Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novinka od Apple - iPad - Publikovano 27.1.


Sim3to

Recommended Posts

Win7 na ipad, není to špatnej nápad, ale přesto... nemá USB, takže prozatím jak klasickej iPad tak Win7 iPad k nicemu... teda aspon pro me :) urcite si lidi najdou tu "svetlejsi" stranku :)

Priletel jsi z marzu? USB to má, a to přes redukci,, už je to potvrzeno :).. staci cist predesle posty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Priletel jsi z marzu? USB to má, a to přes redukci,, už je to potvrzeno :).. staci cist predesle posty..

taaak to se omlouvam :) reaguju jen na posledni posty... nejsu magor do cteni :D jinak pokud to pojede prez redukci, tak to už je pak jiná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli apple neudela podporu win7, tak to podle me nepujde vubec. Duvod proc nejdou nainstalovat win7 na starsi apply je CPUcko, od ty doby co tam davaji intely, tak uz s tim neni problem. Jak jsme na to koukal, tak to CPUcko je od applu :D Tak nevim...

Pokud na to udelaji neco jako bootcamp lite... ale myslim ze ty winy jsou jen vykriky do tmy a nic z otho nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli apple neudela podporu win7, tak to podle me nepujde vubec. Duvod proc nejdou nainstalovat win7 na starsi apply je CPUcko, od ty doby co tam davaji intely, tak uz s tim neni problem. Jak jsme na to koukal, tak to CPUcko je od applu :D Tak nevim...

Pokud na to udelaji neco jako bootcamp lite... ale myslim ze ty winy jsou jen vykriky do tmy a nic z otho nebude.

Vtip je v tom, že to ty manici maj už hotový ..teď jen čekaj na vydání a dolaďujou poslední chybky :D ..četl jsem o tomhle už hodně diskuzí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtip je v tom, že to ty manici maj už hotový ..teď jen čekaj na vydání a dolaďujou poslední chybky :D ..četl jsem o tomhle už hodně diskuzí..

jak muzou mit hotovou vec na neco, co jeste ani nemeli v ruce? :D Je jako mit hotove stahovaci okynka na vznasedlo .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc velký a nepraktický na cesty - na filmy mě stačí iTouch,hry si na tom zahraju,a hlavně poslechnu songy bez to aniž bych musel chodit s batohem.

Moc malý a nevýkoný na domů - za 10k si radši upgradnu kompa pokud chci hrát,nebo si našetřím na Wii; na čtení novin si koupím netbook...

Neříkám že to nemá budoucnost, ale pochybuju že se na to budou stát fronty jako na první iPhone..kdoví..

Každopádně GL jablka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JerRry, asi jsi nepochopil, ze to win 7 je jen pres virtualizaci z jineho PC, takze NECO na styl VNC... njn, Apple odbornik ;)

Tak proc mam od tebe jen jedinou prijatou PM?

http://s2.imgupload.cz/img/172357/y4iP1/jerry.PNG

Jo a PM zasadne nemazu ;-) Nemam duvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až vyzkoušíš, tak poznáš ..
Tohle je fakt super nazor.....urcite uz si na applu delal vid, ze ho tak nesnasis.

No už by se dalo říct, že pomalu ano. :) Hned jak malý kluk jsem si koupil Ipoda classic víte co frajeřina za 13 tisíc a říkám pohoda to vydrží roky. Po dvou rocích asi týden po záruce odejde baterie a nejde dobít. Tak 13 v pytli ok, takový je život. Další ipoad nano kvůli Nike running, tak samozřejmě to radši koupím z netu za 1500Kč, protože už v tom nevěřím. Tak a po roce opět baterie nazdar xD. Já mám asi smůlu ale Apple je drahý a ještě k tomu "šmejd". Jinak furt se mi odpojuje a ne je to prostě hnus ani zadarmo už bych to pomalu nechtěl. Všem příznivcům se omlouvám, ale když zazní slovo Apple na tohle si vše vzpomenu.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady se Apple musim zastat.

Je mozne, ze na ty baterie je mas proste kurva smulu, ale to nic nemeni na faktu, ze baterie do Classica se da na eBayi koupit na smesnych 200Kc (na Nano to bude asi obdobne) a rozdelani classica, dle navodu na youtube a samotna vymena pouhe baterie, je asi tak na dve hodinky (kdyz te beru jako cloveka, co nezna ten spravny ,,grif").

A drazsi sice je, ale platis za design, kterej je opravdu super. Kdyz se podivam na ostatni prehravace, tak jsou vetsinou hnusne, jak noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady se Apple musim zastat.

Je mozne, ze na ty baterie je mas proste kurva smulu, ale to nic nemeni na faktu, ze baterie do Classica se da na eBayi koupit na smesnych 200Kc (na Nano to bude asi obdobne) a rozdelani classica, dle navodu na youtube a samotna vymena pouhe baterie, je asi tak na dve hodinky (kdyz te beru jako cloveka, co nezna ten spravny ,,grif").

A drazsi sice je, ale platis za design, kterej je opravdu super. Kdyz se podivam na ostatni prehravace, tak jsou vetsinou hnusne, jak noc.

Když jsem zašel do pobočky Apple, tak prý se nedá opravit a Ipody se mění za nový kus. Tak co to je doprde** za podnik! Jasně design je super, ale furt je ta cena minimálně 3x větší.

Uvažoval jsem o Iphonu když přišel na trh do ČR, ale za 16000Kč za 16 gb můžu mít luxusní htc a ještě ušetřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dokazuje, že prostě nevíte o čem Apple je ..

Jo jasný. Sry, ale nemám tolik prachů abych si mohl kupovat takový přístroj, který prostě nemá takové vybavení. Kdybych měl tatu podnikatela kterej vydělavá měsíčně milion, tak proč ne? Apple je podle mě hardcore peněžně náročný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem zašel do pobočky Apple, tak prý se nedá opravit a Ipody se mění za nový kus. Tak co to je doprde** za podnik! Jasně design je super, ale furt je ta cena minimálně 3x větší.

Uvažoval jsem o Iphonu když přišel na trh do ČR, ale za 16000Kč za 16 gb můžu mít luxusní htc a ještě ušetřím.

Pobocky Apple jsou obecne retardle. Servis se v Apple vzdy resi vymenou, at se jedna o sebemensi hovadinu.. Pokud sis byl na 100% jisty, ze se jednalo o baterii, tak sis to mohl opravit sam. Pokud to byla treba deska, tak se to opravit opravdu prakticky neda (vlastne da, ale samotna deska stoji skoro jako celej novej iPod...).

Jo jasný. Sry, ale nemám tolik prachů abych si mohl kupovat takový přístroj, který prostě nemá takové vybavení. Kdybych měl tatu podnikatela kterej vydělavá měsíčně milion, tak proč ne? Apple je podle mě hardcore peněžně náročný.

Praveze Apple neni nic pro studenty nebo pro chude. Je to pro zazobance, co nemaji co delat s prachama a tak si mohou dovolit uprednostnovat design pred funcknosti.. Pak je to zcasti pro lenochy a zcasti pro paka, kterym je jedno, co to ma za HW a jak moc je to otevrene, hlavne, ze to funguje.. (takze nic moc pro IT guru)

Pokud jsi student a chces iPod (jako ja), tak mas jedinou moznost - koupit si ho z eBaye, starsi generaci a pokud chces, aby vypadal, jako novej, tak si ho prekrytovat.. Vyjde Te pak 80GB na solidnich 2500-3000Kc a ma vice funkci, nez nejnovejsi generace (proc? protoze na nem jde spustis rockbox - otevreny system, ktery umi prehravat to, co ostatni prehravace, takze pak je ten iPod super nejen v designu, ale i ve funkcich) - ackoliv se ty generace moc nelysi.. (takze neni na skodu koupit starsi generaci.. vypada skoro stejne, jako nejnovejsi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu ctu, ja musim byt zkratka uplny debil. Ze bych nemel (asi bylo mysleno "nevedel") co delat s prachama si nemyslim (deti, rekonstrukce bytu a zena v domacnosti neco stoji) a na design zvysoka kaslu;-) iPhone nosim v osklivem gumovem obalu, takze moc parady nenadela. Presto jsem s iPhone naprosto spokojeny a chystam se i na iPad. A nejspis nebudu sam. Nekomu to vadi?

Protoze ja mam pocit, jako by snad nekomu vadilo, ze se veci od Apple prodavaji. Co je na tom spatne? Nelibi se vam to, tak si to nekupujte. Nezajima vas to, tak se o tom nebavte;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

metuj, vítej do klubu..

Podle mě hodně lidí očekávalo tablet, ovšem omyl je v tom, že toto má s tabletem společný tak maximálně dotykový display..

Sám si dokáži představit, že do školy budu nosit iPad s HW klavesnici na zapisování, hraní, brouzdání po netu a koukání na filmy.. je malý, lehký a odolný... Podle mě skvělé řešení pro někoho, kdo nechce každý den tahat do školy těžký MacBook Pro = je to ideální věcička..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu