Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Které HTC


player99

Recommended Posts

Jsem si říkal, že to byla nějaká blbost s tim HD2 :D

Jinak na rezistivní displej určitě je dobrá kvalitní fólie. Podle mě je nejlepší si i ten rezistivní displej před koupí vyzkoušet pokud s nim nemá zkušenost. Setkal jsem se s rezistivníma displejema s odlišnou dotyk. vrstvou. Něco jde snáž a něco je tužší, takže proto je dobrý to vyzkoušet abys věděl do čeho jdeš.

OT: zuzkys: OK zítra si tě přidám teď už jdu spát a neboj o symbianu tě přesvědčovat nebudu :D ale pokecat o tom snad můžem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Player99: Pokud jseš rozhodnutej pro telefon s WM a je ti jedno jakej to má displej, tak ber HD2 nic lepšího teď neni. Diamond 2 je spíš víc telefon v porovnání s HD2. Sice toho umí stejně, ale HD2 je víc multimediální mašinka kvůli výkonnému hardwaru a velkému displeji. Nevim proč do finálního výběru dáváš Touch pro 2 to si musíš napřed ujasnit jestli chceš klávesnici nebo ne, protože pokud ne, tak jenom zbytečně přidává na tloušce zařízení. Jestli ti nezáleží na ceně a nevadí ti velikost, tak kup HD2.

Psal jsi, že Android se ti moc nelíbí. Kdyby jsi náhodou třeba změnil názor, tak by možná stálo za to počkat si na Xperii X10. Vím, že jsi se ptal na HTC tohle uvádím jenom jako konkurenta HD2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu