Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vývoj PSP


.:OMAR:.

Recommended Posts

Mám slabou chvilku tak Vám tady napíši pár řádek.

Už je to skoro pět let co sem měl v ruce první PSP z Japonska s tenkrát neprolomitelným 1.5 FW. Začínal sem na homebrew Kartrace z bůhví čeho (Sega?). O pár měsícu dýl si užíval Wipeout a RidgeRacer až mě nakonec unavilo čekání na Gran Tourismo a psp strelil.

Dnes sem si pučil na test karet "nový slimko" a čumim jak puk. Váha desetinová, úzké, barva nehezká stříbrná ... Moje fatko v roce 2005 byla skoro kilová cihla a todle na mě působí dojmem tetrisu z třžnice, ale co - grafika porad stejna ne li lepsi.

Pamatuju když Sony vyrábělo PSP za cenu okolo 11tis. kč a dotovalo ji snad na 8tis. kč aby se rozšířilo. Jejich dnešní náklady odhaduju na 1900kč.

Pred PSP zde v handheldech bylo Nintendo a GameBoy. DSko prislo myslim zaroven s PSP a vitez je dnes absolutní ..

CONGRATZ SONY

Edit: Zdravim vsechny z AndrewSM fóra !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mám slabou chvilku tak Vám tady napíši pár řádek.

Už je to skoro pět let co sem měl v ruce první PSP z Japonska s tenkrát neprolomitelným 1.5 FW. Začínal sem na homebrew Kartrace z bůhví čeho (Sega?). O pár měsícu dýl si užíval Wipeout a RidgeRacer až mě nakonec unavilo čekání na Gran Tourismo a psp strelil.

Dnes sem si pučil na test karet "nový slimko" a čumim jak puk. Váha desetinová, úzké, barva nehezká stříbrná ... Moje fatko v roce 2005 byla skoro kilová cihla a todle na mě působí dojmem tetrisu z třžnice, ale co - grafika porad stejna ne li lepsi.

Pamatuju když Sony vyrábělo PSP za cenu okolo 11tis. kč a dotovalo ji snad na 8tis. kč aby se rozšířilo. Jejich dnešní náklady odhaduju na 1900kč.

Pred PSP zde v handheldech bylo Nintendo a GameBoy. DSko prislo myslim zaroven s PSP a vitez je dnes absolutní ..

CONGRATZ SONY

Edit: Zdravim vsechny z AndrewSM fóra !

Není se čemu divit. Je to ,tak vývoj jde do předu..

O peníze jde ,ale především. Takže, to omílají dokola a čekají co to vysype za miliardy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám slabou chvilku tak Vám tady napíši pár řádek.

Už je to skoro pět let co sem měl v ruce první PSP z Japonska s tenkrát neprolomitelným 1.5 FW. Začínal sem na homebrew Kartrace z bůhví čeho (Sega?). O pár měsícu dýl si užíval Wipeout a RidgeRacer až mě nakonec unavilo čekání na Gran Tourismo a psp strelil.

Dnes sem si pučil na test karet "nový slimko" a čumim jak puk. Váha desetinová, úzké, barva nehezká stříbrná ... Moje fatko v roce 2005 byla skoro kilová cihla a todle na mě působí dojmem tetrisu z třžnice, ale co - grafika porad stejna ne li lepsi.

Pamatuju když Sony vyrábělo PSP za cenu okolo 11tis. kč a dotovalo ji snad na 8tis. kč aby se rozšířilo. Jejich dnešní náklady odhaduju na 1900kč.

Pred PSP zde v handheldech bylo Nintendo a GameBoy. DSko prislo myslim zaroven s PSP a vitez je dnes absolutní ..

CONGRATZ SONY

Edit: Zdravim vsechny z AndrewSM fóra !

no ja mel prvni PSP nekdy v roce 2007 myslim v kvetnu...kamarad si ho koupil a ja hned den po nem(strasne se mi to libilo)driv sem na tom hral u kamarada obcas a fakt super...bylo to PSP FAT(1004)s FW 2.71myslim...vubec jsem nevedel ze musi bejt nejakej FW na hrani her z karty..proste jsem si myslel ze to de rovnou hezky...no neslo:Dmel jsem tu verzi s Ridge Race 2 pak jsem mel puceny WRC a SSX a prvni hru jsem si koupil liberty city stories.....no a ted uz jsem po 2 PSP(obe FAT)a jiny bych nechtel(muj nazor)videl jsem to SLIM a moc nepadne do ruky...podle me 2K a 3K vubec nemeli bejt(je to to same)misto toho melo bejt porad FAT..a pak vydat nejaky poradny PSP2 a ne blby PSP GO ktery je fakt husny......a kdybych ted jeste chtel nejaky PSP tak jedine FAT(cerny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu