Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Again


penthaler

Recommended Posts

Trailer:

http://ds.ign.com/dor/objects/14288428/again-fbi-chou-shinri-shousakan/videos/tgs09_again_trl_trailer_92309.html

Info:

http://ds.ign.com/objects/142/14288428.html

Hra od tvurcu HOTEL DUSK...

Textova-adventura novych rozmeru...

Zda se, ze to bude docela zajimave krimi s kapkou scifi (prolinani se minulosti s pritomnosti), z pohledu "prvni osoby"... A hrani "na stojaka" - stylusem (dle obrazku)

Jsem na to zvedav.

RLS DATE: Nekdy v breznu 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Jak by rekl basnik -> sosejte :D :D :D

(romulation)

EDIT:

Zatim jede bez problemu na AKAIO 1.6 RC2, mam ale divny pocit, ze budou problemy se savy... (pri spusteni hry se nastavuje, kterou rukou hrajete, svetlost atd... pri pokusu o vstup do SETTINGS ve hre se mi zobrazila hlaska -> save is corrupt... ale zatim hraju a nikde nic)

EDIT2: SAVE IS CORRUPTED - OLD SAVE DELETED... Takze zatim smula, damy a panove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za pripomenuti! Musim se fakt mocne vysmat vam, majitelum AKAIA , jakozto "pry nejlepsiho fw".. Ja si na svem SC DS One tuto hru v pohode parim :) Zatim jede sleep mode i save pres SC Save state (k opravdovemu save ve hre jsem se jeste nedostal, nemel jsem cas to hrat tak daleko). ;-) Hra vypada zatim dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu