Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[iTouch] Strašně slabá baterie


Luk3z^

Otázka

Čao,

tak týden mám problém s mým iPodem Touch 1G. Když ho dám večer nabít, ráno se ukazuje nabita maximálně půlka baterie (když vypnu iPod a napojim ho, rano je baterie cela, takze si ve standby pri napajeni bere ipod hodne elektriny) a navíc když odpojím iPod od napájení, obrázek baterie (která se ukazuje jenom když se nabíjí) je tma pořád.

To není všechno, hlavní problém je, že iPod vydrží zapnutý ve standby třeba jenom pul dne, kdyz pisu poznamky tak treba jenom 2 hodiny. Štve mě to, protože s tim nemůžu dělat vlastně nic... iPod si bere strašne energie z baterie, zkoušel jsem reinstall firmwaru což taky nepomohlo.

Nevite nekdo cim to muze byt a cim bych to spravil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

promin,možná to bude vypadat jako že z tebe dělám dbila,ale máš nabíječku v síti? mě se občas stává že si dám nabíjet iTouch,a zapomenu strčit druhej konec do zásuvky :lol:

a nebo nemáš třeba zaplou Insomnia(wifi jede i ve sleep modu)? to docela žere taky baterku......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu