Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Avatary s EMO slečnama ?


Kailo

Recommended Posts

Zdravím

Čistě ze zvědavosti se ptám, proč si tu každý vkládá Avatary s motivy převážně emo slečen, nebo čistě jen slečny. Všiml sem si, že se snaží o "pěkný" výraz, ale jen špulí pusu, jak (ani nemůžu napsat =D), fotí se to před zrcadlem. No, je to hrozný. Jen by mě zajímal tenhle trend. Zpočátku sem si myslel, že se jedná o někoho dívku, když sem to viděl u dotyčného, ale jak pozoruji, tak to má snad 50% CF. Jako mam k tomu ještě pár poznámek, ale ty jsou už hnusnějšího charakteru, takže by mi stačila odpověď na toto :)

A pro rejpavý, který se asi najdou. Nejsem teplouš, hovado atp :) Jen mi to přijde... prostě divný :D

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z většiny to je Scene ne EMO ... já osobně nemám rád fotky s vyšpulenou pusou a fotákem otočeným k zrcadlu ... ale rozhodně ty EMO/Scene grls jsou někdy o dost hezčí než nějaké hiphop a barbie slečny :) (ale nesmí být přehnaně přeplácané pudrem a tužkou to je jasný) to že si to dávaj na avatar znamená že chcou ukázat svůj vkus ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Čistě ze zvědavosti se ptám, proč si tu každý vkládá Avatary s motivy převážně emo slečen, nebo čistě jen slečny. Všiml sem si, že se snaží o "pěkný" výraz, ale jen špulí pusu, jak (ani nemůžu napsat =D), fotí se to před zrcadlem. No, je to hrozný. Jen by mě zajímal tenhle trend. Zpočátku sem si myslel, že se jedná o někoho dívku, když sem to viděl u dotyčného, ale jak pozoruji, tak to má snad 50% CF. Jako mam k tomu ještě pár poznámek, ale ty jsou už hnusnějšího charakteru, takže by mi stačila odpověď na toto :)

A pro rejpavý, který se asi najdou. Nejsem teplouš, hovado atp :) Jen mi to přijde... prostě divný :D

Děkuji

70% je tu děcek, tak se nediv že tu jsou tacoví Avataři. Prostě děcka no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ji tam, a co jako, libej se mi ty holky, rad se na ne divam, je to kazdyho osobni svoboda nevim proc to vubec resis. Pohorsuje te to, vadi ti to ? Jestli ti to tk vadi tk sem nechod. A jestli te to jen zajima proc tk je to ciste vec vkusu, fakt se nesnazim bejt cool, a jo jak uz nekdo rekl nemam takovou holku, tak si ji dam aspon do avataru.

A btw jestli hodlas resit tkovy blbosti zalozi si to jinde nez v PS3 sekci, nevim co to ma co delat s PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corvette: Moudra od někoho, kdo píše (zde si dovolím použít útržek z lamera,) disproporcionální chyby a při tom to považuje za znak sociální nadřazenosti určitě vyslechnu.

Ohledně sekce, zvolená je nejspíše špatně, ale jelikož do jiných nechodím a tudíž se stím setkávám jen zde, tak sem to hodil sem, no :)

A čti pořádně, čistě ze zvědavotsti mě to zajímá. Já jen, že Avatar je objekt reprezentující člověka. V podstatě to znamená vtělení, tak mě zaráží, kdo by se jak reprezentoval nebo s kým / čím by se ztotožňoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začalo to asi v době, kdy jsme si narliza a já dali do avataru holky. Od tý doby je to tady dá se říct móda :D Nevím, proč bych si tam měl dávat něco jinýho - do avataru si prostě dávám to, co se mi líbí, stejně tak do podpisu a je mi celkem fuk, co tam maj ostatní... :)

btw přesunuto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začalo to asi v době, kdy jsme si narliza a já dali do avataru holky. Od tý doby je to tady dá se říct móda :D Nevím, proč bych si tam měl dávat něco jinýho - do avataru si prostě dávám to, co se mi líbí, stejně tak do podpisu a je mi celkem fuk, co tam maj ostatní... :)

btw přesunuto

Takže už víme vyníka kdo sem ten nešvar v podobě Emo girls přivedl :) :) ale za tohle ho přeci neukamenujeme :) chtěl bejt in a nepočítal s tím že se to tu tolik ujme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corvette: Moudra od někoho, kdo píše (zde si dovolím použít útržek z lamera,) disproporcionální chyby a při tom to považuje za znak sociální nadřazenosti určitě vyslechnu.

Ohledně sekce, zvolená je nejspíše špatně, ale jelikož do jiných nechodím a tudíž se stím setkávám jen zde, tak sem to hodil sem, no :)

A čti pořádně, čistě ze zvědavotsti mě to zajímá. Já jen, že Avatar je objekt reprezentující člověka. V podstatě to znamená vtělení, tak mě zaráží, kdo by se jak reprezentoval nebo s kým / čím by se ztotožňoval

Imposible; Kecy vod nekoho kdo mi cpe ze se delam socialne nadrazenym a sam ze me dela debila apod me fakt rozesmivaj, jesli chces nekoho prudit bez na jiny forum. A btw. jo me se libi tyhle holky, a nak extra sem nepremjslel nad tim co si sem dam, tkze jestli ty se vtelujes do tech svejch karticek nebo co tam mas, tk je to smutny, ja to tam mam proto ze se mi to proste libi a je mi fakt jedno co ty si o tom myslis. Asi se hodne nudis, ze nemas nic jinyho na praci nez cumet lidem na avatary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fenix ty tady mluv když tam máš žížalu.. xD..Podle mě je to každýho vkus a co se mu líbí taksi tam hodí..Já taky vůbec neznám co mám v avataru ale ten avatar se mi líbí a proto sem si hotam dal

To není žížala ale krokodíl , dobrej ne :D Mě je jedno kdo co ma za avatara at tam ma třeba howno :) :) ... to je každýho věc , ja jen reagoval na Tekkenuv post a na to že se tu chlubil s tím že s tím přišel jako první :) ... Ale jinak jak se říka Proti gustu , žadnej diškutat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu