Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
werty

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB

Recommended Posts

je tam porad cerna obrazovka, zkousel jsem uz i hru spustit z hdd, nafmatovanej na fat32(mam na nem vice oddilu), defragmentovanej, spoustel jsem pres usb advacne ale ani to nenajede, delam nekde chybu ale nevim kde, je mozne ze uz je stary a opotrebovany laser, ps2 je hodne stare tusim ze 30004

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, dneska mi přišla karta s Free McBoot, stažený iso opatchnu a vypálim, potvrdim launch v PS2, ale pak jen černá obrazovka, disk se točí, ale prostě nic... zkoušela jsem pálit co nejpomaleji 1krát, 4krát, na Verbatim- a Sony+ a vypálit přes ImgBurn i CloneCD a prostě nic..:( pálený filmy, audio cd, tam hraje v pohodě, nastavený by všecko mělo být, do toho vůbec nelezu, ale prostě to nejde...:( neví někdo co s tím? díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já se z toho fakt picnu:DD Zkouším všechno možný, neví někdo co s tím???

edit: tak je to proto, že pán co mi to dělal, nevěděl, že když naše konzole končí na region 3, nemůže fungovat, když to dělal na svém PS2 s regionem 4... takže si musím koupit další kartu a udělat si to sama, bezva...

Upraveno uživatelem andymagika

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já hraji hry přes Memento Disc Patcher,mám cca 50 her,všechny šlapou,vypaluji rychl. 2-4.Před pár dny jsem si stáhl Return to Castle Wolfenstein 2 ale vždy najede jen úvodní obr. s kontrolou paměť. karty,pak obr. ztmavne a konec (disk se netočí).Zkusil jsem verzi USA a E a rychl. 2,4,8, ale nic.Nevíte někdo,proč to nejede?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

Snazim se nainstalovat FBMC na PS2. Bohuzel se mi zatim nedari:

Zkousim game swap metodu se hrou MOH: Vanguard:

.Pokud udelam vymenu prilis brzo, mam RSOD, pokud trosku pozdeji po zmizeni loga, nabehne LOADING ale na tom to taky skonci, a nic se nedeje :(

mam bohuzel SCPH-70004 s laserem 3170J, original disky cte v poho. Cte v pohode i palene DVD-Video.

Zkousel jsem i zvysit vykon snizenim DVD potenciometru z 1030 na 900, nepomohlo. Novy laser 3170J bohuzel nesezenu, a 3170G nebo PVR-802W i s pouzdrem se tam tak nejak bojim dat, protoze nevim, zda je kompatibilni.

Palim na Verbatim -R, img burn, 8x, 4x (nejnizsi co mi imgburn dovoli).

Nebyl by nekdo ochotny za nejakou tu uplatu FBMC hodit na pametovku? Bydlim v Ostrave.. Pripadne jestli mate nekdo nejaky tip :/

Diky moc

Upraveno uživatelem Jimmy48

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mám stažený soubor a nevím co vypálit na cd a dát do psx   to třetí je obrazek se soubory  ze složky SVAPMAGIC MC-USB BOOT a nevím co vypálit jestli to mám napřed rozbalit a potom vypálit soubory bez toho raru  co sem rozbalila  a nemám swap cedečka

mmm.png

mmm1.png

mmm2.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu