Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP svítící R a L


Davee

Recommended Posts

nevim jak pspčkář ale průměrnej mikropájkař to zvládne. stači koupit smd diody, vyvrtat dirku do L a R tlačítek, diody nacpat dovnitř a napojit (paralelně) na power ledku/repráček, můžeš eště všechno napojit na HOLD spínač, zkrátka fantazii se meze nekladou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nějak rozmontuje to PSP, potřebuješ led diodky, potom to tam nak das pak pájkou připojíš ty drátky. Nic víc nevím taky bych to chtěl, ale ja radsi neriskuju a nekoho kdo to dela taky ne. Zkus naky tut na youtube... Se mi zda ze sem to tam videl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tak přehnaný, až se mi to nelíbí... ale chtěl bych to blikání R a L podle rytmu..

Aby ti to blikalo podle rytmu stačilo by to jen připájet na repráček...

Já jsem se do toho chtěl taky pustit, ale když jsem viděl ty plošný spoje na který se to má napájet, tak jsem to vzdal.

Ale jinak na tom nic těžkého není. Stačí zvládat micropájku a je to v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrozně se mi líbí podsvícení R a L tlačítek... Kdo s tím má zkušenosti... Je to těžký "zákrok"? :cheesygrin: Nebo to zvládne průměrný pspčkář? :psp:

Prosím odpovězte kdo má zkušenosti...

Nic lehké to asi nebude..Jestli se už někdo o to pokoušel tak bych se ho zeptal jak to udělal, nebo našel bych si nějaký návod na internetu..!

Jestli je to,ale jen lehká práce odšroubování krytu tak by si to měl zvládnout i ty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Nic lehké to asi nebude..Jestli se už někdo o to pokoušel tak bych se ho zeptal jak to udělal, nebo našel bych si nějaký návod na internetu..!

Jestli je to,ale jen lehká práce odšroubování krytu tak by si to měl zvládnout i ty..

je to lehké jako facka nic na tom není. Sám jsem si to dělal na svym psp a nedá se na tom nic sku**** ale musíte být opatrní jinak můžete zníčit konektory a to je pak že si můžete rovnou koupit novou desku, ale jak tu bylo řečeno člověk co už měl v ruce pájku tak to hravě zvládne ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom nen moc co posrat.. rozebrat psp dokáže každej a složit taky :-) a L a R si koupíš nové abys nemusel dělat otvor do těch co tam máš stojej pár korun :-) a pájku má každej děda :-D někde v garáži atd :-).. a drát na to může bejt v podstatě každej obvodovej :-) .. těch má každej taky plnou garáž :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom nen moc co posrat.. rozebrat psp dokáže každej a složit taky :-) a L a R si koupíš nové abys nemusel dělat otvor do těch co tam máš stojej pár korun :-) a pájku má každej děda :-D někde v garáži atd :-).. a drát na to může bejt v podstatě každej obvodovej :-) .. těch má každej taky plnou garáž :-D
je to lehké jako facka nic na tom není. Sám jsem si to dělal na svym psp a nedá se na tom nic sku**** ale musíte být opatrní jinak můžete zníčit konektory a to je pak že si můžete rovnou koupit novou desku, ale jak tu bylo řečeno člověk co už měl v ruce pájku tak to hravě zvládne ;-)

jj není to težké a pokud si nejses jistej s tou pajkou rekni nekomu z rodiny nebo z pratel :)

a abyjsi nic moc nezkazil pomůže toto:

můj návod : http://console-forum.net/showthread.php?p=834947#post834947

návod na podsvícení : http://www.llamma.com/PSP/psp_led_lighted_trigger_buttons.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu