ze obycajna (CRT) TV bude stacit, neuzijes si tak naplno grafiku, ale aj na CRTckach je grafika hier vyborna :cheesygrin: ...no ale na LCD nic nema :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze obycajna (CRT) TV bude stacit, neuzijes si tak naplno grafiku, ale aj na CRTckach je grafika hier vyborna :cheesygrin: ...no ale na LCD nic nema :P

nj ... lenze nie kazde CRT ma kvalitnejsi obraz... ;) ... napr ja co mam 2 CRT doma.. atk obraz paradny.. a ked som PS3 zapinal na susedovej TV ... tak bol obraz totalne k hovnu ... skusal som to este na jednej TV a to iste... obraz proste skaredy ... cudny no :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry že se míchám do diskuze, ale 32" plasma neexistuje a je to zapříčeněný výrobní technologií. Nejspíš jsi si spletl plasmu s lcd Plácku (když tak se omlouvám, jestli jsem tvůj nick napsal jinak, než se píše).

P.S: Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že plasma TV má lepší a kvalitnější obraz než LCD. Bohužel ale víc žerou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry že se míchám do diskuze, ale 32" plasma neexistuje a je to zapříčeněný výrobní technologií. Nejspíš jsi si spletl plasmu s lcd Plácku (když tak se omlouvám, jestli jsem tvůj nick napsal jinak, než se píše).

P.S: Jinak samozřejmě souhlasím s tím, že plasma TV má lepší a kvalitnější obraz než LCD. Bohužel ale víc žerou.

Ale existuje.A dokonce ji vyrábí více výrobců.Ovšem u nás ji prodává jen firma LG.(a ted i ten dovoz v Makru)Ostatní výrobci ji nedováží.O TV technologiích vím hodně.To mi věř.PS: a ještě k té spotřebě-plazmy HD ready mají úplně stejnou spotřebu jako LCDčka.Okolo 160-170W.A počkejte s jakou spotřebou přijde příští rok Panasonic...to se budou ,ale divit příznivci LCDček.
chlapci porad te mi nejakou plazmu nebo lcd do 15000..nejlepe v rozliseni 1080i? sem v PS3 zacatecnik ..tak me hned neukamenujte:D
Přesně jak píše Rash.Obrazově při dané ceně je nejlepší třeba model od Panasoniku 37PX8(80).Na LCDčka v téhle ceně zapomeň.Ty jsou zajímavé až v úplně jiných cenových hladinách.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placku a co bys rekl na tuhle tv sony KDL40D3500 je to full hd, 100Hz, 24p. atd? V Elvii je za 23000,-

A s temi plazmy nevypaluje se na nich treba obraz? Plazma je zastaralejsi nez lcd ne?

Nebo takhle je nejaka plazma s cenou co 20k aby byla full hd, 100hz a 24p ? hlavne nejakou znacku ne tesla apd diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placek: Díky moc za informaci, studuju obor elektrotechnická zařízení a ještě před rokem nám učitel vysvětloval, že z hlediska výroby je nemožné vytvořit plasmu s úhlopřičkou pod 45". Já osobně jsem nenašel ani nic menšího, na internetu, (nejmenší 42" což je cca 100cm).Ano to měl pravdu.Ty 32 palcové plazmy se vyrábí zhruba rok.

Je fakt, že odběr plasmy se poslední dobou přibližuje k LCD, ale furt to bude dost. LCD žere furt stejně, plasma ne, protože musí barvy vysvícet. Pro toho kdo rád hraje, nebo se dívá na horrory by to neměl být problém (tmavší barvy tolik nežerou), ale dívání se na film K2 už něco stojí (samozřejmě jsem to pojal docela přehnaně, pokud někdo vydělává slušný peníze, tak by to neměl být problém).

Hm...LCD a plazmy jsou v dnešní době energeticky skoro stejně náročné.Ovšem rapidně se mění situace u FULL HD plazem-tam je spotřeba vyšší.
Placku a co bys rekl na tuhle tv sony KDL40D3500 je to full hd, 100Hz, 24p. atd? V Elvii je za 23000,-

A s temi plazmy nevypaluje se na nich treba obraz? Plazma je zastaralejsi nez lcd ne?

Nebo takhle je nejaka plazma s cenou co 20k aby byla full hd, 100hz a 24p ? hlavne nejakou znacku ne tesla apd diky

Co na ní říkám? Průměrné LCDčko.Osobně bych to nekoupil.Myslíš ,že plazmová technologie je zastaralejší? Ale kdež...LCD technologie je daleko starší! A kdybych si měl zítra kupovat FULL HD plazmu,tak koupím ten akční balíček od Panasoniku za cenu okolo 26000kč.V ceně dostaneš FULL HD plazmu 42PZ8(100Hz,24p a další volovinky),DVD vypalovačku se 160GB HDD(můžeš ihned prodat),5 DVD-RAM disků a HDMI kabel.Za ty peníze bych neváhal!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

čau všem,jsem v podobné situaci.Potřebuji konečně vyměnit svopje CRT 70cm a chci koupit něco většího,těch cca 106cm by bylo ideální....Chlapi,řekněte mi ještě,z jaké dáalky minimálně je nutný sledovat takovoouto tv?stačí cca 3,5m?Potřebuji mít tv hlavně na propojení s ps3,na filmy koukám minimálně.Mám digi tv,tak samozřejmě potřebuji někdy kouknout na tv,ale tam koukám převážně na sport.byl jsem u našich,oni mají LCD LG rok starou 81cm a musím říct,že nejsem vůbec nadšenej z příjmu programů.Myslím,že je to nedokonalým digitálníém vysíláním od DIGI.Jaký na to máte názor?jde mi o jednu věc,když nacpu spoustu peněz do TV,tak chci mít opravdu super obraz,co bych pro to měl udělat a jakou tv by jste mi doporučili?Chci zároveň koupit i nějakou sestavu hudební k tomu /nevím zda je to pro Vás důležitá informace skrt tu tv/,koupím prostě zesilovač,cd/dvd a tuner do cca 50.000,-...chci mít super poselch,jsem hodně na muziku,jak říkám na ty filmy minimálně,tv budu využívat pro normáln í sledování tv,hlavně sportovní přenosy a semtam na ps3.Pomůže mi někdo?Díky moc....Tv bych chtěl maximálně do 35-40.000,-poradí někdo?nechci koupit tv s tím,že za rok bude něco co bych potřeboval využít a nebude to možný protože to v te tv nebude...poradí někdo?díky za odpovědi.CamC@seznam.cz

Hm...LCD a plazmy jsou v dnešní době energeticky skoro stejně náročné.Ovšem rapidně se mění situace u FULL HD plazem-tam je spotřeba vyšší.

Co na ní říkám? Průměrné LCDčko.Osobně bych to nekoupil.Myslíš ,že plazmová technologie je zastaralejší? Ale kdež...LCD technologie je daleko starší! A kdybych si měl zítra kupovat FULL HD plazmu,tak koupím ten akční balíček od Panasoniku za cenu okolo 26000kč.V ceně dostaneš FULL HD plazmu 42PZ8(100Hz,24p a další volovinky),DVD vypalovačku se 160GB HDD(můžeš ihned prodat),5 DVD-RAM disků a HDMI kabel.Za ty peníze bych neváhal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu