Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Dobrý den, instalace FMCB proběhla úspěšně a vše funguje až do spuštění hry....konkrétně zatím první dvě vyzkoušeny (NFS: Undercover, Tekken5). Hry se nehorázně sekají (Nfs..vypadávají textury) a načítání je opravdu zdlouhavé....je možnost, že jsem někde udělal chybu..? Postupoval jsem až do posledního bodu dle návodu a FMCB funguje...Nemáte odkazy na vyzkoušené funkční hry..? děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Spis to mas spatne vypalene bych rekl . Na jaka media vypalujes ? Ja mam nejlepsi zkusenosti se sony a verbatim + .

Vypaluj v programu clone cd na nejnizsi rychlost . Pokud vypalujes rychle dela to tohle co rikas .

NFS undercover me jede pres mc boot bez problemu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz. Teda par dotazu. Kdyz mam Mc Boot tak kdyz stahnu hru tak kazdou musim opatchovat a teprve potom vypalit? Dal by me zajimalo jakym zpusobem vypalovat PS1 hry aby fungovaly. A posledni dotaz narazil sem na par prispevku kde debatovali o vypalovani 2 vrstvych DVD napriklad GoW tak by me zajimalo z jakeho duvodu to je jestli kuli tomu ze hra je tak velka nebo to ma jiny duvod. Predem dekuji za odpovedi a snad nejsem OT.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, teoreticky je možné Free McBoot inštalovať rôznymi spôsobmi, ale jednoznačne potrebuješ "nabootovať" či už USB kľúč s inštalačnými súbormi alebo napálené CD s inštalačnými súbormi. A to sa ti podarí jedine Swap Magicom alebo čipom.

P.S. Ja osobne som Free McBoot inštaloval Swap Magicom 3.0, ktorým som nabootoval CD s napálenými inštalačnými súbormi. Ak niekto chce, pridám návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm, na co by jsi chtěl psát návod ? Vše potřebné k nainstalovaní fmcb je na první stránce ;)

Mal som na mysli návod ako vytvoriť CD s inštalačnými súbormi Free McBoot. (napr. lebo Swap Magic 3.3 ešte nepodporuje čítanie z USB). :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravim,

skvelej postup. Pujcil jsem si od kamose PS2 s cipem a pustopoval podle navodu, vypalil si na CD ten uLauch a prepl se na flashku a pustil instalaci, pote konfiguraci.

Mam jen dva dotazy:

1) Verze 1.8b se v hlavni obrazovce hlasi jako 1.8?

2) V hlavnim menu mi chybi uLauch... pry by tam mel byt automaticky nainstalovan. Jak se to da opravit popr. kde ho najdu?

Diky

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu