Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zdarec, pár rychlích otázek a rychlích odpovědí (mě-co by totálního začátečníka)


atjov

Otázka

Zdarec, snad mě hned ze začátku nezačnete posílat do pr... že to tu někdy najdu. Ale aj tak to zkusím, a snad se odpovědi dočkám rychleji než LOCKu nebo smazu.

1) Jaké FW sou teda na to, že tam rozjedu nelegální ISO hry apod?

2) jdou na PSP číst e-booky??

3) je určené jaké PSP je nejlepší si koupit? Asi ne co?

4) apod sem asi budu přihazovat postupně (Snad, pokud to nebude smazáno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
a je ten emulator her moc složitý?? Tys měl jako první PSP který?? Tak OK, od zítřka začnu číst a číst a číst. A snad to k něčemu bude a to PSP si pořídím

no první PSP mám furt :D..jinak ten "emulátor"..devhook...má fw pouze do 3.11...a nový hry dou některý až od 3.30...takže radši cf 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi takhle: stejně bys časem musel dělat upgrade na vyšší CF, ale podle mě je stejně obtížný downgradi upgrade. Jen se všude radši upozorňuje na rizika, který jsou, když to děláš podle super návodů tady na fóru nulová. Já jsem byl např. s kámošem kupovat PSP, protože tvrdil že by nezvládl downgrade. Koupili jsme 2.60 upli na 2.71 pak down na 1.50 a up na 3.03 OE-C /CF/ UPLNE BEZ PROBLEMU A TO JSEM SE S NIKYM NERADIL A DELAL TO POPRVE /moje PSP melo cf/ takze bez obav do max fw 2.80 pokud nechces shanet GTA: Liberty City Stories

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no nevím, tady tyto otázky asi načas vzdám, pročtu si forum a bude. Ted třeba zase nevím proč ste to nedali rovnou na 3,03 a třeba v čem je 3,03 lepší apod. Tak du teda číst no, a koupi PSP zatím pozastavuju. Jinak kdyby chtěl někdo udělat dobrý skutek tak si mě možete přidat na ICQ a tam mě poradit: 253298570

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak kdyz vidim tu haldu otazek a odpovedi neda mi to a musim se taky pridat :)..ptal ses na ten down a up..je to asi tak stejne slozity, jako kdyby si na kompu instaloval novy GTA nebo NFS bo jinaj soft..proste na kartu si das potrebny soubory, pak to akort v PSP spustis a muzes delat bud UP nebo DOWN..kdyz budes hrat ISA pres emulator na 1.50 bude to slozitejsi, nez kdyby si prehral ten firmware..je jedno jaky PSP koupis, hlavne ne nad 2.80(pokud nechces delat DOWN pomoci GTA) a od 2.81 az po 3.03 musis udelat down pomoci chyby, ktera je v nepatchovane hre Grand Theft Auto: Liberty city stories(v obchode uz takovou verzi nekoupis)..proto hodne lidi neslo na originalni 3.03 a pak to nesnizovali(a taky proto, ze firmware dlouho nesel z originalni 3.03 snizit pro hrani ISO her..nejvic lidi tady na foru to delalo z 2.71..jen NEKUPUJ PSP S VYSSIM FIRMWARE NEZ JE 3.03, VYSSI UZ NEJDOU SNIZIT PRO MOZNOST HRANI ISO HER

tak doufam, ze to odeme aspon trochu pochopis;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu