Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Exploit 6.20


J@rda62

Recommended Posts

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No pochopitelne. Obecne je hovadina updatovat, jestlize v budoucnu chcete hrat stazene ISO/CSO hry. Cim nizsi firmware, tim vyssi sance, ze se v nem najde nejaka chyba. Proste co kdyby neco vyslo na 5.50 - tak mate smulu.. dolu se uz nedostanete. Kdyz vyjde na 6.20, tak updatujete na 6.20 a nic se nedeje a kdyz budete updatovat vzdy na nejnovejsi, tak mate uplnou smulu. Sony sve nove FW vydava HLAVNE kvuli opravam chyb, ktere umozni spousteni stazenych her. (obcas tam prida i nejakou tu novou featuru, jako lakadlo pro update..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou, no to by bylo super. Pls, jak to tak vidíte? Jsem tady nový a nevím jak často PS vydává FW...

Protože to vypadá, že mě jeden týpek podvedl s koupí (z tohohle fóra)... Na krabici je J (slim 2003, J - deska v90- jde flashnout), ale PSP se s pandorou u flashera chovalo jako neflashovatelné... Nevíte jak zjistit jestli ta krabice patří k tomu PSP? Nevím co tam je sériové číslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,modely PSP se základní deskou nižší než TA-088v3 + PSP se základní deskou TA-090v1" A označení J je TA-090v1 ja neříkal v2 ;) Ale chápu, moje chyba měl jsem to napsat celé sry :D Prostě podle topicu pro začátečníky mi to má jet...

Edit: Podle tohohle ne http://i29.tinypic.com/2w4durk.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou, no to by bylo super. Pls, jak to tak vidíte? Jsem tady nový a nevím jak často PS vydává FW...

Protože to vypadá, že mě jeden týpek podvedl s koupí (z tohohle fóra)... Na krabici je J (slim 2003, J - deska v90- jde flashnout), ale PSP se s pandorou u flashera chovalo jako neflashovatelné... Nevíte jak zjistit jestli ta krabice patří k tomu PSP? Nevím co tam je sériové číslo...

Kdyz zjistis ze ta krabice patri k tomu nebo ne ti bude uplne na nic. Chvili hledej na foru a najdes program kterej ti otestuje zakladni desku a napise ti jakou mas, pokud to bude ta-088v3 tak ti to proste nepude...a pokud mas fw 5.03 nebo nizsi tak mas moznost pomoci mhuspeed/chickhen + nejakej GEN nebo cfwenabler

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu