Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD 4GB pro PSP


bartos

Recommended Posts

mate to někdo jak ste spokojeni Přídavný 4GB Harddisk pro PSP Sony herní konzoli s bateriovým modulem a baterií 3600mAh.

Ukládejte, nahrávejte, prohlížejte..... s novým HDD pro PSP můžete plně využívat 4GB kapacity přídavného HDD.

- Hdd připojíte přes redukci MMS karty.

- přídavný bateriový napájecí modul 3600 mAh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice to je malo, ale uz je to docela stary, v ty dobe to bylo hodne dobry, pac nebyly jeste 4gb karty...

jinak k veci: ja sem o tom uvazoval(spojila by se vlastne 4gb karta a lepsi nahradni baterka), ale je to moc drahy, tak kdyz sem sehnal blaze battery pack pro za 250, tak sem si to rozmyslel... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak spojila??Jakoze s tou puvodni?

nn, je to takovej set, kde mas dva moduly(davaji se kazdy na jednu stranu vedle umd mechaniky..).. jeden modul je hdd, z kteryho vede takovej prouzek kterej pichnes do slotu pro kartu a na druhy strane je dvakrat vykonejsi baterka, kterou tusim pichnes do slotu pro nabijecku.. :)

takhle to vypada:

4gbhdd1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jasny ja vim o co jde jen jsem nepochopil jak jsi napsal ''spojila by se vlastne 4gb karta a lepsi nahradni baterka''.Ja to pochopil ze tu 4gb u HDD zapojis jeste do ty normalni MS co mas v PSP ;) .Tim spojila jsem pochopil ze by se spojili dve 4gb karty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle set je total na pi*u,kamos to ma a furt na to nadava,ten HDD je prej strasne pomalej a ta baterka je sice dobra ale drzwel sem to pspo kdyz to na tom mel a vubec to nesedlo v ruce,proste je to blby.....

myslim ze nezvyk, ja to mel puceny od kamose a po par hodkach hrani uz mi to ani neprislo ze to tam mam... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu