Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Exploit 6.20


J@rda62

Recommended Posts

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prosím nevím co stim pořád mi nejde hellolo wololord

ale vše dělám podle návodu:stáhnu demo patapon 2 pak i save data která pak hodim na memori stick do save data

pak zapnu demo nahraju si save dám R1 a konec zamrzne mi psp a pak se vypne a takle to dělá pořád tak se chci zeptat jestli je to normální nebo se to má zpouště na první pukus

mám psp 3004 ofw6.20 a desku TA-088 v3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno nahraď, složky se ti sloučí a ten h.bin se nahradí jiným nutným ke spuštění toho e-loaderu, já jsem na tom zkoušel psp ident, recovery flasher, nesterJ emulator a breakout4psp a povedlo se mi plně rozběhat jen ten breakout, zbytek házel chyby nebo se pspčko seklo ale určitě bude fungovat víc her a aplikací, chce to zkoušet nebo počkat do 16. to by měla snad bejt final verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aspoň něco

jsem někde četl že ty nové fw jsou chráněný na spuštění cizího kódu nebo tak něco takže okamžitě to blokne celé psp takže o novym cfw si můžem jenom nechat zdát

Raczek to je divný dit přece tohle je určený pro 6.20 ne?navíc

tak fakt nevim možná to ještě bude základovkou nebo jsem prostě lama ale vše dělám podle návodu celí obsah raru jsem hodil do rootu psp

no nic počkám si ještě ty 2 dny jestli vyjde ta slibovaná verze

EDIT:stáhnul jsem si eLoader R24 pro firmware 6.xx a běží to bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu