Jump to content
  • 0

NDS Lite FAKE

zip545

Question

Zdravím,právě sem se díval na video

a zjistil sem že mám ds lite to co on ukazuje jako padělek...ale zase nemám nesmyslné čárové kody,nálepky atd na zadní straně,sem s toho trochu zmatený,pač sem ho kupoval na aukru,ale viděl sem další video kde ukazovaly že když máš zaplé ds bez hry a strčíš tam hru tak ,že ji hned načte,ale mě nenačte,proto sem vás ptám:Načítá se vám hra když ji dáte do zapnutého dska?Jak mám poznat jestli mám pravé ds a ne padělek.

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Fake DS neexistuje - mozna si to pletes s refurbished (repas), ktery na aukru muzes sehnat bez problemu - je to nove opravene, prekrytovane atd...

S tema hrama... nikdy jsem to nezkousel strkat kartridge do spusteneho dska, jelikoz VSUDE DOPORUCUJI, VYMENOVAT PRI VYPNUTEM STAVU - mohlo by dojit k poskozeni jak hry, tak DS...

Pokud ti v tom hry jedou, tak to neres... Kdyztak postni fotky :D

EDIT: Mam aktivni automaticky spusteni cartridge (jakakoli karta ve slotu1) a hadej co... zapnul jsem nds bez karty, vlozil jsem kartu... a JA MAM ASI TAKY FAKE :D :D :D Haaaahaaaa

Takze jak jsem psal, vymena jen pri vypnutem ds - jelikoz to nacte az ve chvili, kdy se ds zapina. Tudiz fake neres, mas holt repas, ktery se tvari jako fake, ale je to holt jen opraveny a obnoveny ds...

(pokud ti funguje mobil, ale ma poskozeny kryt, vymackany tlacitka, taky si hned nebudes kupovat novy a pouze vymenis kryt s tlacitky... a je to FAKE? Ne - jen repas :D)

• 0

No nevím ,ale teď se asi pleteš ty,i samostně ebay varovalo před koupí ds,většina byli napodobeniny a pokud neveříš,myslíš že na bbc si taky vymýšlí? http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/7766708.stm a pak ještě tady http://techforums.nintendo.com/nins/board/message?board.id=ds_tech&thread.id=5954 ,je toho moc,ale napodobenina určitě existuje.

• 0

Jestli mas jeste krabici, tak vyfot i krabici. Z obrazku je jasny, ze mas normalni originalni DS...

EDIT: veskere informace o FAKE nds pochazi z prosince 2008... to uz je ale rok a kus za nami. Navic se jednalo o konzole dodavane do UK a s nejvetsi pravdepodobnosti se jednalo o ty repasy (levne, divne plastove dily - vetsinou neoriginalni atd) - o podvod tam asi fakt slo, jelikoz to nekdo nabizel jako NOVE ZBOZI - ale fake to rozhodne nebyl...

• 0

Tak jsem o teto problematice cetl dale a fake u NDS se vetsinou zamenuje nebo pouziva v pripade

1) repasu

2) evpropskych verzi NDS, ktere se od US verzi lehce lysi a tak si nekteri americani mysli, ze se jedna o fake

3) opravdovych fake, jako na videu vyse

Jeste jsem ale nikde nepotkal obrazky, kde by bylo opravdove fake NDS vs real NDS (leda ,,FAKE NDS" vs real NDS - jenze pak jsem se dozvedel, ze se jen jedna o EU verzi vs US verzi... jen to dotycny nevedel a tak to pojmenoval jako fake..)

EDIT: zip545: Jen tak ze zvedavosti (proc Dekuju v uvozovkach? :D )

• 0

A jen tak mimochodem... BBC opravdu v ruce melo REPAS (nasel jsem si video)

Tohle nabizi na DEALEXTREME - REFURBISHED (repasovane) a jeste v kolekci s Mariem...

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21496

Pri pohledu na krabici a nasledujici video urcite pochopite :D :D (EDIT: 43vterina)

http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/7766708.stm

--------------

Takze jedine, ceho by ses mel bat je nabijecka - ty se stavaji castym tercem "levnych" kopii a to nejen u konzoli, ale hlavne u mobilu...

• 0

Anonymous: Protože,se to zatím ještě uplně nevyřešilo,proto jen "děkuji" :D

Penthaler:Nabíjčku sem kupoval v JRC,ale jen usb,normální neměly a já měl absťák na ds xD ,protože ta co mi došla a aukra byla dělana pro VB,tak sem si ji mohl akorád strčit do...ale to už sem zde psal.

• 0
Doba dodání 8-15 prac.dní po přijetí peněz na účet

Zakladni poznavaci znak, ze zbozi teprve objedna z ebaye, ciny,.. doplnte sami.. a posle k vam. Co k tomu dodat?

edit:

Zákazník může uplatnit reklamaci do šesti měsíců od obdržení

zboží přímo u prodejce v zahraničí (USA, HongKong, Singapur),

pokud uhradí náklady spojené s poštovným (60-200Kč)

Veškerou komunikaci v angličtině zajistím.

haha, dokonce ;)

• 0

Tak ted jsem trosku na vazkach... Dle tech obrazku to je to, co nabizi DX a podobne cinske shopy, ale pokud se mrknete na zbyle veci, co dotycny nabizi

http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=10735298

tak jasne vidite, ze se zabyva zprostredkovanim prodeje cinskych "originalnich" znacek (ja chci SCIPHONE za dva a pul tacu!!!!)

Fake to sice nejsou, ale jsou to napodobeniny jinych znacek... I kdyz... fake je vlastne falza, napodobenina... Lidi, jsem zmaten...:wohow:

• 0

Asi tak,když se podíváte na zadní stranu toho ds co nabízí a podívate se na ten čarový kod,pak najede na google a zadáte ds fake,tak vše co vyjede je o tom že stímto čárovím kodem se nejedná o pravé ds (repas,fake a bůhví co ještě to je) víc třeba zde http://www.qisahn.com/is-your-nintendo-ds-lite-real-or-fake-page-103/chapter/2 :cheesygrin: no haluz no...

• 0

Popravde, pokud jsi to cetl pozorne, tak se tam popisuji rozdily...

1. Logo (M na predni strane)

2. Sroubky ve slotu 1 (pri pohledu ze zadu)

Me na obrazcich ale zaujalo i -> (tyka se "fake" verze")

- vetsi diry pro srouby na leve strane zadni casti

- totalne jiny prostor pro stylus

- jakoby zapadle L a R klavesy

- "maznuty" potisk zadni strany (rozhodne tucnejsi nez original)

- horni cast krytu baterie (spoj + prechod)

Musim ale na obranu cinskych sikovnych "pacek" rict par slov.

- VESKERE PLASTY (a nejen ty) nasich milacku jsou MADE IN CHINA (a to dokonce i u mobilu) - nezalezi zda je to original nebo falza - maji k tomu tak blizko, ze zmenit trosku logo a vydavat to za "novou" znacku nebo dokonce tu samou, jim nedela problem

- jsou to holt kluci sikovni (nekde jsem slysel, ze ze zahranici dovezli novinku - "ctyrkolku" - a tu tak dokonale okopirovali, ze novy (a to uz jejich falesny vyrobek za smesnou cenu) mel i SJETY GUMY :D)

BTW. (trosku OT) O Fake Acekardu jste slyseli? Nejedna se o fake, ale o dve ruzne verze - a to z JEDNE SPOLECNOSTI. Cetl jsem, ze se par spolecniku trhlo z firmy a ted dodava do sveta puvodni verzi AK, kdezto stavajici a opravdovy ACEKARD TEAM vytvoril novou verzi a ta je ted povazovana za original... Takze pojem FAKE je u vseho dost zavadejici...