Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 vs ps3 (pomoc)


vaok

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já si zrovna pořizuju PS3.. 1. net zadarmo 2. hry se povyměňujou, ztráty tedy budou malé 3. mám PSP - propojení 4. web-browser a bohužel na slim nebudu mít Linux..

Xbox je sice fajn, hlavně za tu cenu co ti nabízí, ale pokud si ho flashneš, tak zapomeň na online, za které bys stejně platil.....

Proto preferuju PS3:) Ale za tu cenu je určitě lepší Xbox, pokud tě peníze netrápí, vzal bych PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pro X360ky se pradávají Wi-FI adaptéry, výběr je na tobě, ale rozhodně se zeptej jaká je to revize Xboxu a jestli má ban, protože ty starší jsou hodně poruchový a jejich cena se pohybuje právě kolem 2000-3000,-

Jinak přesunuto do otázky a odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si zrovna pořizuju PS3.. 1. net zadarmo 2. hry se povyměňujou, ztráty tedy budou malé 3. mám PSP - propojení 4. web-browser a bohužel na slim nebudu mít Linux..

Xbox je sice fajn, hlavně za tu cenu co ti nabízí, ale pokud si ho flashneš, tak zapomeň na online, za které bys stejně platil.....

Proto preferuju PS3:) Ale za tu cenu je určitě lepší Xbox, pokud tě peníze netrápí, vzal bych PS3

Chces hrat online a pritom si vymienat hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu