Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Které PSP koupit?


gamer007

Otázka

Ahoj lidičky, jsem rád že jsem našel toto forum, které vypadá docela dobře.

Mám dotaz k nákupu PSP. Na trhu je už nějak moc verzí a já se v tom vůbec nemůžu zorientovat. Chtěl bych si konzoli pořídit, tak bych poprosil o radu, kterou verzi si mám vybrat.

Psp chci hlavně na hraní her a občasné sledování filmů. Rád bych hry stahoval z netu. Třeba na aukru je plno pspček za rozumný peníze, ale nerad bych něco koupil a pak si trhal vlasy, že jsem mohl mít tamto lepší.

Tak prosím o srovnání verzí, zápory a klady atd. Mockrát děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Ahoj lidičky, jsem rád že jsem našel toto forum, které vypadá docela dobře.

Mám dotaz k nákupu PSP. Na trhu je už nějak moc verzí a já se v tom vůbec nemůžu zorientovat. Chtěl bych si konzoli pořídit, tak bych poprosil o radu, kterou verzi si mám vybrat.

Psp chci hlavně na hraní her a občasné sledování filmů. Rád bych hry stahoval z netu. Třeba na aukru je plno pspček za rozumný peníze, ale nerad bych něco koupil a pak si trhal vlasy, že jsem mohl mít tamto lepší.

Tak prosím o srovnání verzí, zápory a klady atd. Mockrát děkuji...

http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

Doporučuji přečíst

EDIT: Zinglbee rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bylo mi jasný že mě hned odkážete na hledání, taky znám tyhle začátečnický dotazy z RC fora, kde jsem často. Chtěl jsem hlavně číst tohle nekupuj a tohle je nejlepší volba...

Co třeba to PSP go? A kyž to psp 3000 fw 5.03 třeba, tak jaká je jeho průměrná hodnota bez příslušenství? Zatím díky za reakce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok Ok, už jsem se to dočetl taky. Dobrá tedy, poradíte s tím nákupem? Nemá třeba někdo tip na dobrou koupi?

Taková menší rada:Nekupuj nové psp 3000,které někdo prodává po vánocích(třeba jako nevhodnej dárek).

Je totiž jasný,že to bude mít FW vyšší než 5.03.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taková menší rada:Nekupuj nové psp 3000,které někdo prodává po vánocích(třeba jako nevhodnej dárek).

Je totiž jasný,že to bude mít FW vyšší než 5.03.

Díkec, to je asi rada nad zlato. Myslíte že něco seženu tak do 3k?

Raiton09 díky za nabídku, kdyžtak napiš víc info do SZ, promyslím to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já osobně teďka kupuji fatko s nefunkční UDM, USB, L a JOY + dalši úplně funkční deska - todle vš za 1200,-Kč. Překrytuji ho (cca 600,-Kč), JOY vyměním (cca 100,-Kč) a UDM nepotřebuji (je to Fatko :cheesygrin: :arrow: plnohodnotnej flash) takže celkem dám za PSP přibližně 2 litry a vyjde mě to levnějc než nějaká aukce, kde nemám jistotu, že je to flashnutelný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já osobně teďka kupuji fatko s nefunkční UDM, USB, L a JOY + dalši úplně funkční deska - todle vš za 1200,-Kč. Překrytuji ho (cca 600,-Kč), JOY vyměním (cca 100,-Kč) a UDM nepotřebuji (je to Fatko :cheesygrin: :arrow: plnohodnotnej flash) takže celkem dám za PSP přibližně 2 litry a vyjde mě to levnějc než nějaká aukce, kde nemám jistotu, že je to flashnutelný)

Jj, to vyjde na pěkný penízky, ale kde tohle seženu já. Kde si to sehnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já osobně teďka kupuji fatko s nefunkční UDM, USB, L a JOY + dalši úplně funkční deska - todle vš za 1200,-Kč. Překrytuji ho (cca 600,-Kč), JOY vyměním (cca 100,-Kč) a UDM nepotřebuji (je to Fatko :cheesygrin: :arrow: plnohodnotnej flash) takže celkem dám za PSP přibližně 2 litry a vyjde mě to levnějc než nějaká aukce, kde nemám jistotu, že je to flashnutelný)

To já si radši přidam litr a koupim plně funkční s příslušenstvím Slim/3000 než nějakej zgarb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu