Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Které HTC


player99

Recommended Posts

jedine HD2 1000MHz procak v telefonu je namka...

Tak zrovna super procák asi není ta vlastnost, proč si lidé kupují HD2. Procák 1Ghz stejně v mobilu nikdy nevyužiješ....to ti dříve dojde Ramka než se ti podaří spustit 100aplikací najednou abys ten procák využil. To je prostě fakt.

Btw Kaiser se dnes dá na aukru koupit za cenu kolem 3000 kč maximálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak:

1) musíš vědět kolik do toho chceš dát peněz

2) chceš HW qwerty klávesku? Pak HTC Touch Pro 2.

3) chceš velký displej? Pak HD2, či HD.

4) chceš levnější variantu dobrého telefonu? Pak Diamond 2.

Zuzkys to pěkně popsala, ale ještě bych doplnil jednu věc. Jdi si vyzkoušet co se ti bude lepší ovládat, protože třeba HTC HD2 má kapacitní displej (jako iphone) a ostatní HTC mají rezistivní (jako většina PDA). Kapacitní u HD2 podporuje multitouch a říká se, že rezistivní je přesnější než kapacitní, ale tohle nemám vyzkoušený, takže to nemohu potvrdit ani vyvrátit (zuzkys s tim možná bude mít zkušenost). Další věc je, že kapacitní displej ovládneš jenom dotekem prstu (kůže), takže nejde ovládat třeba v rukavicích nebo normálním dotykovým perem (jako mají PDA). Někde se psalo, že se bude dělat nějaké speciální pero, které bude určené pro kapacitní displeje, ale nevim jestli už něco takového je. Stejně by to podle mě nebylo moc použitelný pokud by byla pravda, že kapacitní displej neni tak přesný jako rezistivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freeman:

Já k tomu můžu říct jen to, co jsi vlastně hned napsal - je nutné si to vyzkoušet. Popravdě řečeno, pro člověka, co nikdy neměl dotykový displej je to celkem "jedno". Protože nemá s čím srovnávat a tak říkajíc se "spokojí" s čím co má. Já sem PDAček vystřídala opravdu hromadu od roku 2004 - všechny samozřejmě přesné rezistivní displeje. Kapacitnímu displeji nějak nemůžu přijít na chuť. Kapacitní mám teďka v iPodu Touch a spíše mě to otravuje než že by mě to nějak extra bavilo. HD2 jsem samozřejmě vyzkoušela. Pro mě je to prostě strašný nezvyk a kapacitní displej je jediná věc, proč jsem si ještě nekoupila nové HD2 - furt mě to nějak odrazuje. I když na ten mega displej už se dá najít téměř jakákoliv aplikace "finger friendly". Ne jako dříve, kde na vše byl potřeba stylus - dnes už se nepoužívá téměř u ničeho. Já na HD ho použila snad 2x a to ještě když byla venku mega zima a já měla rukavice a nechtěla jsem si je sundavat, protože byla zima.. :)

Je třeba si ale uvědomit, k čemu člověk chce ten mobil primárně využívat - pokud na multimédia (filmy, hudbu), fotky, jen tak brouzdání na netu, občas napsat sms, volat tak nevidím jediný důvod si to HD2 nekoupit. Já ale využívám mobil hodně na psaní třeba v excelu a tam už je to trefování do buněk prostě přesněji potřeba. Navíc je problém v tom, když má člověk trochu delší nehty - já většinu času pokud něco potřebuju přesně trefit používám převážně nehet - opět s kapacitním si neškrtáš - ten na nehet prostě nejede.

Rada na závěr.. :) Klidně HD2 vezmi - pokud jsi nikdy neměl nic s dotykem tak ti to bude vyhovovat (neber to špatně prosím tě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já na HD taky nic nekonvertuju a nacpu si tam klidně 2GB video a jede to bez jediného seknutí...a to má HD procák poloviční.

hmm tak to jsme nevěděl ... ale určitě se to dá nějak využít ... napadá mě třeba konvertování přímo v telefonu ... a do budoucna je to taky výhoda až bude mobil třeba zasranej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný Kaiser měl s videi opravdu problém - nebyl to telefon pro media, ale spíše pro práci. Tam se muselo konvertovat - v dalších HTC už to problém není. Rozhodně ale nepopírám, že 1GHz procák není fajn - dnes možná ještě trochu nevyužitelný, ale do budoucna určitě ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný Kaiser měl s videi opravdu problém - nebyl to telefon pro media, ale spíše pro práci. Tam se muselo konvertovat - v dalších HTC už to problém není. Rozhodně ale nepopírám, že 1GHz procák není fajn - dnes možná ještě trochu nevyužitelný, ale do budoucna určitě ano.

kaiser neměl pořádné ovladače proto měl problém ... htc se na kaisara vysrali ... ale jako mobil na práci super za tu cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak - měl špatný grafický driver - stačilo udělat nový a bylo by po problému. No byl to prostě pracovní telefon - taky jsem ho měla a právě ty videa mě dožraly natolik, že jsem ho po chvíli prodala. Za tu cenu.. no... to já ho kupovala za 15k.. takže nic moc oproti dnešním modelům.. :) Ale nepopírám, že sem ho i za vysokou cenu ještě prodala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freeman:

Já k tomu můžu říct jen to, co jsi vlastně hned napsal - je nutné si to vyzkoušet. Popravdě řečeno, pro člověka, co nikdy neměl dotykový displej je to celkem "jedno". Protože nemá s čím srovnávat a tak říkajíc se "spokojí" s čím co má. Já sem PDAček vystřídala opravdu hromadu od roku 2004 - všechny samozřejmě přesné rezistivní displeje. Kapacitnímu displeji nějak nemůžu přijít na chuť. Kapacitní mám teďka v iPodu Touch a spíše mě to otravuje než že by mě to nějak extra bavilo. HD2 jsem samozřejmě vyzkoušela. Pro mě je to prostě strašný nezvyk a kapacitní displej je jediná věc, proč jsem si ještě nekoupila nové HD2 - furt mě to nějak odrazuje. I když na ten mega displej už se dá najít téměř jakákoliv aplikace "finger friendly". Ne jako dříve, kde na vše byl potřeba stylus - dnes už se nepoužívá téměř u ničeho. Já na HD ho použila snad 2x a to ještě když byla venku mega zima a já měla rukavice a nechtěla jsem si je sundavat, protože byla zima.. :)

Osobně mám také radši rezistivní displej i když teď mám telefon bez dotykáče. Kapacitní displej má podle mě jednu výhodu a to je multitouch. Spíš je to ale jenom o kopírování stylu od iphonu. Než iphone přišel s tímhle displejem, nevím o žádném jiném zařízení, které by takový displej mělo. Všechno bylo dělané s rezistivním. Vyzkoušel jsem oba typy displejů, ale porovnávat přesnost mě nějak nenapadlo, takže mi nepřišlo, že kapacitní je méně přesný.

Je třeba si ale uvědomit, k čemu člověk chce ten mobil primárně využívat - pokud na multimédia (filmy, hudbu), fotky, jen tak brouzdání na netu, občas napsat sms, volat tak nevidím jediný důvod si to HD2 koupit. Já ale využívám mobil hodně na psaní třeba v excelu a tam už je to trefování do buněk prostě přesněji potřeba. Navíc je problém v tom, když má člověk trochu delší nehty - já většinu času pokud něco potřebuju přesně trefit používám převážně nehet - opět s kapacitním si neškrtáš - ten na nehet prostě nejede.

Nějak jsem nepochopil tvoje doporučení. Pokud chce telefon na multimédia co jinýho by si měl koupit? (neber to jako kritiku). Displej o velikosti přes 4 palce je na sledování filmů a obecně multimedia perfektní.

Zuzkys: Mohl bych mít otázku kolik telefonů s WM vlastníš nebo kolik si jich vyzkoušela? Pokud by jsi chtěla, mohli by jsme to tom pokecat (icq, jabber...). Vypadá to, že se o "chytré telefony" zajímáš jako já ikdyž máš v oblibě jiný systém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odporový dotykáč má výhodu že může se používat tenký stylus ... a myslím že má i multitouch (G1 + jeden patch) kapacitní je lepší v tom že se stačí jenom dotknout ne promáčknout dotykovovou slídu jako to je u odporového ... musí je používat pouze prsty a nebo takový hodně nepraktický tlustý stylus

navíc odporový je vlastně před displayem ... a není žádný kryt ... poškrábe se musí je kupit nová dotyková slída(digitalizer) natož kapacitní je až pod krytem ... poškrábe se stačí kupit jenom kryt

jediné HTC které má kapacitní je HD2 ... má dostatečně velký display na to aby se dal WM ovladat prsty (opravdu obří display)

doufám že jsem to napsal dobře kdyžtak mě opravte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba se vloudila - má tam být... "pokud na multimédia (filmy, hudbu), fotky, jen tak brouzdání na netu, občas napsat sms,volat tak nevidím jediný důvod si to HD2 NEkoupit."

Sry a díky za opravu - opravila jsem to v původním příspěvku.

Nebudeme tu rozebírat kolik mám, či jsem měla - to je úplně OT - mám icq v profilu, tak si mě klidně přidej, ale se Symbianem na mě nechoď.. :)

Závorka:

Přesně. Plus ještě malý náznak mültitouche měl starší Diamond.

S poškrábáním je to přesně tak - na rezistivní musíš mít prostě kvalitní folii a nemáš problém. Ale kvalitní ! Ne žádnou za 20kč z Aukra. Pak tu folii ani necítíš, že tam je.. :) (skoro mi to až něco připomíná..)

To že je kapacitní méně přesný je prostě vlastnost. Ty nejnovější HTC s rezistivním už taky trochu zlepšily dotykovou citlivost takže se už tak nemusí tlačit, ale samozřejmě iPhone to stále není (díky Bohu :P ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu