Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SIXAXIS na PC?


kronoss

Recommended Posts

Cau, mam dost zajimavej nalez (mozna to je uz davno provarena zalezitost) nasel sem na jednech strankach ( http://zedomax.com/blog/2006/12/09/ps3-hack-ps3-six-axis-controller-can-be-used-in-windows/ ), ze se da PS3kovej ovladac pripojit ke compu. Nejsem vlastnik PS3 ( i kdyz se k tomu trochu chystam) ale tahle vec by me dost lakala.

Uz jste to nekdo zkousel? Jak vam to slo? Zkouseli jste wireless verzi ovladace? Za jakykoliv postrehy vam moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slyšel jsme o tom ale nezkoušel jsme to, o víkendu možná skusim a pak napíšu a udělám návod ok ?

To by bylo skvely... pac si rikam, ze kdyz si kupovat gamepad, tak od playstationu - ti je maj desne vychytany a pak ho muzu normalne az budu mit PS3 vyuzivat i pro PS3 :) a hlavne ten wireless SIXAXIS se da sehnat priblize kolem 1200 coz se jeste da.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo skvely... pac si rikam, ze kdyz si kupovat gamepad, tak od playstationu - ti je maj desne vychytany a pak ho muzu normalne az budu mit PS3 vyuzivat i pro PS3 :) a hlavne ten wireless SIXAXIS se da sehnat priblize kolem 1200 coz se jeste da.

tak vyzkoušeno, funguje pouze připojeným USB kabelem ketrý vlastně ten Sixaxis napájí , Na gamepadu nefunguje naklánění a nejspíš i vibrace :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo skvely... pac si rikam, ze kdyz si kupovat gamepad, tak od playstationu - ti je maj desne vychytany a pak ho muzu normalne az budu mit PS3 vyuzivat i pro PS3 :) a hlavne ten wireless SIXAXIS se da sehnat priblize kolem 1200 coz se jeste da.

Nebudu ti lhat, ikdyz mam radsi (uz prece) Playstation, Xbox ma ovladac lepsi - navic si koupis PC verzi ovladace X360 a mas to nejlepsi na trhu ;)

Kbybych si u PS3 mohl vybrat 2 ovladace, beru Xkovy :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to konečně přišlo...:D

dnes jsem poprvé zkusil PS3 a abych řekl pravdu,moc mě nedostalo.Hrál jsem Motorstorm.Řekl bych naprostej průměr,ale co mě nejvíc zklamalo byl ovladač,i přes to naklánění atd...se blbě držel,nehledě na to,že když se mi za chvíli zapotili ruce,málem mi vypadl..

To Brento:Xbox ovladač je lahoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu