Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

je tam porad cerna obrazovka, zkousel jsem uz i hru spustit z hdd, nafmatovanej na fat32(mam na nem vice oddilu), defragmentovanej, spoustel jsem pres usb advacne ale ani to nenajede, delam nekde chybu ale nevim kde, je mozne ze uz je stary a opotrebovany laser, ps2 je hodne stare tusim ze 30004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 months later...

Ahojky, dneska mi přišla karta s Free McBoot, stažený iso opatchnu a vypálim, potvrdim launch v PS2, ale pak jen černá obrazovka, disk se točí, ale prostě nic... zkoušela jsem pálit co nejpomaleji 1krát, 4krát, na Verbatim- a Sony+ a vypálit přes ImgBurn i CloneCD a prostě nic..:( pálený filmy, audio cd, tam hraje v pohodě, nastavený by všecko mělo být, do toho vůbec nelezu, ale prostě to nejde...:( neví někdo co s tím? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se z toho fakt picnu:DD Zkouším všechno možný, neví někdo co s tím???

edit: tak je to proto, že pán co mi to dělal, nevěděl, že když naše konzole končí na region 3, nemůže fungovat, když to dělal na svém PS2 s regionem 4... takže si musím koupit další kartu a udělat si to sama, bezva...

Upraveno uživatelem andymagika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Já hraji hry přes Memento Disc Patcher,mám cca 50 her,všechny šlapou,vypaluji rychl. 2-4.Před pár dny jsem si stáhl Return to Castle Wolfenstein 2 ale vždy najede jen úvodní obr. s kontrolou paměť. karty,pak obr. ztmavne a konec (disk se netočí).Zkusil jsem verzi USA a E a rychl. 2,4,8, ale nic.Nevíte někdo,proč to nejede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ahoj,

Snazim se nainstalovat FBMC na PS2. Bohuzel se mi zatim nedari:

Zkousim game swap metodu se hrou MOH: Vanguard:

.Pokud udelam vymenu prilis brzo, mam RSOD, pokud trosku pozdeji po zmizeni loga, nabehne LOADING ale na tom to taky skonci, a nic se nedeje :(

mam bohuzel SCPH-70004 s laserem 3170J, original disky cte v poho. Cte v pohode i palene DVD-Video.

Zkousel jsem i zvysit vykon snizenim DVD potenciometru z 1030 na 900, nepomohlo. Novy laser 3170J bohuzel nesezenu, a 3170G nebo PVR-802W i s pouzdrem se tam tak nejak bojim dat, protoze nevim, zda je kompatibilni.

Palim na Verbatim -R, img burn, 8x, 4x (nejnizsi co mi imgburn dovoli).

Nebyl by nekdo ochotny za nejakou tu uplatu FBMC hodit na pametovku? Bydlim v Ostrave.. Pripadne jestli mate nekdo nejaky tip :/

Diky moc

Upraveno uživatelem Jimmy48
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu